חדרי בריחה רומנטיים לבילוי זוגי בחג האהבה

חדרי בריחה רומנטיים לבילוי זוגי בחג האהבה

נתחיל מהסוף, רומנטיקה היא עניין סובייקטיבי וכנראה מה שרומנטי לזוג אחד יהיה משמים לזוג אחר ולהפך, אבל בשביל לענות על השאלה – איך מבלים בולנטיינס דיי עם החצי השני בחדר בריחה החלטתי לרכז כמה חדרים שלדעתי יכולים לשדרג את הבילוי הזוגי ולספק לכם חוויה מיוחדת לחג האהבה הנוכחי.

חדר בריחה רומנטי לגוף ולנפש (יש בו אוכל!) – הולי פיצה בתל אביב.
חדר בריחה לא קשה מדיי בתל אביב שמאפשר לכם לעשות את שני הדברים ההכרחיים להצלחה של בילוי רומנטי – חדר בריחה + אוכל. אני לא אספר לכם יותר מדיי, רק אגיד שהבילוי הזה כולל גם חידות וגם פיצה בסוף המשימה. אם אתם לא חובבי פיצה גדולים אז לחברה יש מבחר של חדרי בריחה קולינריים שתוכלו לבחור מתוכם (עוד אין להם סושי שלדעתי זה מחדל רציני, אבל אף אחד לא מושלם).
ביקרת מורחבת על חדר הבריחה הולי פיצה 

חדרי בריחה שמעבירים אתכם לעולם של פנטזיה וקסם, כאן יש לי 3 המלצות בשביל לתת פיזור גיאוגרפי שיאפשר לכם ללכת לחדר בריחה קרוב לבית.

חדר בריחה הבית הנטוש בחיפה – לצפוניים שביניכם אני ממליצה על החדר של Real quest שמעוצב ברמה מאוד גבוהה ויכניס אתכם מיד לאווירת המאה ה19 (למרות שלכו תבינו למה מדען מטורף טרח לעצב לעצמו בית כל כך מגניב). העיצוב של החדר הוא משהו שאני זוכרת גם אחרי עשרות חדרים והעולם שאתם נכנסים אליו יהיה חוויה מיוחדת במינה לבילוי זוגי רומנטי. המשחק הוא משחק ארוך מהרגיל – 70 דקות אבל הרמה של החדר היא דיי בינונית כך שאם אתם מתחילים כנראה שתזדקקו לכמה רמזים ואם אתם מנוסים אז תסדרו בקלות.

חדר בריחה עיירת המכשף בנתניה – פה יש לנו כבר עולם פנטזיה אמיתי. עם מכשף מסתורי, בקתה והתמודדות עם שדים מעולם אחר. התפאורה של החדר (בלי לגלות יותר מדיי פרטים) תעביר אתכם לסיפור פנטסטי שבו תשארו עד שתצליחו להציל את העולם. מבחינתי זאת בהחלט דרך נהדרת לבלות ביחד חג אהבה. ובנוסף מדובר בחדר נוסף שגם הוא ברמה בינונית, אז אומנם תעבדו ביחד אבל לא תזיעו קשה מדיי בשביל לצאת בזמן.

חדר בריחה ספר הצללים בתל אביב – אחד החדרים החדשים בתל אביב, שזוכה להרבה מאוד שבחים כבר מרגע הפתיחה. אני עשיתי אותו עם בת הזוג הקבועה שלי ובאמת הרגשנו כאילו אנחנו נשאבות לעולם אחר ובחללים מסויימים שקענו לחלוטין בפנטזיה של החדר.
הפעם מדובר בחדר לא קל אז מומלץ להגיע אליו למנוסים או להתכונן ולקבל כמה עזרות לאורך הדרך. בכל מקרה חדר מקורי ומעניין שיספק לכם חוויה מיוחדת.
ביקרת מורחבת על חדר בריחה ספר הצללים

light-52910ועוד שני חדרים שיספקו לכם חוויות שונות מהרגיל גם לבילוי ולנטיינס וגם לבילוי בחדר בריחה:

חדר בריחה שעבוד וירטואלי בראשון לציון – כמו הולי פיצה גם פה יש לנו חוויה שהיא לא 100% חדר בריחה אלא שילוב של כמה מימדים שיתנו לכם חוויה מאוד מיוחדת. במקרה הזה מדובר בטכנולוגיית מציאות מדומה ואתם ביחד עם החצי השני שלכם עוברים למימד מקביל שבו תפתרו חידות, תעשו שטויות ובאופן כללי תהנו במשך שעה או פחות.
במקרה הזה במקום לעבור לעבר ולשקוע בזכרונות, אתם עוברים למאה ה22 ומשתתפים בניסוי מסוכן מאוד שרק אם תפגינו תושיה ויכולת אילתור תוכלו להנצל ממנו וללכת לסיים את הערב במסעדה נחמדה.

חדר בריחה קיוב בפתח תקווה – החדר האחרון ברשימה הוא יקיר הבלוג. החדר שאישית יצאתי ממנו עם סחרחורת אבל מאז שלחתי לשם כבר הרבה זוגות וכולם יצאו מרוצים ונפעמים מהחוויה שעברו (ניתן להזמין בזוג בטלפון אם יש לכם נסיון).
אני אסייג מראש, מדובר בחדר קשה והוא מתאים רק לזוגות מנוסים. אם אתם עדיין מתחילים בעולם חדרי הבריחה, תוותרו עליו לחג הזה ותחזרו בחג האהבה הבא או בשלישיה (בוולנטיינס או אחריו 🙂 ).
ומשזה נאמר אם אתם זוג מנוסה, תאמינו לי, מדובר בחוויה מקורית ומגניבה מאוד. תצטיידו בזוג נעליים סגורות ולכו לבלות את חג האהבה הזה בנסיון לברוח מהמבוך הכי מסוכן. כי תכלס, אם לא תברחו זה בטוח יהיה בילוי בלתי נשכח, נכון? 😉

חג אהבה שמח, אם אתם חוגגים
וחג תירוץ לעשות חדר בריחה, אם אתם לא

יוליה

stone-artwork-326612

השאר תגובה