10 חדרי בריחה לזוג

הרבה פעמים אנשים מחפשים חדר בריחה לזוג חובבי חידות וקשה למצוא את הידיים והרגליים במאות חדרי הבריחה שקיימים בישראל.

אז הרי לפניכם רשימה של 10 חדרי בריחה שמתאימים למי שאוהב לעשות חדרי בריחה בזוג (ובכך להפיק את המקסימום מכל החידות) וכבר יש לו לפחות נסיון מינימאלי בעשיית חדרי בריחה בזוג (אחרת חלק מהחדרים ברשימה יהיו לכם קשים מדיי).

חדרי בריחה בתל אביב

ספר סודות היקום (תל אביב): חדר מעולה, עם תפאורה טובה וחידות מאוד מוצלחות. יש שם אלמנט של התאמת הרמה לשחקנים, אז יכול להיות שבגלל זה שיחקנו והרגשנו שמדובר בול ברמה שלנו ואפילו טיפה יותר קשה.

כאן מזמינים את החדר

דירוג: 4 מתוך 5.

מרסר 112 (תל אביב): חדר מאוד נחמד, מתאים לזוג מנוסה. בהשוואה שלו עם שאר חדרי החברה (טיסה ופרוייקט X) הוא החלש מביניהם אבל בתור חדר לזוג היו בו אלמנטים מנגניבים והרגשנו שרמת הקושי מתאימה.

כאן מזמינים את החדר

דירוג: 3.5 מתוך 5.

הג’וב האחרון (תל אביב) : חדר מעולה לזוג. אומנם יש כבר כמה חדרים עם התמה המרכזית שלו אבל בעיניי הוא המוצלח מביניהם. חידות מאוד חכמות, הרגשנו שאנחנו מתאמצות ועיצוב החדר לחלוטין הכניס אותנו לסיפור.

כאן מזמינים את החדר

דירוג: 4 מתוך 5.

ספר הצללים (תל אביב): חדר מעולה לזוג מנוסה. אחד מחדרי הפנטזיה שמצליחים ליצור אווירה קסומה בלב ליבה של תל אביב. הסיפור הוא שאתם נדרשים להציל את העולם מרוחות רפאים זועמות שמתכננות למשול בכולנו, אבל אל תדאגו החדר לא מפחיד .

כאן מזמינים את החדר

לסקירה על חדר הבריחה ספר הצללים

דירוג: 4.5 מתוך 5.
חדר בריחה לזוג בסגנון עתיק

חדרי בריחה בראשון לציון

אחוזת השכן (ראשון לציון): חדר יפייפה שמותאם גם לפחדנים וגם לכאלו שאוהבים חדרים מפחידים. אני כמובן ביקשתי להוריד את רמת הפחד למינימום, אבל אם אתם אמיצים בהחלט שווה לעשות אותו עם האפקטים המקוריים. החידות בחדר טובות ויש כמה הפתעות מאוד מעניינות שתורמות לאווירה הטובה בחדר.

כאן מזמינים את החדר

לחדרי בריחה נוספים בראשון לציון

דירוג: 4.5 מתוך 5.

נמלטים (ראשון לציון ובאר שבע): חדר מאוד חביב שמסיבה כלשהיא פחות התחברנו אליו אבל מבחינת רמת קושי הוא מתאים לזוג שעשה כבר כמה חדרים (לא חייב להיות מאוד מנוסה). אווירה מעניינת והיו שם כמה חידות מקוריות מאוד.

כאן מזמינים את החדר

דירוג: 4 מתוך 5.

חדרי בריחה ברחבי הארץ

דירוג: 2.5 מתוך 5.

אסון במצולות (קיבוץ מרחביה ליד עפולה): הפעם אתם תקועים בצוללת גרעינית שהמפקד שלה השתגע ונעל אתכם בפנים ואתם צריכים לפרק ראש נפץ גרעיני ולהספיק לברוח מתוך הצוללת תוך 60 דק’. חדר כייפי לזוג ותדרשו להשקיע הרבה מחשבה בחידות כי יש הרבה מהן. ומצד שני החדר מצליח ליצור אווירה של צוללת כך שאתם עובדים קשה אבל כל הזמן נמצאים בתוך הסיפור.

כאן מזמינים את החדר

לסקירה על החדר בריחה אסון במצולות.

דירוג: 4 מתוך 5.

המסע אל העבר (חיפה) – לשעבר הבית הנטוש : חדר יפיפה, אבל לא קשה מדיי. היינו בזוג כרגיל ולא הרגשנו שאנחנו מתאמצות מדיי. חדר מושלם להביא אליו אנשים בפעם הראשונה כי הוא ימכר אותם לעולם הזה לנצח.

כאן מזמינים את החדר

דירוג: 4 מתוך 5.

האתגר: סודי ביותר (הרצליה): חדר חמוד שלוקח אתכם להרפתקה סודית במיוחד. בדרך אתם מגלים סוד כמוס ומנסים לברוח לפני שיקרה הגרוע מכל. לדעתי לזוגות יחסית מתחילים זה יהיה חדר טוב כי יש שם חידות שדורשות חשיבה אבל הוא לא קשה מדיי.

כאן מזמינים את החדר

דירוג: 3 מתוך 5.

רובין הוד (כפר סבא): חדר מעולה עם תפאורה מאוד מושקעת וחידות מיוחדות. חדר שמתאים גם לזוגות וגם לשלישיות. בפנים יש תפאורה וסיפור שיקחו אתכם ליער שרווד ולחבורה העליזה של רובין הוד. לצד זאת גם הרבה חידות מיוחדות ומשימות שתצטרכו לעשות כדי להספיק לברוח.
החדר דורש תיאום מיוחד עם המפעילים אבל הוא שווה את זה.

כאן מזמינים את החדר

לסקירה שכתבתי על חדר בריחה רובין הוד

דירוג: 4.5 מתוך 5.

2 תגובות בנושא “10 חדרי בריחה לזוג

  1. ציד המכשפות והמוזיאון כבר נסגרו 🙁
    תודה רבה על הרשימה. בתור זוג שכשאנחנו מצליחים לפנות זמן לחדר זה ספונטני, אנחנו מתקשים למצוא מקומות שמוכנים/מתאימים לזוגות

    1. צודק, אני לא מספיקה לפעמים לעדכן חדרים שנסגרו.
      כן, החדרים היותר ישנים נוטים לקבל זוגות והחדשים נפתחים נראש ל3+.

השאר תגובה