קופסת בריחה BreakInBox

קופסת בריחה BreakInBox

חברים, אני חושבת שפגשתי את קופסת הבריחה הויראלית הראשונה שלי – קופסת הבריחה של BreakInBox.
בדרך כלל אני נחשפת לחדרי בריחה חדשים או קופסאות בריחה בקבוצת הפייסבוק של חדרי בריחה בישראל. והפעם נראה שהסביבה הקרובה אליי התפוצצה בין לילה עם הקופסאות הללו, קודם חברה אחת קנתה שתים וסיפרה לי. ואז אחרת קיבלה ליום הולדת… ובנתיים גם אני כבר קניתי ועשיתי עם בן הזוג לכבוד יום ההולדת שלו.
אני יכולה רק לנחש ששיטת השיווק המעניינת של החברה הביאה את המוצר לאיזו מסה קריטית ועכשיו הקופסה הופכת להיות פופולארית ביותר ויותר מקומות בו זמנית.

שניה לפני שנדבר על הקופסה כדאי להזכיר את העיקרון הכי מעניין בשיטת השיווק שלהם: אתם יכולים להעביר את הקופסה למישהו אחר כשאתם מסיימים לפתור אותה. ובשונה מקופסאות בריחה אחרות, אתם לא עושים את זה בשו שו אלא עם ברכתה המלאה של החברה. הם מסבירים באתר שלהם איך לסגור את הקופסה אחרי שפתרתם הכל והקופסאות דיי פשוטות לשימוש חוזר.
כך שכל אחד שקונה, סביר מאוד שיעביר אותן אחרי זה לחברים.

הרשמה והזמנה

נכנסים לאתר BreakInBox ובוחרים כמה קופסאות אתם רוצים להזמין. יש מבצעים על הזמנת 2 קופסאות ומעלה – משלוח חינם והנחות. ככל הידוע לי רוב האנשים מזמינים לפחות 2 קופסאות כי זה נותן משלוח חינם ומאפשר להזמין קופסאות מרמות שונות.
קופסה אחת עולה 148 ש”ח.
הקופסאות עצמן מחולקות לפי 3 רמות:

  • בינונית – קופסאות: כתומה, לבנה והכחולה.
  • קשה – קופסאות: שחורה, תכלת והאדומה.
  • קשה מאוד – קופסאות: ירוקה, צהובה וסגולה.

מהנסיון שלי וממה שחברים סיפרו לי, אפשר להתחיל מקופסאות בכל רמת קושי.
אני הזמנתי את הקופסה השחורה מהרמה הקשה ואת הקופסה הירוקה מהרמה הקשה מאוד. התחלנו מהשחורה והמשכנו לירוקה כך שבקופסה הקשה יותר כבר היה לנו קצת נסיון בקופסאות של החברה והחבנה של דרך החשיבה שלהם. ממה שאני רואה, הקופסה השניה (לא משנה באיזו רמה) היא קופסה יותר קלה כי כבר מבינים איך לגשת לחידות ולפתור חלק מהדברים.
אז גם אם אתם מאוד מתקשים מהקופסה הראשונה, שווה לקחת ממישהו שנמצא בסביבה קופסה אחרת ולנסות אותה.

הקופסה השחורה והירוקה של BreakInBox

המשחק עצמו

אם בחדרי הבריחה של QASE היללתי את התפאורה כאן מדובר בהפך המוחלט – בBreakInBox אין תפאורה, יש חידות. אתם מקבלים קופסת קרטון עשוייה יפה ובתוכה אתם יודעים שתמצאו עוד שתי קופסאות קטנות יותר. ואתם נדרשים לפתור את כל החידות על דפנות הקופסה בשביל להתקדם הלאה.
בשונה ממשחקים אחרים, פה מותר להשתמש באינטרנט ואף מומלץ כי לרוב לא תדעו את כל המידע הרלוונטי. אבל גם החיפושים הם לא תמיד פשוטים וברורים, אז אל תדאגו זה לא הופך את החידות לקלות.
בקופסה הראשונה (השחורה) שעשינו לקח לנו 3 שעות ו3 רמזים להגיע לסוף ובקופסה השניה (הירוקה) כבר סיימנו בשעתיים וקצת עם שני רמזים.
אנחנו עשינו בזוג אז כנראה שזה לקח לנו יותר זמן, אם תעשו בקבוצה יותר גדולה כנראה תספיקו בשעה.
בכל מקרה מדובר בבילוי זוגי מעולה שכדאי לשלב עם נשנושים תוך כדי 🙂

החידות

החידות טובות מאוד. במשחק שכולו מבוסס על חידות הן הרי חייבות להיות טובות 🙂
בשתי הקופסאות שעשינו היו חידות שפחות תפסנו על ההתחלה ולכן נעזרנו ברמזים (סריקה של קוד QR שנמצא בתחתית כל קופסה) והיו חידות שגרמו לנו לכאב ראש אבל ידענו מה אנחנו מחפשים מההתחלה. בכל מקרה החידות היו הגיוניות ובסוף כל חידה הבנו את התהליך המחשבתי שעשינו וכולם היו בהחלט כאלו שאפשר לעשות, שום דבר ברמת קושי דמיונית והכל קשור אחד לשני.

הקופסה השחורה של BreakInBox

סיכום

אם אתם אוהבים חידות, אני ממליצה על האתגרים מרמת הקושי הקשה ומעלה, בהרכבים קטנים, לשבת ולשבור את הראש בכיף.
ואחרי שתעשו קופסה או שתיים, אם אתם מתחברים, ספרו לחברים, כדי שיהיו לכם עוד קופסאות להמשיך אליהן.
(אני בדיוק מחכה לקופסה הכחולה והצהובה מחברות שונות).

אם יש לכם קופסה מומלצת, ספרו לי 🙂

3 תגובות בנושא “קופסת בריחה BreakInBox

השאר תגובה