חדר בריחה באוסטריה – The third man – החדר נסגר

חדר בריחה באוסטריה – The third man – החדר נסגר

— למרבה הצער החדר הזה נסגר. אם תרצו המלצות איך לחפש חדרי בריחה אחרים בוינה, תציצו בפוסט המלצות חיפוש חדרי בריחה בחו”ל שהכנתי—

חזרנו עכשיו מביקור קצר בוינה, אוסטריה ובמקום לסדר את הבית אני מיד רוצה לשתף אתכם את החוויה 🙂 כדי שאם בטעות אחד מכם מחפש חדר בריחה באוסטריה, מיד תדעו לאן ללכת.

בחרנו בחדר של חברת Time Trap, ע”פ המלצות שמצאתי בטריפ אדוויזר. מתוך שלושת החדרים של החברה בחרנו את Der Dritte Mann (האדם השלישי) כי הוא נראה מעניין ולא מפחיד שזה בגדול הקריטריונים שלי לחדרים בחו”ל. 

הסיפור בקצרה מדבר על חבר שלנו שנהרג זה עתה בתאונת דרכים וגופתו נעלמה מזירת התאונה, כך שאנחנו בתור חברים נאמנים, דואגים שהיה משהו חשוד במוות שלו ויוצאים לחקור את הנושא. כל זה מתרחש בוינה של אחרי מלחמת העולם השניה אז יש גם אווירה אוטנתית וחפצים מגניבים מהתקופה.

פרטים טכניים

עשינו בזוג מנוסה (21,67), הזמנו את החדר עוד מהארץ דרך אתר החברה ואז הגענו לחדר בקלות בתחבורה ציבורית.

תפאורה

מאוד חביבה ומתאימה לסיפור המסגרת. היא לא מקבלת פרסים על השקעה אינסופית אבל בהחלט התאימה לכל שלב בסיפור והחזיקה אותנו בתוך העלילה.
לרוב תפאורה בעיניי מתייחסת לחדר עצמו אבל כאן המקרה להזכיר גם את חדר ההמתנה המגניב ממש וגם את זה שאחרי שסיימנו את החדר הציעו לנו לשתות כוס תה ואז עזבו אותנו לנפשינו ל10 דק’ בזמן ששתינו – חוויה מושלמת.

חדר בריחה באוסטריה - The third man

חידות ורמת קושי

רמת הקושי הייתה מעולה לזוג מנוסה. עשינו את החדר בכ50 דקות וללא רמזים בכלל. בנוסף הקטעים שנדרשנו לקרוא בהם טקסטים היו כולם מודפסים אז לא היה קושי בפיענוח כתב היד.

בהתאם לרמת החדר גם החידות לא היו כאלו של לשבור את השיניים עליהן אבל היו לפחות שתי חידות מקוריות שאני זוכרת עד עכשיו ומאוד נהנית מהמחשבה שהצלחנו לפתור אותן. בנוסף היה מנעול ייחודי מאוד שנתקלתי בו רק פעם אחת בארץ וזה טוב כי בארץ נדרשנו לכך שמפעיל יכנס לחדר באמצע כדי להסביר לנו איך לאפס אותו אז יש מצב שזה עשויי להיות קושי בפני מישהו שלא מכיר.

ציון מסכם לחדר האדם השלישי

דירוג: 4 מתוך 5.

בהחלט חדר מומלץ בחו”ל, מאתגר, לא ממש קשה ובעיקר כייפי.

אחרי וינה נסענו למינכן ושם עשינו את החדר קנוניה בבית כלא.

4 תגובות בנושא “חדר בריחה באוסטריה – The third man – החדר נסגר

  1. היי, לפני כמה זמן עשית את החדר? את יודעת אם החדר הזה עדיין פעיל?
    אני לא מצליח להכנס לאתר שלהם..

השאר תגובה