חדר בריחה קרב כספות

חדר בריחה קרב כספות

חברת The Maze פתחו חדר חדש! חדר בריחה קרב כספות 🙂
אתם אולי מכירים את החברה החביבה מהחדר הבלתי נשכח – קיוב (אם במקרה אתם לא מכירים, לכו לעשות). אז מסתבר שתרדמת הקורונה עברה להם ועכשיו נפתח בפתח תקווה חדר בריחה חדש שמאפשר גם תחרות בין שני צוותים.

פרטים טכניים

החדר נמצא באזור תעשיה של פתח תקווה, באותו מתחם כמו שאר החדרים של החברה. כשמגיעים לשם בסופ”ש יש הרבה חניה מסביב, אני מניחה שבמהלך השבוע תצטרכו להקדיש יותר זמן לחיפושים. בכניסה יש מעלית מלחיצה (שכבר עליתי בה 4 פעמים ושרדתי לספר 🙂 )או מדרגות לקומה הנדרשת כי מסתבר שהם כבר השתלטו על כל הבניין.

בחדר הכניסה פגשו אותנו שתי מפעילות (זה היה מרגיע, כי חששתי שיתנו לאדם אחד להפעיל אותנו) סיפרו את סיפור ההקדמה והכניסו אותנו לחדר.
במקום יש שירותים וסוכריות בסיסיות בלבד.

התאמה של החדר לקהלים שונים:

  • יש מעט זחילה בחדר, אבל ממה שאני מבינה אפשר לבקש לעקוף אותה
  • כרגע החדר מוגדר לבני 16+ (אין שום תכנים לא הולמים, אז אני מניחה שזה רמת הקושי)
  • אסור לבוא עם כפכפים ונעלי עקב

כאן מזמינים

סיפור ותפאורה

הסיפור דיי פשוט; מישהו גילה איך לפרוץ לבנק האוצרות של הוותיקן והחליט לגייס שני צוותים שיעשו בשבילו את העבודה המלוכלכת. אתם שני הצוותים הללו ואתם מתחרים ביניכם מי יספיק לאסוף כמה שיותר אוצרות בזמן נתון של שעה. כמובן שהאוצרות לא סתם מונחים שם אלא בדרך לכל אוצר יש חידה או כמה, שתצטרכו לפתור. אלמנט התחרות בה לידי ביטוי בכך שיש כל מיני חפצים שמשפיעים על שני החדרים ויכולים לעזור לאחת הקבוצות ולעכב את האחרת.

אני בכוונה לא מספרת מה בדיוק קורה, כדי להשאיר את העבודה למפעילות שיסבירו לכם איך לשחק 🙂
אבל אגיד שמרגישים השקעה וחוש הומור בעיצוב של כל החדר.

אם להזכר ולעשות טיפה השוואה לחדר דו קרב האחרון שעשיתי – דו קרב אבירים, אז אני חושבת שקרב הכספות יותר מלוטש. כאן יש סיפור עלילה יותר מהודק ופחות יש הרגשה של המון משימות אלא זה מרגיש קליל וזורם יותר. שלא להזכיר כל מיני חידות ששוברות את הקופסה מבחוץ ומכריחות אתכם להיות יותר יצירתיים. וזה תענוג נדיר למדיי.

חידות ורמת קושי

אני מחייכת תוך כדי זה שאני כותבת, כי החידות היו באמת טובות וכייפיות. רמת הקושי הכללית הי דיי גבוהה. אני חושבת שזה החדר הראשון מזה כמה שנים שאני מצטערת שהגענו בהרכב של שני שחקנים לכל חדר. עכשיו אחרי שעשיתי אותו אני בהחלט ממליצה על שלישיה או אפילו רבעיה אם אתם יחסית מתחילים. החידות ברמות קושי שונות וחלקן באמת דורשות חשיבה, לכן כדאי שיהיה לכם צוות מספיק גדול כדי שתספיקו להגיע לכל החידות.

זה אחד החדרים, שהייתי שוקולת לעשות פעם שניה, אולי עוד שנה או שנתיים, ולו רק כדי לשכוח הכל ולנסות לפתור כמה מהדברים שלא פתרנו הפעם.

ציון סופי לחדר בריחה קרב כספות

חדר מאוד מומלץ. מי ייתן והחברה תפתח עוד חדרים…
תרכיבו קבוצה גדולה, מנוסה ולכו לעשות.

דירוג: 5 מתוך 5.

תגובה אחת בנושא “חדר בריחה קרב כספות

השאר תגובה