חדרי בריחה עד הבית

חדרי בריחה עד הבית

התחלתי לעשות חשיבה מה צופן בחובו העתיד לתחום חדרי הבריחה בימים שאחרי קורונה (פוסט מורחב על כך יגיע בהמשך) ואחת המסקנות שהגעתי אליהן זה שהעתיד כבר נמצא אצלינו בבית. הרבה מאוד חברות ישראליות (שכבר יש להן חדרים ממשיים) הבינו את הפוטנציאל של חדרי בריחה שמגיעים עד הבית והשיקו בימים טרופים אלו חוויות דיגיטאליות או ממש אביזרים שמגיעים אלינו, מוכנים להכניס אותנו להרפתקאה.
לדעתי זה רעיון מעולה, שיתאים להרבה מאוד הורים בתור בילוי שובר שגרה עם הילדים ואני רוצה לתמוך כמה שיותר בתעשיה שאני כל כך אוהבת, ריכזתי לכם במקום אחד את כל החברות והחדרים שאני יודעת שמגיעים עד הבית:

 1. חברת Epic Monkeys (האתר יושב על דהדומיין של ורטיגו שאחראיים על חדר בריחה רעש לבן אז אני מניחה שמדובר באותם היוצרים) שמציעים שלושה משחקים: המרדף אחרי הנסיוב, לבד בבית, האוצר האבוד , כולם ב99 ש"ח ליחידה
 2. חברת Nighthunt (ברגיל מפעילים משחק בריחה אורבני שעוד לא יצא לי לעשות) שמציעים את Fairy Tales for Master Minds (המשחק באנגלית בלבד) במחיר 60 ש"ח לשחקן הראשון ו40 ש"ח לכל שחקן נוסף. נושא המשחק הוא מעשיות וסיפורי פיות.2
 3. Play with Lilach – שעוד לפני הקורונה שלחו משחקים בהתאמה אישית פיתחו עכשיו כמה משחקים שונים שאפשר לקנות מהבית: בהלת הקורונה (חינמי), משתה המלך, פיצוץ מסריח, הממלכה הקפואה – כולם במחיר 69 ש"ח
  ( כאן תוכלו למצוא חוות דעת על החדר "תעלומה בטקס")
 4. חברת אתגר האוצר שבדרך כלל מציעים חדרים ניידים הכינו לכבוד פסח וקורונה את משחק שדון הזמן. המשחק עולה 59 ש"ח (בהזנת הקוד בבית2020) והנושא שלו הוא נושא פנטסטי על שדון תקוע שמבקש מכם לשחרר אותו.
  בנוסף לחברה יש עוד שני חדרים – המשחק הנעלם (69 ש"ח) ונקמתו של הפלסטיק (59 ש"ח).
 5. חברת FunTa מציעים כמה חדרי בריחה שמגיעים עד הבית עם מפעיל – המפעיל מגיע, מסדר את המשחק והולך.
  (כאן תוכלו למצוא חוות דעת על החדר "מסביב לעולם").
 6. חברת questair (בעלי פרוייקט X, מרסר 112 וטיסה 301 שעשיתי ומאוד אהבתי) השיקו 2 חדרי בריחה כל אחד בפורמט שונה: אתגר פסח – חדר בריחה וירטואלי, במחיר 69 ש"ח והאתגר הצהוב – קופסת מיסתורין שמגיעה עד הבית עם גלויות וחידות, במחיר 85 ש"ח.
 7. חברת panica השיקו לדעתי ממש ערב קורונה את חדר הבריחה פסטה לה ויסטה שמגיע עד בית הלקוח. ממה שראיתי פותרים את החידות שמגיעות בתיבה ובסוף מגלים את המתכון הסודי של הדודה ממילאנו (כמובן שפסטה אמיתית מעורבת בתהליך). עלות של כ110 ש"ח למשתתף, תלוי בכמות האנשים.
  בנוסף השיקה החברה לפני שבועיים את עוד משחק קולינרי – סוד המצה וגם כאן התוצאה הסופית היא הכנת מצה ופיתרון חידות. לא מצאתי לזה אתר אז הפרטים להזמנה הם:
  עלות 220 ש"ח, מזמינים מיואב 052-4104850 והמשלוח חינם.3
 8.  מבית היוצר של צופן הברון המיתולוגי (החדר השני שעשיתי!) נוצר מבוך וירטואלי – מבוך הקורונה, שאפשר לשחק אותו אונליין ובחינם.  התחלתי לשחק וזה נראה חביב עם חידות שדורשות את עזרת גוגל וקצת הגיון בריא.
 9. מועדון ארוחת הרצח – משחק תפקידים בלשי, התחילו להריץ משחקים דרך הזום אז זאת גם אופציה, אבל צריך להתעדכן לגביי תאריכים רלוונטים אצלם בעמוד. העלות היא 40 ש"ח למשחק של שעתיים.
 10. חברת QASE Israel השיקה ממש עכשיו את הקייס הראשון שלהם – "גרנד הוטל" בנושא חקירת רצח משנות ה70.
  המשחק מגיע בשתי מזוודות שנראות מאוד מיוחדות, מחיר 165 ש"ח
 11. באתר Travelandquest תוכלו למצואת משחק הפירמידה של לי באלאן. המשחק מאפשר ל3 קבוצות ממקומות שונים לשחק ביחד במשחק וירטואלי שדורש שיתוף פעולה של כל הקבוצות. המחיר: 50 ש"ח לשחקן.
  (כאן תוכלו לקרוא את חוות הדעת שלי על משחק הפירמידה)

  ועוד כמה אופציות שיכולות להגיע אליכם עד הבית:
  1.  חברת YouDo שמייצרת קופסאות בריחה בהתאמה אישית, המחיר 250 ש"ח לתקופת קורונה (כאן תוכלו למצוא חוות דעת על קופסת הבריחה הרומנטית של החברה).
  2. חברת אירוע מוחי גם הכינה שני מוצרים שמגיעים עד הבית – חדר וירטואלי לקבוצות גדולות של ילדים (מחיר 50 ש"ח לילד) וערכות שמגיעות עד הבית ופותרים אותה ביחד עם הנחיות שמקבלים מהמפעילים בזום.
  עלות 200 ש"ח למשפחה.
  3. Unlock My Safe – משחק דיגיטאלי עם 30 חידות וקודים שמטרתם לפרוץ לכספת . מחיר לשחקן בודד הוא 40 ש"ח והמשחק יהיה פתוח לכם למשך חודש.

אם עשיתם את החדרים ספרו לי איך היה ואם מצאתם עוד חדרים שחסרים לי ברשימה, תגיבו פה או בפייסבוק ואני אוסיף.
יוליה

תגובה אחת בנושא “חדרי בריחה עד הבית

השאר תגובה