חדרי בריחה עד הבית

חדרי בריחה עד הבית

התחלתי לעשות חשיבה מה צופן בחובו העתיד לתחום חדרי הבריחה בימים שאחרי קורונה ואחת המסקנות שהגעתי אליהן זה שהעתיד כבר נמצא אצלינו בבית.
הרבה מאוד חברות בישראל ובעולם הבינו את הפוטנציאל של חדרי בריחה שמגיעים עד הבית. והשיקו בימים טרופים אלו חוויות דיגיטאליות או ממש אביזרים שמגיעים אלינו, מוכנים להכניס אותנו להרפתקאה.
לדעתי זה רעיון מעולה, שיתאים להרבה מאוד ילדים וגם לכל מי שמתגעגע לחדרי בריחה ולא יכול ללכת.
אני רוצה לתמוך כמה שיותר בתעשיה שאני כל כך אוהבת, ולכן ריכזתי לכם במקום אחד את כל החברות והחדרים שאני יודעת שמגיעים עד הבית:

קופסאות בריחה שנשלחות הביתה

 1. חברת QASE Israel השיקה בסגר קורונה הראשון את החדר גראנד הוטל ומאז הם יצרו גם את החדרים: ההאקר- דארקנט, הפיראטים – לב של קפטן ואת המזוודה של קים.
  המשחק מגיע בשתי מזוודות שנראות מאוד מיוחדות, מחיר משתנה.
  חוות הדעת שלי על חדר הבריחה גראנד הוטל
 2. חברת FunTa מציעים כמה חדרי בריחה שמגיעים עד הבית עם מפעיל – המפעיל מגיע, מסדר את המשחק והולך.
  חוות דעת על החדר "מסביב לעולם".
 3. חברת questair (בעלי פרוייקט X, מרסר 112 וטיסה 301 שעשיתי ומאוד אהבתי) השיקו 2 חדרי בריחה כל אחד בפורמט שונה: אתגר פסח – חדר בריחה וירטואלי, במחיר 69 ש"ח והאתגר הצהוב – קופסת מיסתורין שמגיעה עד הבית עם גלויות וחידות, במחיר 85 ש"ח.
 4. חברת panica השיקו ערב סגר קורונה הראשון את חדר הבריחה פסטה לה ויסטה שמגיע עד בית הלקוח. פותרים את החידות שמגיעות בתיבה ובסוף מגלים את המתכון הסודי של הדודה ממילאנו (כמובן שפסטה אמיתית מעורבת בתהליך). עלות של כ110 ש"ח למשתתף, תלוי בכמות האנשים.
  אבל מאז מים רבים זרמו בנהר והחברה השיקה עוד מגוון חדרים שמתאימים לכל הגרגרנים שבינינו:
  מלך הפלאפל, ניו יורק פיצה, קיץ על החוף והולי סושי.
  כל חדר כולל הכנה של סוג האוכל שמסתתר בשם שלו, אז תהנו 🙂
 5. חברת YouDo שמייצרת קופסאות בריחה בהתאמה אישית, המחיר 250 ש"ח לתקופת קורונה.
  חוות דעת על קופסת הבריחה הרומנטית של החברה
 6. חברת אירוע מוחי גם הכינה שני מוצרים שמגיעים עד הבית – חדר וירטואלי לקבוצות גדולות של ילדים (מחיר 50 ש"ח לילד) וערכות שמגיעות עד הבית ופותרים אותה ביחד עם הנחיות שמקבלים מהמפעילים בזום. עלות 200 ש"ח למשפחה.
 7. BreakInBox השיקו עולם שלם של קופסאות בריחה ברמות שונות. מדובר בקופסאות בריחה בלי שום עלילה אלא רק עם חידות. יש להם קונספט מיוחד – אחרי ששיחקתם בקופסה אתם יכולים להעביר אותה למישהו אחר. וכך גם אתם וגם החברים שלכם נהנים ממגוון חידות ברמות משתנו.
  חוות הדעת שלי על הקופסאות השחורה והירוקה של החברה
חידות, מנעולים ומשימות לפיצוח חדר בריחה עד הבית

