חדרי בריחה רומנטיים לבילוי זוגי בחג האהבה

חדרי בריחה רומנטיים לבילוי זוגי בחג האהבה

מחפשים חדרי בריחה רומנטיים? נתחיל מהסוף, רומנטיקה היא עניין סובייקטיבי וכנראה מה שרומנטי לזוג אחד יהיה משמים לזוג אחר ולהפך. אבל בשביל לענות על השאלה – איך מבלים בולנטיינס דיי עם החצי השני בחדר בריחה?
החלטתי לרכז כמה חדרים שלדעתי יכולים לשדרג את הבילוי הזוגי ולספק לכם חוויה מיוחדת לחג האהבה.

חדרי בריחה רומנטיים

חדר בריחה רומנטי לגוף ולנפש (יש בו אוכל!) – הולי פיצה בתל אביב.
חדר בריחה לא קשה מדיי, שמאפשר לכם לעשות את שני הדברים ההכרחיים להצלחה של בילוי רומנטי – חדר בריחה + אוכל. אני לא אספר לכם יותר מדיי, רק אגיד שהבילוי הזה כולל גם חידות וגם פיצה בסוף המשימה. אם אתם לא חובבי פיצה אז לחברה יש מבחר של חדרי בריחה קולינריים שתוכלו לבחור מתוכם (יש להם אפילו חדר בריחה סושי שמגיע עד הבית).
ביקרת מורחבת על חדר הבריחה הולי פיצה 

חדר בריחה רומנטי שמגיע עד הבית הוא הוא החדר של חברת YOUDO.
אתם מזמינים את הקופסה והיא מגיעה עד הבית, כך שתוכלו לעשות אותה בכל זמן שנח. הקופסה דורשת קצת השקעה מראש, להטעין לאתר את התמונות ואת קבצי השמע שלכם. אבל אם מתחשק לכם בילוי שקט אבל מיוחד – זה בהחלט יכול להתאים.
ביקורת מורחבת על הרפתקאה רומנטית מבית YOUDO.

חדרי בריחה פנטסטיים

כאן יש לי 3 המלצות בשביל לתת פיזור גיאוגרפי שיאפשר לכם ללכת לחדר בריחה קרוב לבית.

חדר בריחה הבית הנטוש בחיפה – לצפוניים שביניכם אני ממליצה על החדר של Real quest.
הוא מעוצב ברמה מאוד גבוהה ויכניס אתכם מיד לאווירת המאה ה19 (למרות שלכו תבינו למה מדען מטורף טרח לעצב לעצמו בית כל כך מגניב). העיצוב של החדר הוא משהו שאני זוכרת גם אחרי עשרות חדרים והעולם שאתם נכנסים אליו יהיה חוויה מיוחדת במינה לבילוי זוגי רומנטי.
המשחק הוא משחק ארוך מהרגיל – 70 דקות אבל רמת הקושי של החדר היא דיי בינונית. כך שאם אתם מתחילים כנראה שתזדקקו לכמה רמזים ואם אתם מנוסים אז תסדרו בקלות.

חדר בריחה עיירת המכשף בנתניה – פה יש לנו כבר עולם פנטזיה אמיתי. עם מכשף מסתורי, בקתה והתמודדות עם שדים מעולם אחר. התפאורה של החדר תעביר אתכם לסיפור פנטסטי שבו תשארו עד שתצליחו להציל את העולם. מבחינתי זאת בהחלט דרך נהדרת לבלות ביחד חג אהבה. ובנוסף מדובר בחדר נוסף שגם הוא ברמת קושי בינונית, אז אומנם תעבדו ביחד אבל לא תזיעו קשה מדיי, בשביל לצאת בזמן.

חדר בריחה ספר הצללים בתל אביב – אחד החדרים המגניבים בתל אביב, שזוכה להרבה מאוד שבחים כבר מרגע הפתיחה. אני עשיתי אותו עם בת הזוג הקבועה שלי ובאמת הרגשנו כאילו אנחנו נשאבות לעולם אחר ובחללים מסויימים שקענו לחלוטין בפנטזיה של החדר. והיא בתור לא חובבת עולמות פנטסטיים בחדרי בריחה – ממש נהנתה.
הפעם מדובר בחדר ברמת קושי גבוהה, אז הוא מומלץ למנוסים או למתחילים אבל כאלו שלא מפחדים לבקש רמזים. בכל מקרה חדר מקורי ומעניין שיספק לכם חוויה מיוחדת.
ביקרת מורחבת על חדר בריחה ספר הצללים

light-52910

חדרי בריחה מיוחדים

חדר בריחה שעבוד וירטואלי בראשון לציון – כמו הולי פיצה גם פה יש לנו חוויה שהיא לא 100% חדר בריחה. אלא שילוב של כמה מימדים שיתנו לכם חוויה מאוד מיוחדת. במקרה הזה מדובר בטכנולוגיית מציאות מדומה ואתם ביחד עם החצי השני שלכם עוברים למימד מקביל. שם תפתרו חידות, תעשו שטויות ובאופן כללי תהנו במשך שעה או פחות.
במקרה הזה במקום לעבור לעבר ולשקוע בזכרונות, אתם עוברים למאה ה22 ומשתתפים בניסוי מסוכן מאוד. ורק אם תפגינו תושיה ויכולת אילתור תוכלו לברוח וללכת לסיים את הערב במסעדה נחמדה.

חדר בריחה קיוב בפתח תקווה – החדר האחרון ברשימה הוא יקיר הבלוג. החדר שאישית יצאתי ממנו עם סחרחורת אבל מאז שלחתי לשם כבר הרבה זוגות וכולם יצאו מרוצים ונפעמים מהחוויה שעברו.
אני אסייג מראש, מדובר בחדר קשה והוא מתאים רק לזוגות מנוסים. אם אתם עדיין מתחילים בעולם חדרי הבריחה, תוותרו עליו לחג הזה ותחזרו בחג האהבה הבא או בשלישיה (בוולנטיינס או אחריו 🙂 ).
ומשזה נאמר אם אתם זוג מנוסה, תאמינו לי, מדובר בחוויה מקורית ומגניבה מאוד. תצטיידו בזוג נעליים סגורות ולכו לבלות את חג האהבה הזה בנסיון לברוח מהמבוך הכי מסוכן בעולם.
כי תכלס, אם לא תברחו זה בטוח יהיה בילוי בלתי נשכח, נכון? 😉

חג אהבה שמח!
אם אתם חוגגים אז זה תירוץ מעולה, ואם לא – אז פשוט תעשו חדר בריחה בלי סיבה 🙂

יוליה

השאר תגובה