חדר בריחה מקדש אנוביס

חדר בריחה מקדש אנוביס

נכון אומרים שחדר בריחה הוא פעילות חד פעמית ואי אפשר לעשות חדר פעמיים?
אז חדר בריחה מקדש אנוביס הוא חדר הבריחה השלישי שאני עושה בפעם השניה 🙂 .
במקרה של מקדש אנוביס בפעם הראשונה הייתה בערך לפני שנה, אז עשיתי אותו עם חברה. ועכשיו, היינו הרכב משפחתי של שלושה מבוגרים וילד (והיה כיף).
חיפשנו חדר למשפחה באזור נתניה שלא יהיה קשה מדיי כי חלק מהמבוגרים היו בפעם הראשונה ואני הנחתי שאני כבר לא ממש זוכרת את החדר …..אז לקחתי את כל המשפחה לבקר אל מצרי.

מקדש אנוביס הוא חדר בנושא מצרים העתיקה (מתבקש, לא?) ברמת קושי בינונית, כך שהוא התאים בזמנו לשתי מנוסות והפעם למשפחה עם מעט נסיון (70, 2, 0, 7). חשוב לציין שלא רק שהיו בינינו כאלו שעשו חדר בפעם הראשונה, גם היה ילד בן 13 שהחדר התאים לו.
אגב אני שמחה לדווח שהדברים שהטרידו אותנו בזמנו – תוקנו, מה שלא אומר שאין עכשיו דברים אחרים שדורשים תיקון אבל על כך בהרחבה בהמשך…
בכל מקרה, חוות הדעת הנוכחית תתבסס בעיקר על הביקור האחרון אבל תתייחס גם קצת לזווית של הביקור הראשון שלי בחדר.

פרטים טכניים על חדר בריחה מקדש אנוביס

פרטים טכניים

החדר ממוקם באזור התעשיה הישן של נתניה, באותו מתחם עם חדר הארי פוטר.
יש הרבה חניה באזור. אנחנו היינו אחרי שעות העבודה אבל אני מניחה שגם במהלך השבוע אפשר למצוא חניה יחסית בקלות במרחק של כמה דקות הליכה.
חדר קבלת פנים הוא חדר גדול עם מכונת פופקורן, שתיה והרבה אביזרים לצילומים.
יש גם גימיק מאוד חמוד שקשור לצילום, אבל לא נגלה מה הוא בדיוק, כדי לא להרוס את ההפתעה.
כאן מזמינים

תפאורה

מתאימה לסיפור לאורך כל הדרך. קשה להגיד שזאת התפאורה המרשימה ביותר שראיתי בחיי, בכל זאת החדר כבר לא חדש ורואים בלאיי בכל מיני פינות אבל בגדול חדר שנראה טוב ומסתדר טוב עם הנושא הכללי.

רמת קושי

רמת הקושי כאמור היא בינונית. כאשר היינו זוג מנוסות יצאנו ב60 דק’ עם מעט רמזים וגם עכשיו בהרכב משפחתי יצאנו בפחות משעה עם כמה רמזים. לכן מבחינתי מתאים לזוג מנוסים עד לרבעייה עם מעט נסיון.

חידות

יש בחדר כמה חידות מאוד מגניבות מתחום הפעולה, הן משלבות כמה אלמנטים שונים. וגם גימיק אחד שבאמת ראיתי רק בחו”ל וכשהייתי בחדר בפעם הראשונה מאוד התרשמתי ממנו.
שאר החידות הן חידות רגילות למדיי, לא ברמת קושי מאוד גבוהה ופתירות גם בזוג. אני זוכרת, שכאשר היינו בפעם הראשונה בחדר אחת החידות לא פעלה טוב ואני שמחה לדווח שזה תוקן. ומצד שני הפעם הייתה חידה אחרת שהייתה ממש מעצבנת, כי היה קשה מאוד לתפעל אותה (במינימום ספויילרים אגיד שמדובר במגנטים שלא עבדו כמו שצריך ומאוד מאוד תסכלו אותנו).

סיכום חדר בריחה מקדש אנוביס

סיכום חדר בריחה מקדש אנוביס

בפעם הקודמת נתתי לחדר ציון של 7 בעקבות התקלות שהיו בחדר, הפעם אני חושבת שאפשר לעלות ל8 כי המשפחה באמת נהנתה אבל אני חושבת שהם חייבים לתקן כל תקלה חדשה כי כשאתה נתקע על חידה ל10 דק’ זה מוריד משמעותית מהחוויה של החדר.

דירוג: 3 מתוך 5.
להמחשה: אל המוות המצרי, אנוביס. אינו חלק מהחדר.....
להמחשה: אל המוות המצרי, אנוביס. אינו חלק מהחדר…..

3 תגובות בנושא “חדר בריחה מקדש אנוביס

השאר תגובה