חדר בריחה: אווטאר – החדר נסגר

חדר בריחה: אווטאר – החדר נסגר

— למרבה הצער החדר נסגר. אבל אם אתם מחפשים חדר עם עיצוב מדהים באזור נסו את עמי ותמי בחולון

העולם הקסום של אווטאר עבר לחדר בריחה 🙂
השבוע אנחנו ממשיכים עם חדרים מבוססי סרטים/סדרות (בפרק הקודם היה לנו את חדר הבריחה המאה) והפעם נסענו לרמת גן לעשות את חדר הבריחה אווטאר.
זה קורה לעיתים נדירות , אבל כשאני מסוקרנת מספיק מחדר, אני אוספת רבעיה ואנחנו מסתכנים והולכים לחדר בתקווה שהדרישה לכמות אנשים היא לא רק סיסמא אלא שבאמת יש שם מה לעשות לקבוצה גדולה שאוהבת לפתור חידות.

באווטאר אין באמת הרבה חידות אבל החדר מאוד מרשים בעיצוב ובעלילה שלו ולכן לקח לנו כמעט את מלוא הזמן שהוקצב לנו בשביל לעבור אותו. אם אתם מחפשים חידות ורמת קושי גבוהה אז אני ממליצה לעשות אותו בשלישיה.

פרטים טכניים: מתחם הבורסה ברמת גן. הגענו ביום שישי בשעות הבוקר ומצאנו חניה בכחול לבן בלי בעיה (חוץ מהגשם שהתחיל לרדת עלינו). מומלץ להגיע קרוב לשעת הכניסה לחדר ולא להקדים יותר מדיי כי זה מהחדרים שלא ממש יש מה לעשות בהם מראש.

תפאורה: אין מה להגיד, כשמגיע ציון 10 הוא באמת מגיע. תפאורה יפה, מגניבה ושונה בין כל אחד מהחללים. יש חלל אחד שאהבנו במיוחד ושבו באמת מרגישים כאילו אתם חלק מפנטזיה אפית והגעתם לעולם חדש וקסום. אם אתם מחפשים למכר מישהו לחדרים זה יכול להיות החדר המושלם – לא נדרשת קבוצה גדולה מדיי והתפאורה גורמת לך להרגיש שאתה בסרט.

רמת קושי: בינונית. היו בחדר כמה חידות שעדיין לא ראיתי כמוהן אבל בסופו של דבר רמת הקושי לא הייתה שוברת שיניים אלא מאמץ מתון לאורך כל החדר.

חידות: החידות כולן חלק מהסיפור המרכזי ולא הייתה סטייה לכל מיני מנעולים לא קשורים. היו כמה חידות מורכבות ממספר חלקים שנהנינו לפתור והשקענו מאמץ בשביל להבין מי נגד מי.

ציון מסכם

דירוג: 3 מתוך 5.

חדר מומלץ בשביל להנות מהחוויה.

אחרי התמונה, כמה מילים על החדר עם הרבה ספויילרים אז הקריאה הלאה היא על אחריותכם.

20181116_113518

כמה מילים על חדר הבריחה אווטאר עם ספויילרים:

מאוד אהבתי את החידה בכניסה לחדר, ככה אתה נכנס וכבר במצב רוח קרבי כי היית צריך לפתור חידה ולו רק בשביל להכנס לחדר ההמתנה. קונספט מגניב שעוד לא ראיתי בשום חדר אחר, אבל אני מנחשת שזה כאב ראש רציני מבחינת המפעיל כל פעם לתכנת את הקוד.

בתוך החדר עצמו באמת נהנינו מהחלל עם הצמחים זה הרגיש קסום, כמו חלק מסרט.

בחלל השני כל החידה עם מדידת הנוזלים הייתה קצת פחות מוצלחת בשבילנו, למרות שהבנו מה צריך לעשות בה, בפועל שניים עשו אותה ושניים עמדו מהצד וצפו בתהליך.

אבל הכל מהכל זה באמת חדר יפה שאני הולכת להמליץ עליו לאנשים בזכות היופי ולא בזכות החידות הקשות.

אז שבוע מוצלח וכמובן תמשיכו לעשות חדרים. 🙂

3 תגובות בנושא “חדר בריחה: אווטאר – החדר נסגר

השאר תגובה