חדר בריחה SEVEN – שבעת החטאים SE7EN – החדר נסגר

חדר בריחה SEVEN – שבעת החטאים SE7EN – החדר נסגר

חדרי בריחה שנסגרים זה תמיד עצוב,במיוחד כשמדובר בחדרים עם חידות טובות ואווירה מעניינת. אבל כזאת היא התקופה… אם תרצו לראות חדרי בריחה פתוחים ומומלצים, מוזמנים לעבור לעמוד סקר חדרי הבריחה הגדול.
ואם לא, אתם מוזמנים לקרוא על חדר הבריחה Seven 🙂

פתח תקווה אהובתי, מתי בדיוק הפכת לבירת החדרים של ישראל?!
זאת כנראה הרגשה סובייקטיבית אבל לאחרונה נדמה לי שכל החדרים המגניבים נפתחים או בפתח תקווה או בראשון לציון.
אז כמובן שאני עושה את מנת חלקי במאמץ המלחמתי ומנסה לעשות כמה שיותר חדרים בשתי הערים המדוברות ולכן היום נדבר על החדר שבעת החטאים של Brainit (שאגב המאמץ הכרוך בלנסות למצוא את אתר החדר מחרפן אותי כל פעם מחדש).
החדר שואב השראה מהסרט, אבל בתור אחת שלא ראתה אותו אני מרגישה שזה לא ממש הפריע לי.

פרטים טכניים: עשינו בשלישיה (60, 15 ,5), חניה – יש, חדר המתנה פשוט אבל המפעיל היה מגניב.

תפאורה: תפאורה טובה, שמכניסה לאווירה וגם נראית כאילו היא קשורה לסיפור העלילה הכולל. אגב, חששתי מאוד מראש שזה יהיה חדר מפחיד ואני לא טובה בשכאלו ואני שמחה לדווח שחוץ מקטע אחד שהיה מעט לא נעים, הכל עמד בסטנדרטים של הפחדנית שלפניכם.
בנוסף זה החדר הראשון בישראל שאפשר לנו להצטלם בסוף, בתוך החדר. בחו”ל רוב המקומות מאפשרים אבל בארץ זאת הפעם הראשונה שנתנו לנו וזה היה דיי כיף.

רמת קושי: מתאים לשלישיה או לרבעיה מנוסה. יש הרבה מאוד חידות ולמרות שהן מסודרות ע”פ סדר הגיוני, עדיין יש הרבה עבודה ואני חושבת שלזוג יהיה יותר מדיי ושלישיה או רבעיה יכולות להתפצל לשתי קבוצות ולכסות את כל הבסיסים.

חידות: החידות בחדר הן חידות קשות, דורשות מחשבה ומאמץ אקטיבי בשביל לפתור אותן. צריך לבוא לחדר במצב רוח מאוד ממוקד כי יש מסה של חידות ואין הרבה הפוגה מהן ונדרשת חשיבה קצת שונה לחלק מהן…
חד משמעית פחות חדר אווירה ויותר חדר של חידות ולא מומלץ לממש מתחילים כי זה עשויי להיות קשה מדיי ולא מובן מה שיגרום לתסכול מיותר.

ציון מסכם:

דירוג: 3 מתוך 5.

התמונה לקוחה מאתר החברה.

2 תגובות בנושא “חדר בריחה SEVEN – שבעת החטאים SE7EN – החדר נסגר

השאר תגובה