חדר בריחה בית הנייר

חדר בריחה בית הנייר

וממשיכים 🙂
הייתי אומרת שאני מקריבה פה את עצמי בשביל לעשות את ההשוואה המתבקשת בין חדר הבריחה בית הנייר לחדר הבריחה המטבעה (שניהם כמובן מבוססים על הסדרה), אבל האמת היא שהייתי מאוד סקרנית לראות האם שני החדרים באמת שווים את ההייפ שנוצר סביבם. ולכן כמעט מיד אחרי שעשיתי את המטבעה רצתי לעשות גם את התאום שלו ברעננה (לסקירה על חדר הבריחה המטבעה).
אז בלי הרבה הקדמות בואו נדבר על החדר:

פרטים טכניים

המתחם הישן והטוב, שכבר הייתי בו כמה פעמים של חברת inside out, והפעם חדר בריחה ביית הנייר!
הפעם הכניסה המקורית חלקית הדהימה אותנו וחלקית הטרידה, חד משמעית כניסה מאוד מיוחדת שנזכור לעוד הרבה זמן. יש חניה במקום וכשנכנסים חשוב מאוד להשמע להוראות המפעיל.

תפאורה

מעולה. משיחה עם המפעיל אני מבינה שהושקעה הרבה מאוד מחשבה בתפאורה ובמקרה הזה , זה ניכר וגם מוערך. אתם נכנסים לעולם של המטבעה המלכותית בספרד ויש כל מיני אפקטים מגניבים לאורך הדרך.

חידות

חידות כייפיות וברמה מעולה ל3 מנוסות. אני מאוד ממליצה על החדר ואם אתם קבוצה פחות מנוסה אז גם רבעייה תסתדר נהדר. החידות בחדר הן מסוגים שונים ולדעתי כמעט ואין מנעולים (אני לא זוכרת ב100% ולכן מסייגת) לכן בכל חידה צריך קצת לשנות את צורת החשיבה. בביקור שלנו הייתה חידה אחת שנחשבת למאוד קשה ואחת הבנות בצוות פתרה אותה בכמה דקות, אז אני מניחה שהכל עניין של גישה אבל בכל מקרה אתם לא תשתעממו כי יש מה לעשות בחדר.

ציון סופי

דירוג: 4.5 מתוך 5.

וזה כפי שכנראה ניחשתם – חדר בית הנייר המומלץ מבין השניים מבחינתי.
(למרות שהייתי אומרת, שאם יש לכם את הזמן והכסף – תעשו את שניהם ואולי תחלקו עליי 🙂 )

אחרי התמונה, כמה מילים על החדר עם הרבה ספויילרים אז הקריאה הלאה היא על אחריותכם. אם עוד לא עשיתם את החדר,  אני ממליצה לא להמשיך…

תמונת אילוסטרציה למטבעה הלאומית של ספרד. עשרה דולר אמריקאיים.

חדר הבריחה בית הנייר עם ספויילרים:

היו בחדר הזה כמה הברקות שמאוד נהניתי מהן 🙂
קודם כל החידה בחדר הראשון עם הכסאות הייתה פשוטה אבל מעניינת, בחלל השני נתקענו קלות על עניין השטרות המזוייפים אבל מצד שני החידה עם הקוביות הייתה מאוד מעניינת וההריונית המקומית שלנו פתרה אותה דיי מהר (להפתעת המפעיל שלא הספיק לשים לב שהיא התעסקה איתה).

וכמובן חידת השקט שבסוף לא הייתה מורכבת ולא קשה אבל ממש מצחיקה כי לקח לנו כמה דקות להבין ולהשתיק את עצמינו וגם כשדיברנו על זה עם המפעיל, הוא אמר שזאת חידה מעולה לקבוצות גדולות כי תמיד יש בהן מישהו שנשבר ומדבר…

אז לכן לעשות את החדר וספרו לי מה חשבתם,

יוליה

5 תגובות בנושא “חדר בריחה בית הנייר

השאר תגובה