חדר בריחה: קארטו

קארטו הוא חדר הבריחה השני שאני עושה של חברת InsideOut, הראשון שלי היה מבצע זעפרן. היות ומבצע זעפרן היה מוצלח למדיי (8 מתוך 10) החלטתי שאני עוד אחזור לחדרים נוספים של החברה וכשאני והשותפה הקבועה חיפשנו חדר נזכרתי שממש קרוב לבית יש את מבצע לויתן ואת קארטו שעוד לא עשינו, והפור נפל על קארטו. אני חייבת להודות שבמקור הנחתי ע”פ השם שהחדר יהיה איכשהו קשור לספרד או לפורטוגל אבל התברר שהאירועים בעצם מתרחשים בלונדון. אני לא אספיילר לכם למה בעצם החדר נקרא בשם הזה, כי את זה תבינו אם תלכו לעשות את החדר…
הזכרתי שהאירועים מתרחשים בלונדון, פשוט כי יש לי חיבה אינסופית לעיר וכל דבר שקשור אליה זוכה אצלי אוטומטית לנקודות בונוס. ובהקשר הזה החדר חמוד מאוד והוא זכה אצלי לנקודות על אווירה אבל לא איזו אווירת לונדון מטורפת.

פרטים טכניים: עשינו בזוג מנוסה (60+ חדרים), חניה – יש, כיבוד ואיזור אירוח – יש

תפאורה: אווירה טובה עם כמה גימיקים ממש מגניבים (ואחד שנפל לחברה שלי על הראש, אבל בקטנה). התפאורה מרגישה מאוד אוטנטית ומתאימה לסיפור הכללי. ושוב לא משהו שנופלים ממנו מהרגליים אבל כן סיפור טוב שנשאר עקבי עד הסוף וזה באמת היה כיף.

רמת קושי: מתאים מאוד לזוג מנוסה. אנחנו כהרגלנו בקודש נזקקנו לכמה רמזים, בעיקר כי אנחנו נוטות לפעמים להתעלם מהמובן מאליו, אבל הרמה בהחלט התאימה לנו. אם אתם פחות מנוסים הייתי ממליצה על שלישיה ושמעתי המלצות על החדר לקבוצות של 4 אבל אני פחות בטוחה שיש שם מה לעשות לכל כך הרבה אנשים.

חידות: חידות מאוד חמודות ובהחלט כדאי לקחת את הרמה הקשה ביותר. זה לא משהו שמתבטא לאורך כל החדר אבל יש קטע שבו החידה ברמה הקשה היא הרבה יותר מאתגרת ומעניינת מאשר ברמה הקלה (ומקסימום תקחו רמז). החידות עצמן נעות בין טריוויאליות לבין כמה ממש מעניינות אז לא חדר מאסט אבל בהחלט חדר טוב להעביר בו שעה.

ציון מסכם:

דירוג: 2.5 מתוך 5.

2 תגובות בנושא “חדר בריחה: קארטו

השאר תגובה