חדרי בריחה מומלצים לשלושה אנשים

חדרי בריחה מומלצים לשלושה אנשים

התאספתם שלושה חברים ועכשיו נשאלת השאלה איזה חדר מתאים באמת לשלישיה כדי שהוא לא יהיה קל מדיי או קשה מדיי וכולם יהיו עסוקים בפתירת חידות. אז לאחרונה נראה שאני הולכת ליותר ויותר חדרים בהרכב של שלישיה ולכן הכנתי רשימה קצרה של חדרי בריחה שכבר עשיתי בהרכב הזה ואני ממליצה עליהם :

לשם התחלה כדאי להציץ בתגית הזאת שכל הזמן מתעדכנת בחדרים כשאני כותבת עליהם בבלוג –
חדרי בריחה לשלישיה

חדר בריחה המאה: עוד חדר מבוסס על סדרת טלויזיה/סדרה וגם הפעם אין חובה לראות קודם את המקור בשביל להנות מהחדר. אם במטריקס הייתי ממליצה לראות, כאן אני יכולה להגיד שאני לא ראיתי ונהניתי מהחדר 🙂
במאה חשוב להדגיש את התפאורה המעולה שבאמת מכניסה לסיפור ויוצרת אווירה של הרפתקאה מיוחדת. אומנם החידות לא היו יותר מדיי קשות אבל לדעתי שלישיה תהנה מהאתגר גם כי מדובר בחדר יחסית גדול וגם כי חלק מהזמן מנוצל בשביל לספוג את האווירה.
החדר הוא ל75 דק’ ואפשר לעשות אותו עם ילדים ובהרכב גדול יותר משלישיה אם הרמה הקשה היא לא פרמטר בשבילכם.
ביקורת מורחבת על חדר הבריחה המאה
מיקום: נתניה

חדר בריחה אקסקליבר : והפעם עוברים לחצר המלוכה של המלך ארתור ואתם אבירים נאמנים שצריכים להציל את הממלכה. אקסקליבר הוא חדר נוסף מבית היוצר של אגרבה וגם הוא חדר מרווח עם מספיק מקום לשלישיה או רבעייה. אם אתם אוהבים רמת קושי בינונית-גבוהה אז אני ממליצה לעשת את החדר בשלישיה אבל אם אתם פחות בקטע של הרבה חידות לבן אדם או שרוצים לעשות את החדר עם ילדים (החדר מאוד מתאים לזה) אז אפשר גם הרכבים גדולים יותר משלישיה.
בחדר תעברו לתקופה אחרת והתפאורה תגרום לכם להאמין שהאברים של המלך נמצאים ממש מעבר לפינה. אנחנו בתור חובבות הסיפורים מגיל קצר הרגשנו שיותר רפרנסים יכלו להיות במקום אבל סה”כ חדר בתימה מאוד מהודקת ורוב החידות מתקשרות ישירות לסיפור הראשי.
מיקום: חיפה

excalibur

חדר בריחה שבעת החטאים : מכירים את שבעת החטאים של הנצרות? גרגרנות, חמדנות, כעס, עצלות, גאווה, קנאה ותאווה! אז יש לנו בפתח תקווה חדר בריחה שיאמת אתכם עם החטאים שלכם ויגרום לכם לעבוד קשה בנסיון לפתור את החידות שלו. אני ממליצה עליו לשלישיה מנוסה או לרבעיית מתחילים.
אגב, למרות שהחדר נראה מאוד מפחיד בפרסומים שלו, המפעיל הצליח להוריד את רמת הפחד כך שאני הפחדנית הצליחה לעשות אותו ומאוד נהנתה.
מדובר בחדר חידות עם הרבה מאוד עבודה מאומצת אז כדי להגיע אליו רעניים ועם כח לפתור המון חידות.
ביקורת מורחבת על חדר הבריחה שבעת החטאים
מיקום: פתח תקווה

חדר בריחה מטריקס : חדר בריחה עוד מהדור הישן אבל מאוד כייפי למי שמכיר את הסרט. אנחנו היינו שלישיה עם נסיון בינוני והרגשנו שרמת הקושי מאתגרת אותנו אבל לא בלתי אפשרית, לכן הייתי אומרת שגם שלישיה מתחילה וגם שלישיה עם נסיון יכולות מאוד להנות בחדר ופשוט לצאת בזמנים שונים.
בחדר יש כמה חידות מאוד מסקרנות שלא ראיתי במקומות אחרים ובאמת מכניסות לרוח הסרט. אומנם אתם יכולים לעשות את החדר בלי לראות את הסרט (אין חידות ידיעה או משהו) אבל באמת שמקסימום ההנאה נובעת מזה שהחדר מצליח להכניס אתכם לרוח הסרט ולרוח התקופה.
אגב בקטגוריית ההגבלות, החדר לא מפחיד ולא כולל זחילות.
מיקום: תל אביב

markus-spiske-iar-afB0QQw-unsplash

חדר בריחה מבצע זעפרן : מבצע זעפרן היה החדר הראשון במתחם של InsideOut שעשינו והוא זה שבמקור גרם לי לעשות את קארטו. אנחנו עשינו אותו ברבעיה לא מנוסה לכן אני ממליצה עליו לשלישיה עם נסיון או רבעיה כמו שאנחנו היינו. פה יש לנו סיפור אקשן שבו אתם נדרשים חלקית להציל את העולם וחלקית לטייל בו. האווירה של החדר מאוד חמודה והחידות משתלבות יפה בסיפור הכללי שיוצרים פה.
יש בו כמה חידות מיוחדות שהן עניין של טעם וריח אבל ממה שאני רואה בפורומים הרחבים, רוב האנשים מתחברים אליהן מאוד ואני גם ממליצה לעשות חדר אחד של החברה כדי לראות אם אתם מתחברים לסגנון ואז אולי לעשות גם את השאר.
מיקום: רעננה

חדר בריחה המחלקה הפסיכיאטרית : חדר בריחה של 80 דק’ לפניכם 🙂
המחלקה הפסיכיאטרית היא אחד החדרים הותיקים באזור חיפה ואחד הזכורים לטוב. האווירה היא אווירה של טירוף ומחלקה פסיכיאטרית אבל לא משהו מפחיד מדיי. התפאורה תואמת את הסיפור ויש אלמנטים בחדר שלא בהכרח קיימים בבית חולים פסיכיאטרי אמיתי אבל גורמים לשחקנים מאוד להכנס לאווירה. וכמובן יש מספיק חידות כדי שיספקו תעסוקה לקבוצה של שלוש בנות עם נסיון של כעשרה חדרים למשך יותר משעה.
מיקום: נשר

אני אמשיך לעדכן את הפוסט…

ובנתיים תעשו חדרים וספרו לי איך היה,

יוליה

*** תמונת הנושא היא של Kara Eads

השאר תגובה