קופסת בריחה ממלכת קייגו

קופסת בריחה ממלכת קייגו

הסיפור של קופסת הבריחה ממלכת קייגו מתחיל אחרי שקיבלתם הביתה קופסה מסתורית בצורת ספר – זהו שער הכניסה שלכם לממלכת קייגו (Kaigo) !
כיאה לכל שער כניסה לממלכה קסומה, תצטרכו לעבור מבחן או שניים עד שתצליחו להכנס. ואז מחכות לכם הרפתקאות מאוד מגניבות בפנים. אתם, גיבורים אמיצים שכמוכם, התנדבתם לפצח את סודות הספר, להכנס לממלכה ולגלות את הסוד הכמוס – מה מקור הכח של היצורים המסתוריים שנפוצו בממלכה.

על הקופסה

ממלכת קייגו היא קופסה חדשה שמגיעה אלינו מחברה חדשה. למזלי קיבלתי אותה לסקירה כך שלא הייתי צריכה לחכות עד שיתפרסמו עליה ביקורות 🙂

הקופסה מתאימה להרכבים שונים – זוג מנוסה, קבוצה של עד 4 שחקנים פחות מנוסים וכמובן ילדים. אבל אל תחשבו שזאת קופסה ילדותית בגלל הנושא הקסום. אני ובן הזוג (60+ ו-170+ משחקים) ישבנו על המשחק קצת יותר משעה ו-וואו כמה שנהנינו מהחידות.
עוד הערה לגביי ילדים – זאת קופסה שתהיה סופר מגניבה לגילאים צעירים קצת לפני נוער אבל היא דורשת הרבה תיווך של מבוגר כי החידות לא הכי פשוטות.
עלות: 320 ש”ח לא כולל משלוח
להזמנות: להתקשר לטלפון 053-3331585 או אם תרצו פרטים נוספים אצלם באתר.

אווירה וחוויה

כאן תפגשו את אחת החוויות המגניבות ביותר שראיתי בקופסת בריחה שמגיעה הביתה ונשארת אצלכם (אני בכוונה מסייגת כי זאת חוויה מסוג שונה מקופסה שחוזרת לחברה כמו חדר הבריחה הנייד – כספת היהלום ). הניצול של מרחב הקופסה הוא סופר מיוחד ואתם מרגישים שעשו לכם מול העיניים אפקטים מיוחדים, כשבפועל זאת…קופסה. באמת ציון 10 על השימוש במרחב של הקופסה ויצירה של אווירה קסומה.

זה סרטון הפתיחה של המשחק שהחברה פרסמה, כדי לתת לכם עוד תחושה לגביי הקופסה (למרות שבכנות הקופסה הרבה יותר מושקעת מאשר הסרטון):

רמת קושי החידות

אחת סיבות שכל כך נהנינו מהקופסה הזאת היו החידות. יש חידות ברמות קושי שונות אבל מה שיפה בהן זה שהן באמת גרמו לנו לחשוב. ולא בצורה של תסכול כשאתה שובר את הראש ואין לך קצה חוט. אלא אתה בערך בכיוון ואתה מבין על מה לחשוב זה פשוט דורש קצת עבודת חשיבה כדי להגיע לתשובה הנכונה.

זה כמובן לא סותר את זה שכרגיל היה לנו סופר קשה להתניע והחידה הראשונה לקחה לנו 10 דק’ עד שהבנו מה חסר לנו. ואז כשהאסימון נפל הכל מיד השתפר, אבל כאמור ככה זה תמיד מתחיל אצלינו.

מבחינת רמת קושי הייתי אומרת שהחידות אי שם על סקאלת הקושי בין בינוניות+ לבין קשות. לכן אני ממליצה על הקופסה גם לזוגות מנוסים, כי יש פה אתגר כייפי. ומצד שני בגלל האופן החוויתי שכל הקופסה בנויה היא גם יכולה להתאים למשפחות ולילדים.

סיכום קופסת בריחה ממלכת קייגו

מאוד מומלצת ואחת הקופסאות הבודדות שזוכה אצלי לציון 10 עגול.

ממלכת קייגו חדר בריחה עד הבית

3 תגובות בנושא “קופסת בריחה ממלכת קייגו

השאר תגובה