חדרי בריחה לקבוצה של 4 עד 8 אנשים

חדרי בריחה לקבוצה של 4 עד 8 אנשים

אז כהרגלי בקודש אני מנסה ללכת לחדרים בהרכבים שונים ומשונים והפעם חיפשתי חדר לקבוצה יחסית גדולה של אנשים שאוהבים חדרים קשים ורצויי חידות מגניבות. לצערי זה לא חיפוש קל כמו שנדמה, כי קבוצה מנוסה שלא רוצה לצאת מהחדר בחצי שעה עם אווירה מגניבה – לא מתאימה ליותר מדיי חדרים.

אני אקדים ואומר ששמעתי שהחדר דה סיקס (The six) בתל אביב הוא חדר שמאוד מתאים לקבוצות גדולות אבל אני מתכננת לעשות אותו ביום הולדת בעוד כמה חודשים אז כרגע אין לי דיעה בנושא. ובנתיים אחלוק איתכם כמה מהחדרים שכבר עשיתי ומתאימים להגדרה, כך שאם עוד לא עשיתם כדאי שתבקרו בהם:

רעש לבן (תל אביב) – חדר אסטרטגיה שבנוי במיוחד בשביל קבוצות, אנחנו עשינו אותו בשתי קבוצות של 4 מנוסים ומאוד נהנינו. גם לכאן כדאי להגיע אחרי שכבר עשיתם כמה חדרים, כדי שהשוק של הפעם הראשונה לא יפריע לכם לתכנן אסטרטגיה ולנצח.
ביקורת מלאה על חדר הבריחה רעש לבן
ציון: 8.5

קגב – KGB (תל אביב) – זה אחד החדרים האהובים עליי בכל הזמנים הודות לחוויה הכללית של החדר. ואגב אחד החדרים היותר מומלצים לדוברי רוסית, כי כמות הבדיחות שיש שם בשביל הקהל הזה – עצומה. מדובר בחדר עם שחקן, אווירה טובה וחידות נחמדות. אומנם בזמנו לא עשינו את זה כתחרות או כקבוצה גדולה אבל הבנתי עכשיו פתחו גם חדר שני במתחם לזהה לראשון ואפשר ללכת ולעשות תחרות כייפית בין שתי קבוצות. אנחנו היינו שם בשלישיה וזה היה בדיוק המספר הנכון.
ציון: 10

הנוכלים (עפולה) – חדר חידות נהדר בהשתתפות שחקן. מבחינת התפאורה, לא משהו מרגש למדיי אבל לחלוטין גן עדן לאוהבי החידות עם כמה חידות שאני עד עכשיו חושבת עליהן ושלא ראיתי אותן במקומות אחרים.
בנוסף וזה פלוס ענק של החדר – חוש ההומור של מי שבנה אותו הוא מדהים. באמת כל כמה דק’ צחקנו מעוד אלמנט בחדר וגם אחרי שיצאנו צחקנו על עצמינו וצחקנו על החדר והשנינות שלו.
חדר מאוד מומלץ למנוסים, מספק תעסוקה ל4 ולא מתאים לדעתי למתחילים.
ביקורת מלאה על חדר בריחה הנוכלים
ציון: 9.5

הנבואה (חיפה) – חדר בריחה ממש מעניין שמתאים מאוד לרבעיה מנוסה אבל גם רבעיה או חמישיה של מתחילים תסתדר שם כי מדובר בחדר של 70 דק’ אז יש מספיק זמן להתארגן ולהבין מה עושים. זהו אחד מאותם חדרים שמשלבים גם הרבה חידות, גם אווירה מענינת מאוד ואפילו גימיק מגניב שמאז לא ראיתי.
ביקורת מלאה על חדר הבריחה הנבואה
ציון: 9

הויקינגים (פתח תקווה) – עוד חדר בריחה עם שחקן. כאן ראוי להתחיל מהתפאורה והאווירה שהן מדהימות לחלוטין ולמשתתפים יש הרגשה של כניסה לסרט הוליוודי. מדובר בחדר מאוד מעניין גם מבחינת החידות שבו. היו לא מעט מהן ולמרות שנתקענו קלות בכמה בגלל כל מיני חוסר הבנות אני מודה שהיו כמה חידות שלא ראיתי מעולם והיו מעולות וגם הייתה מספיק תעסוקה לצוות מאוד מנוסה של ארבעה משתתפים לכן מבחינתי למנוסים רבעיה זה מושלם ולמתחילים אפשר אפילו עד שישה משתתפים כי החדר מאוד מרשים ומגניב.
ציון: 9

תעשו חדרים ותזמינו חברים 🙂

יוליה

 

תגובה אחת בנושא “חדרי בריחה לקבוצה של 4 עד 8 אנשים

השאר תגובה