משחקים וירטואליים

 1. חברת Epic Monkeys (האתר יושב על דהדומיין של ורטיגו שאחראיים על חדר בריחה רעש לבן אז אני מניחה שמדובר באותם היוצרים) שמציעים שלושה משחקים: המרדף אחרי הנסיוב, לבד בבית, האוצר האבוד , כולם ב99 ש"ח ליחידה
 2. מבית היוצר של צופן הברון המיתולוגי (החדר השני שעשיתי!) נוצר מבוך וירטואלי – מבוך הקורונה, שאפשר לשחק אותו אונליין ובחינם.  התחלתי לשחק וזה נראה חביב עם חידות שדורשות את עזרת גוגל וקצת הגיון בריא.
 3. חברת Nighthunt (ברגיל מפעילים משחק בריחה אורבני שעוד לא יצא לי לעשות) שמציעים את Fairy Tales for Master Minds (המשחק באנגלית בלבד) במחיר 60 ש"ח לשחקן הראשון ו40 ש"ח לכל שחקן נוסף. נושא המשחק הוא מעשיות וסיפורי פיות.
 4. באתר Travelandquest תוכלו למצוא את משחק הפירמידה של לי באלאן. המשחק מאפשר ל3 קבוצות ממקומות שונים לשחק ביחד במשחק וירטואלי שדורש שיתוף פעולה של כל הקבוצות. המחיר: 50 ש"ח לשחקן.
  חוות הדעת שלי על משחק הפירמידה
 5. Unlock My Safe – משחק דיגיטאלי עם 30 חידות וקודים שמטרתם לפרוץ לכספת . מחיר לשחקן בודד הוא 40 ש"ח והמשחק יהיה פתוח לכם למשך חודש.
תעלומות ואקשן בחדרי בריחה עד הבית

משחקי בריחה בזום

 1. מועדון ארוחת הרצח – משחק תפקידים בלשי, התחילו להריץ משחקים דרך הזום אז זאת גם אופציה, אבל צריך להתעדכן לגביי תאריכים רלוונטים אצלם בעמוד. העלות היא 40 ש"ח למשחק של שעתיים.
 2. התא האפור אירגנו משחק תעלומת רצח בזום. אם אתם רוצים להצטרף למשחק עם 10 אנשים אחרים אז תזמינו את המשחק של ימי חמישי, עלות: 75 ש"ח. ואם מתחשק לכם משחק פרטי אז העלות היא 750 ש"ח לכל הקבוצה. דרך מאוד מעניינת לחגוג יום הולדת בחדר בריחה בזמן קורונה.
  חוות הדעת שלי על תעלומת אחוזת הרצח
פענוח תעלומות, ארוחות ושלל הפתעות בחדרי בריחה עד הבית

חדרי בריחה להדפסה

 1. Play with Lilach – שעוד לפני הקורונה שלחו משחקים בהתאמה אישית פיתחו עכשיו כמה משחקים שונים שאפשר לקנות מהבית: בהלת הקורונה (חינמי), משתה המלך, פיצוץ מסריח, הממלכה הקפואה – כולם במחיר 69 ש"ח
  חוות דעת על החדר "תעלומה בטקס"
 2. חברת אתגר האוצר שבדרך כלל מציעים חדרים ניידים הכינו לכבוד פסח וקורונה את משחק שדון הזמן. המשחק עולה 59 ש"ח (בהזנת הקוד בבית2020) והנושא שלו הוא נושא פנטסטי על שדון תקוע שמבקש מכם לשחרר אותו.
  בנוסף לחברה יש עוד שני חדרים – המשחק הנעלם (69 ש"ח) ונקמתו של הפלסטיק (59 ש"ח).

  ואם יש לכם זמן ואתם רוצים לבנות חדר בריחה ביתי, כתבתי מדריך לבנית חדר בריחה DIY שיש בו הרבה טיפים ורעיונות איך להפתיע מישהו עם מגוון חידות.

אם עשיתם את החדרים ספרו לי איך היה ואם מצאתם עוד חדרים שחסרים לי ברשימה, תגיבו פה או בפייסבוק ואני אוסיף.
יוליה

תגובה אחת בנושא “חדרי בריחה עד הבית

השאר תגובה