חדר בריחה: חטאי העבר – החדר נסגר

חדר בריחה: חטאי העבר – החדר נסגר

— למרבה הצער החדר הזה נסגר. אם אתם מחפשים חדרים אחרים באזור חיפה אני יכולה להמליץ על הנבואה שהוא חדר מצויין עם חידות ואווירה מרשימה או על הסדנא בקרית אתא שיכול להיות מעולה לקבוצה של שלישיה או רבעייה. —

הפעם נסענו לצפון הרחוק! טוב לא באמת כזה רחוק אבל חיפה…ועל פי המלצה של חברה הלכנו לעשות את חטאי העבר ולגלות את הפשעים שהוסתרו.
למרות ההמלצה החמה ממישהיא שמכירה את הטעם שלי, החדר לא זרם לנו. לכאורה רמת הקושי הייתה טובה והחידות גרמו לנו לחשוב אבל לא הייתה אווירה ולא הייתה התקדמות חלקה בחדר. נתקענו כל כמה דקות על משהו ואז שני אנשים ניסו לפתור את החידה והשניים האחרים עמדו מהצד וחיכו. לא הייתה הרגשת הרפתקאה והיינו מודעים בכל רגע נתון לסביבה שלנו ולזה שאנחנו בעצם שוברים את הראש על חידה מסויימת.

אגב, במקור הזמנו את החדר עם התאמה לרוסית אבל כשהגענו אף אחד לא הציע לנו ולא התעניין האם זה מה שאנחנו רוצים אז זרמנו על הפעלה בעברית, אבל לפרוטוקול באתר קיימת  אופציה כזאת, אני רק לא בטוחה שהם באמת עושים את זה.

פרטים טכניים: היינו רבעיה, זוג עם נסיון וזוג  שזה אחד החדרים הראשונים שלהם. הגענו כבר אחרי שעות העבודה, לכן לא הייתה שום בעיית חניה וחוץ מזה שהתבלבלנו קלות בקומות, מצאנו את המקום בקלות ( החדר בקומה השניה, אבל על המשרד הראשון בקומה, כתוב ממש בגדול “3” אז חשבנו שבעצם הגענו לקומה השלישית).חדר ההמתנה פשוט עם עוגיות ומים, התמקמנו, תדריך קצר ויצאנו לדרך.

תפאורה: התפאורה בחדר היא חביבה אבל לא הרבה יותר מזה. הם מקבלים נקודות על זה שזה לא עוד משרד רגיל אבל לא תפאורה עוצרת נשימה או מגניבה במיוחד.

רמת קושי: מצד אחד החדר קשה, היינו ארבעה אנשים ולא טסנו על החדר ומצד שני אני לא בטוחה כמה המצב היה שונה אם היינו שני אנשים או אם היינו שישה, כך או אחרת אני חושבת שהיינו נתקעים ואז בגדול הרמה של החדר קשה אבל אני לא בטוחה שמדובר בגורם שתלוי בכמות האנשים אלא יותר בדרך החשיבה שלכם והאם התחברתם לחדר או לא.

חידות: החידות בחדר קשות. חלקן קשות והצלחנו להבין את ההגיון שלהן וחלקן קשות ואנחנו פשוט לא היינו מסונכרנים איתן. החדר הזכיר לי מאוד משהו שהשותפה הקבועה שלי לחדרים אמרה לי על מכון 51 (למרות ששם אני נהניתי)- שהייתה לה הרגשה שהיא עשתה מבחן פסיכוטכני ולא חדר, וזאת ההרגשה שאני יצאתי איתה הפעם.

לסיכום:

דירוג: 1 מתוך 5.

חדר שמתאים לרבעיה אבל אני לא ממליצה עליו.
אני לא פוסלת את החדר כי ראיתי הרבה חוות דעת חיוביות עליו אז יכול להיות שהיה לנו יום רע אבל מבחינתי הוא לא עבד.

אחרי התמונה, כמה מילים על החדר עם הרבה ספויילרים אז הקריאה הלאה היא על אחריותכם.

20180803_170652-01

כמה מילים על חדר בריחה חטאי העבר עם ספויילרים:

הדברים שבאמת לא עבדו לי בחדר זה כל חידות התמונות – כל הזמן הייתה הרגשה שיש כמה דרכים לפתור כל חידה ולפני שקיבלנו רמזים ניסינו לשבור את הראש מה מהדרכים נכונה.
בנוסף באמת לא אהבתי את המסיחים בחדר, כשאתה עובר את כל החדרים עם חפץ ביד, באמת שיש לך הרגשה מעט מטומטמת כשאתה מבין שסתם שמו אותו בחדר ואתה ניסית להפעיל אותו במשך כמה חללים ברצף (חלק מזה כנראה היה קשור לזה שלא הייתה הרגשת סיפור מסודר ולכן כל חפץ נראה לנו כמו חפץ רלוונטי).
ולא באמת מהותי אבל חידת היסודות הכימיים – זאת לא באמת חידה, ברגע שמגיעים לזה אחרי המתח של כל החדר, זה כבר מרגיש כאילו היו מרכיבים ממש מגניבים ביד ובסוף נגמרו הרעיונות לחידות.

אחת החידות האהובות עליי בחדר הייתה חידת ה i/t – לכאורה לא משהו חדש, אבל בפועל ספין מאוד מגניב על חידה מוכרת ובאמת נהניתי מרגע ההארה אחרי שהבנתי את הפתרון. חידה נוספת שהיה כייפית הייתה השימוש במטבע הביטקוין היה מעניין ובאופן כללי הייתה שם הרגשה עתידנית ומגניבה.

בנוסף דרך איסוף הקוביות של היסודות הייתה כייפית וזרמה לנו אבל אני חושבת שזה כבר היה מעט מדיי ומאוחר מדיי…

וזה הכל להיום, תמשיכו לעשות חדרים 🙂

תגובה אחת בנושא “חדר בריחה: חטאי העבר – החדר נסגר

השאר תגובה