חדר בריחה קוואבנגה – החדר נסגר

חדר בריחה קוואבנגה – החדר נסגר

— למרבה הצער החדר נסגר. אם אתם מחפשים חדר בריחה בתימה של סיפור ילדים נסו את אוז בראשון לציון שמבוסס על הקוסם מארץ אוץ–

“צב צבים, צבי הנינג’ה! גיבורים ירוקים בשריון, מהם מפחד כל בריון ….”
כמובן שנזכרנו בשיר בדרכינו לראשון לציון לעשות את חדר הבריחה קוואבנגה ואני חושבת שאנחנו לחלוטין לא היחידות כי חדר בנושא צבי נינג’ה פשוט גורם לך להזכר בתוכנית טלויזיה שאהבת לפני שני עשורים.
אז עוד יום ועוד חדר בריחה בראשון לציון ואנחנו מגיעות לחדר שספק מוגדר חדר ילדים וספק מוגדר חדר למי שעדיין ילד בנפשו (ואנחנו ללא ספק שייכות לקבוצה השניה).

אם לסכם את החוויה – אפשר להגיד שהחדר לא היה להיט, חביב ועם כל מיני נקודות אור והפעלה טובה אבל לא החדר הכי מרגש או חדר חובה. יכול להיות שאם תגיעו עם ילדים החוויה שלכם תהיה הרבה יותר מוצלחת, כי שמעתי שהורים מאוד מרוצים ממנו. אם תחליטו ללכת, כאן מזמינים.

פרטים טכניים

היינו ביום שישי בבוקר והייתה באזור הרבה חניה באפור ממש מול החדר. מדובר בבניין שמאכלס גם את חברת שרלוקד אז תזהרו מפניות לא נכונות. יש אזור המתנה גדול וראיתי גם פליירים של ימי הולדת, לכן אני מנחשת שהם גם עורכים  מסיבות לילדים ביחד עם חווית חדר הבריחה.
היינו שתי בנות מנוסות (50+) שהחליטו לחזור בזמן ולהזכר בגיבורים הירוקים, בשרדר וכמובן בקרנג שמנסים להשתלט על העולם.

תפאורה

תראו זה לא יפתיע אף אחד אבל החדר מתרחש בביוב. על כן התפאורה מדמה, לפעמים בצורה מוצלחת פחות או יותר, את הסביבה הטבעית של הצבים, אבל מה לעשות שזאת לא סביבה מרשימה מדיי. לכן היא מקבלת ציון עובר ואת התואר “חביב” אבל לא יותר מזה. אגב למי שעשויי לדאוג – אין אלמנטים מגעילים או מלוכלכים מדיי, זה אומנם ביוב אבל נקי 🙂

רמת קושי

בינונית. נתקענו על כמה חידות בגלל חוסר תשומת לב וחוסר הבנה של אחד החללים אבל אי אפשר להגיד שהחידות קשות מדיי.

חידות

פה זאת נקודה מעניינת, היו כמה חידות שמעולם לא ראיתי בחדרים אחרים ומצד שני אני לא ממש מתלהבת מהחידות הללו כי הן בעיקר הרגישו לי כמו חידות מוכנות שכבר ראיתי במקומות אחרים שהם לא חדרי בריחה. אבל זה לא חדר של תפאורה בלבד ואני חושבת ששניים עד שלושה מבוגרים או כמה ילדים ימצאו לעצמם תעסוקה הוגנת למשך שעה.

סיכום

דירוג: 2 מתוך 5.

אם ללכת אז עם ילדים…

אחרי התמונה, כמה מילים על החדר עם הרבה ספויילרים אז הקריאה הלאה היא על אחריותכם. אם עוד לא הייתם בו, אני ממליצה לעצור ולחזור אחרי שכבר עשיתם את החדר 🙂

חדר בריחה קוואבנגה

חדר בריחה קוואבנגה עם ספויילרים

אחד הרגעים שאהבתי בחידות/בתפאורה היה לטפס במעלה הסולם ולהציץ לרחוב מתחת למכונית שעמדה מעליי, זה היה רגע קלאסי מתוך עולם צבי הנינג’ה ומאוד נהניתי מהטאצ’ הזה.

בחלל שבתוך המערה של הצבים נהניתי לפתור את חידות המכוניות שהפכו למספרים, בתור מי שאין לה ילדים, לא הכרתי את הגימיק ומבחינתי זה היה חדש (למרות שמאז כבר כמה הורים צחקו עליי כי לילדים שלהם יש צעצועים מהסדרה והם הכירו את העניין), אבל שאר החידות בחלל הזה לא היו מענינות למרות שפתרנו אותן בקלות יחסית.

עיקר התסכול וחוסר הכיף שלי בחדר נובעים מהחלל האחרון – נתקענו וכל חידה בו לקחה לנו הרבה זמן והסתבכנו איתן.

עשיתם את החדר? ספרו לי…לא עשיתם ובכל זאת רוצים להגיד משהו? קדימה!

ותמשיכו לעשות חדרים 🙂

יוליה

7 תגובות בנושא “חדר בריחה קוואבנגה – החדר נסגר

השאר תגובה