חדר בריחה מסעות גוליבר

חדר בריחה מסעות גוליבר

ספונטניות זה לא הצד החזק שלי ולכן לקח לי כמה שנים להגיע לרשל”צ בשביל לעשות את חדר בריחה מסעות גוליבר. החדר מקבל לרוב שלישיות והזוגות צריכים להתאים את עצמם לסלוטים הפנויים.
אבל עכשיו כשעשיתי אותו, אני יכולה לשתף את החוויה במלואה ולתת את כל ההמלצות הרלוונטיות 🙂

פרטים טכניים

החדר נמצא ברשל”צ בבניין עם חדר שרלוק הולמס ועם שני החדרים של חברת Puzzles ( מחוז 13 וקוואבנגה). אל תדאגו יש שילוט מאוד ברור והרבה חניה באיזור שמסביב.

מבחינת קבלת פנים אין משהו מיוחד, המפעיל קיבל אותנו, שמע שיש לנו מספיק נסיון וחסך לנו את רוב התדרוך.

התאמה של החדר לקהלים שונים:

  • יש זחילה בחדר
  • באיזורים מסויימים נדרש מאמץ גופני
    ואני ארחיב על זה: אומנם חלק מהמשתתפים יכולים לא להשתתף במאמץ אבל אז הם מפסידים חלקים מגניבים מהחדר. אנחנו שתי נשים ממוצעות והרגשנו שהחדר היה הכי גופני ממה שהיה לנו בכמה השנים האחרונות. לא סיבה להמנע מהחדר אלא משהו שצריך לקחת בחשבון מראש.
  • בחדר יש הנחות לקהלים שונים אז אם אתם חיילים, ילדים או קבוצות גדולות תבדקו את האתר לפני ההזמנה
  • זוגות: רק ע”ב מקום פנויי במחיר של 300 ש”ח. ואם אתם זוג ורוצים להזמין מראש, זה יעלה לכם 360 ש”ח
  • החדר מאוד מתאים לילדים שמכירים את הסיפור של גוליבר. יש נקודה אחת בכל הסיפור שעלולה טיפ טיפה להפחיד ילדים בגיל מסויים, אני מציעה להתייעץ עם המפעילים לפני המשחק.

כאן מזמינים

סיפור ותפאורה

זוכרים את גוליבר ואת המסע שלו לארץ האנשים הקטנים ולארץ הענקים?
עכשיו אתם הרפתקנים אמיצים ומעט תאבי בצע שהחליטו לשחזר את המסע שלו אבל במטרה לחזור עם קצת אוצרות למימון החופשה הבאה 🙂
ולכן אתם יוצאים למסע מגניב ממש שבמהלכו אתם משחזרים אתא ותו המסלול ונתקלים בהרבה דמויות מתוך הסיפור, פותרים חידות ומחפשים אוצר.

התפאורה בחדר מעולה.
זהו, סיימנו את החלק הזה בביקורת כי באמת אחת התפאורות המגניבות, המושקעות והמתאימות לסיפור שראיתי. אני שוקלת ברצינות לחזור לחדר פעם שניה כדי לחשוף אותו לעוד כמה אנשים מרוב שהייתה הרגשה שאנחנו נמצאים בתוך אגדה שבנויה בדיוק לסיפור של גוליבר.

חידות ורמת קושי

רמת הקושי היא דיי בינונית. אומנם בילינו בחדר את כל השעה המיועדת לו אבל לא היו שם חידות מורכבות או לא ברורות מדיי. הרוב היה ברור וחוץ מעייפות מסויימת לקראת סוף החדר (מאמץ פיזי אמרתי?) לא נזקקנו לרמזים לאורך הדרך.

ציון סופי לחדר בריחה מסעות גוליבר

חדר מאוד מומלץ גם לזוגות שכבר מזמן לא עשו חדר יפה בזוג וגם למשפחות שרוצות הרפתקה מאוד מגניבה ודיי יוצאת דופן לכל המשפחה.

דירוג: 4.5 מתוך 5.

2 תגובות בנושא “חדר בריחה מסעות גוליבר

השאר תגובה