קופסת בריחה פאודה – חצר הקדושים

קופסת בריחה פאודה – חצר הקדושים

קופסת בריחה פאודה – חצר הקדושים, היא המשחק הרשמי שנעשה בשיתוף פעולה עם יוצרי הסדרה, חברת אסקפיזם (שום קשר לבלוג הזה 😆) וYES. בזמנו עשינו כבר את חדר הבריחה פאודה של אותה החברה ורצינו לראות מה עוד הם יכולים להציע בנושא.

בצירוף מקרים מעולה ביקרו אצלינו זוג חברים אז עשינו את הקופסה ברבעייה – לקח לנו קצת פחות משעה.

על הקופסה

המשחק הוא הפתקאה חדשה בסדרת ההרפתקאות של חבורת פאודה (נשמע קצת כמו החמישיה הסודית). אתם מזמינים את הקופסה ותוך מספר ימים מביאים אותה אליכם הביתה.
היתרון בסוג הקופסאות הזה הוא שאפשר לשחק בהן בזמן ובמקום שנח לכם. אבל במקרה הזה אתם בהכרח צריכים חיבור לאינטרנט ורצוי מסך יותר גדול משל הפלאפון שלכם. כי במהלך המשחק יש ליווי של קטעים מצולמים של השחקנים המקוריים וזה מוסיף לאווירה כשזה על מסך גדול.
המשחק עולה 249 ש”ח ועוד 29 ש”ח למשלוח (לנתניה).

התאמות לקהלים שונים:

  • בתחילת המשחק יש אופציה לבחור באיזה צד אתם משחקים:
    השירות החשאי הישראלי – הטקסטים והסרטונים יהיו בעברית
    גדודי אל עזם – הטסקסטים עדיין יהיו בעברית אבל הסרטונים באנגלית
  • גם בתחילת התהליך יש לכם אופציה לבחור את רמת הקושי של המשחק. אנחנו בחרנו במנוסים אז כל הסקירה כתובה בהתאם. אני מניחה שברמה הקלה יותר יש יותר רמזים בחומרים הויזואליים.

להזמנת המשחק כאן.

קופסת בריחה פאודה

אווירה וחוויה

התחלנו מזה שהמשחק נעשה בשיתוף עם הסדרה וזה מאוד מורגש. תוך כדי המשחק משלבים חידות שנמצאות בקופסה עם סרטונים של שחקני הסדרה שכל פעם מקדמים את העלילה. אתם רואים קטעים שצולמו במיוחד בשביל הקופסה של דורון וחברי הצוות האחרים. זאת אומרת שמבחינת חובבי הסדרה יש פה אלמנט ממש מגניב וכל האחרים יכולים להנות מאיכות הפקה גבוהה לוידאו שמלווה את החידות.

כל החידות מאוד קשורות לעלילה הכללית והעלילה כל הזמן מתקדמת בעזרת החידות שאתם פותרים. יש סינכרון מאוד גדול בין שני החלקים ואין פה חידה שנעשתה למען החידתיות הכל חלק מהסיפור.

ושווה לחלוטין לראות את סרטון הפרסומת שהחברה עשתה לקופסה, הוא גם מגניב וגם מעביר את הרעיון העיקרי של שילוב ווידאו עם פתירת חידות.

חידות

רמת הקושי של החידות היא בינונית והן לא יותר מדיי מהפכניות במובן שהיה פה נסיון לצאת מהקופסה אבל בסופו של דבר אם עשיתם כמה קופסאות אתם כנראה מכירים את הסגנון.

סיכום קופסת בריחה פאודה חצר הקדושים

קופסה חמודה מאוד, הייחוד שלה זה בשילוב עם יוצרי הסדרה המקורית והחומרים שנוצרו במיוחד בשבילה. יש פה הרגשה ואלמנטים של אקשן שאין בקופסאות אחרות.

השאר תגובה