חדר בריחה קארטו

חדר בריחה קארטו

חדר בריחה קארטו הוא חדר הבריחה השני שאני עושה של חברת InsideOut, הראשון היה מבצע זעפרן. היות ומבצע זעפרן היה חדר חמוד שאני עד עצם היום הזה זוכרת בחיבה, החלטתי לבקר בחדרים נוספים במתחם. ווהפעם כשאני והשותפה הקבועה התלבטתנו איזה חדר יתאים לזוג שמחפש חידות עם אווירה, הפור נפל על קארטו.

אני חייבת להודות שבמקור הנחתי ע”פ השם שהחדר יהיה איכשהו קשור לספרד או לפורטוגל אבל התברר שהאירועים בעצם מתרחשים בלונדון (וזה בסדר כי לחברה כבר יש חדר אחר שעוסק בשוד במטבעה המלכותית של ספרד).
אני לא אספיילר לכם למה בעצם החדר נקרא בשם הזה, כי את זה תבינו כשתלכו לעשות אותו…
הזכרתי שהאירועים מתרחשים בלונדון, פשוט כי יש לי חיבה אינסופית לעיר וכל דבר שקשור אליה זוכה אצלי אוטומטית לנקודות בונוס. ובהקשר הזה החדר חמוד מאוד והוא כמובן זכה אצלי לנקודות על אווירה.

פרטים טכניים

עשינו בזוג מנוסה (60+ חדרים), חניה – יש, כיבוד ואיזור אירוח – יש.
חשוב לדעת שמדובר בחדר שזהה לחדר שקיים בראש פינה ואגב שם יש שני חדרים, אז אפשר גם לעשות תחרות קטנה עם עוד זוג או שלישיה.
אם תרצו להזמין את החדר, כאן.

תפאורה

אווירה טובה עם כמה גימיקים ממש מגניבים (ואחד שנפל לחברה שלי על הראש, אבל בקטנה). התפאורה מרגישה מאוד אוטנטית ומתאימה לסיפור הכללי. ושוב לא משהו שנופלים ממנו מהרגליים אבל כן סיפור טוב שנשאר עקבי עד הסוף וזה באמת היה כיף.

אגב אם אתם סקרנים ורוצים להכנס לאווירה, החברה הפיקה סרטון פרומו קצר:

רמת קושי החידות

מתאים מאוד לזוג מנוסה. אנחנו כהרגלנו בקודש נזקקנו לכמה רמזים, בעיקר כי אנחנו נוטות לפעמים להתעלם מהמובן מאליו, אבל הרמה בהחלט התאימה לנו. אם אתם פחות מנוסים הייתי ממליצה על שלישיה ושמעתי המלצות על החדר לקבוצות של 4 אבל אני פחות בטוחה שיש שם מה לעשות לכל כך הרבה אנשים.

חידות מאוד חמודות ובהחלט כדאי לקחת את הרמה הקשה ביותר. זה לא משהו שמתבטא לאורך כל החדר אבל יש קטע שבו החידה ברמה הקשה היא הרבה יותר מאתגרת ומעניינת מאשר ברמה הקלה (ומקסימום תקחו רמז). החידות עצמן נעות בין טריוויאליות לבין כמה ממש מעניינות אז לא חדר מאסט אבל בהחלט חדר טוב להעביר בו שעה.

ציון מסכם לחדר בריחה קארטו

דירוג: 2.5 מתוך 5.

3 תגובות בנושא “חדר בריחה קארטו

השאר תגובה