10 חדרי בריחה לזוג

הרבה פעמים אנשים מחפשים חדר בריחה לזוג חובבי חידות וקשה למצוא את הידיים והרגליים במאות חדרי הבריחה שקיימים בישראל.

אז הרי לפניכם רשימה של 10 חדרי בריחה שמתאימים למי שאוהב לעשות חדרי בריחה בזוג (ובכך להפיק את המקסימום מכל החידות) וכבר יש לו לפחות נסיון מינימאלי בעשיית חדרים בזוג (אחרת חלק מהחדרים ברשימה יהיו לכם קשים מדיי).

חדרי בריחה בתל אביב

ספר סודות היקום (תל אביב): חדר מעולה, עם תפאורה טובה וחידות מאוד מוצלחות. יש שם אלמנט של התאמת הרמה לשחקנים, אז יכול להיות שבגלל זה שיחקנו והרגשנו שמדובר בול ברמה שלנו ואפילו טיפה יותר קשה.

דירוג: 4 מתוך 5.

אושן 5 (תל אביב) : חדר מתאים לזוג מנוסה, לנו היו בעיות עם המפעילה (לא סגרה את המיקרופון אז שמענו אין סוף שיחות) אבל בעיקרון חדר טוב להעביר איתו שעה, לא קשה מדיי אבל כן מאתגר. (בנוסף הייתה חידה אחת שראיתי קודם רק בשוויץ וממש התלהבתי שמישהו הביא אותה לארץ הקודש)

דירוג: 2 מתוך 5.

מרסר 112 (תל אביב): חדר מאוד נחמד, מתאים לזוג מנוסה. בהשוואה שלו עם שאר חדרי החברה (טיסה ופרוייקט X) הוא החלש מביניהם אבל בתור חדר לזוג היו בו אלמנטים מנגניבים והרגשנו שרמת הקושי מתאימה.

דירוג: 3.5 מתוך 5.

הג’וב האחרון (תל אביב) : חדר מעולה לזוג. אומנם יש כבר כמה חדרים עם התמה המרכזית שלו אבל בעיניי הוא המוצלח מביניהם. חידות מאוד חכמות, הרגשנו שאנחנו מתאמצות ועיצוב החדר לחלוטין הכניס אותנו לסיפור.

דירוג: 4 מתוך 5.

ספר הצללים (תל אביב): חדר מעולה לזוג מנוסה. אחד מחדרי הפנטזיה שמצליחים ליצור אווירה קסומה בלב ליבה של תל אביב. הסיפור הוא שאתם נדרשים להציל את העולם מרוחות רפאים זועמות שמתכננות למשול בכולנו, אבל אל תדאגו החדר לא מפחיד .
לסקירה על חדר הבריחה ספר הצללים

חדר בריחה לזוג בסגנון עתיק

חדרי בריחה בראשון לציון

דירוג: 4.5 מתוך 5.

אחוזת השכן (ראשון לציון): חדר יפייפה שמותאם גם לפחדנים וגם לכאלו שאוהבים חדרים מפחידים. אני כמובן ביקשתי להוריד את רמת הפחד למינימום, אבל אם אתם אמיצים בהחלט שווה לעשות אותו עם האפקטים המקוריים. החידות בחדר טובות ויש כמה הפתעות מאוד מעניינות שתורמות לאווירה הטובה בחדר.
לחדרי בריחה נוספים בראשון לציון

דירוג: 5 מתוך 5.

נמלטים (ראשון לציון ובאר שבע): חדר מאוד חביב שמסיבה כלשהיא פחות התחברנו אליו אבל מבחינת רמת קושי הוא מתאים לזוג שעשה כבר כמה חדרים (לא חייב להיות מאוד מנוסה). אווירה מעניינת והיו שם כמה חידות מקוריות מאוד.

חדרי בריחה ברחבי הארץ

דירוג: 2.5 מתוך 5.

אסון במצולות (קיבוץ מרחביה ליד עפולה): הפעם אתם תקועים בצוללת גרעינית שהמפקד שלה השתגע ונעל אתכם בפנים ואתם צריכים לפרק ראש נפץ גרעיני ולהספיק לברוח מתוך הצוללת תוך 60 דק’. חדר כייפי לזוג ותדרשו להשקיע הרבה מחשבה בחידות כי יש הרבה מהן. ומצד שני החדר מצליח ליצור אווירה של צוללת כך שאתם עובדים קשה אבל כל הזמן נמצאים בתוך הסיפור.
לסקירה על החדר בריחה אסון במצולות.

דירוג: 4 מתוך 5.

המוזיאון (הוד השרון): חדר שאני לא יכולה להמליץ עליו מספיק לאוהבי חידות. חדר קשה עם חידות חכמות שגם יוצאות מהקופסה וגורמות לך קצת להזיע…אנחנו נתקענו על אחת החידות הראשונות, אבל אחרי שעברנו את זה וואו כמה נהנינו מהחדר. (מתאים לזוג מאוד מנוסה)

דירוג: 4 מתוך 5.

המסע אל העבר (חיפה) – לשעבר הבית הנטוש : חדר יפיפה, אבל לא קשה מדיי. היינו בזוג כרגיל ולא הרגשנו שאנחנו מתאמצות מדיי. חדר מושלם להביא אליו אנשים בפעם הראשונה כי הוא ימכר אותם לעולם הזה לנצח.

דירוג: 4 מתוך 5.

חדר בונוס לרשימה כי הוחל בו עכשיו מינימום של 3 משתתפים ואנחנו שיחקנו עוד כשהיה אפשר לבוא בזוג:

ציד המכשפות (פתח תקווה):  חדר מעולה לזוג מנוסות. האווירה מדהימה והעיצוב הכללי הוא אחד היפים שראיתי. אומנם יש פה את אפקט “קריאת החומר” שלאחרונה הפך לפופולארי בחדרים אבל אני חושבת שפה נעשה בזה השימוש הכי נכון.

דירוג: 4 מתוך 5.

עידכון: צריך לוודא לפני ההגעה שהם מקבלים זוגות כי הם שינו את החדר

השאר תגובה