חדר בריחה משאלה של פיצה

חדר בריחה משאלה של פיצה

מה יכול להיות יותר טוב מלעשות חדר בריחה ולאכול פיצה בו זמנית? 🙂
חדר בריחה משאלה של פיצה הוא חדר חדש שנפתח בנתניה והחלטתי לנצל את ההזדמנות ולקחת את המתבגר שלי לבילוי. עברו כבר דיי הרבה שנים מאז שהייתי בחדר בריחה קולינרי אבל החדר הקודם – הולי פיצה גם היה בנושא פיצה אז יש לי פה בסיס קל להשוואה.

פרטים טכניים

החדר נמצא באזר התעשיה החדש של נתניה, באותו בניין עם המטרו והמאה. שימו לב, שני החדרים האחרים דורשים כניסה לבניין ועלייה במעלית והחדר החדש נמצא ממש על הכניסה, שניה לפני שנכנסים לבניין מצד שמאל. מבחינת חניה אנחנו היינו בערב והייתה המון חניה ברחוב שמשיק לבניין.


קבלת הפנים במקום היא דיי בסיסית, פגשו אותנו, הציעו שירותים ואז הכניסו לחדר. אני חייבת להודות שהתרגלתי כבר בחדרים החדשים לקבל הנחיות וסיפורים ממפעילים שמנסים להכניס אותי לסיפור לפני/בזמן הכניסה לחדר עצמו. כאן לא היה שום סיפור והמתבגר שלא ביקר באתר חברה לפני שהגענו, נכנס לחדר ופנה להסתכל עליי בעיניים גדולות – מה עושים פה?
הסיפור התגלה לנו במגילה שמצאנו דיי מהר בתוך החדר. ועדיין דרך מאוד לא מרשימה להתחיל חדר בריחה.

התאמה של החדר לקהלים שונים:

  • החדר מתאים לילדים – אני הייתי עם מתבגר שסיים בית ספר אבל במקביל לנו הייתה משפחה עם שני ילדים באזור גיל 10 והם נראו מרוצים.
  • זה חדר כפול- כך שאתם יכולים לעשות תחרות בין שתי קבוצות או מסיבת יום הולדת להרכב גדול יותר של ילדים.
  • אין זחילה בחדר אבל בשלב מסויים אחד המשתתפים צריך להתכופף מאוד.
  • זה חדר בריחה קולינרי אז יש אוכל במסגרת החדר. יש התאמה לרגישים לגלוטן ולטבעונים אבל צריך לבקש מראש.

כאן מזמינים

סיפור ותפאורה

סבא פפה החביא במסעדה שלו את המתכון לפיצה הכי טובה ואתם חייבים להתגנב למטבח, למצוא ולהכין אותה לפני שבריוני המאפיה יספיקו להגיע. העלילה דיי ברורה, וכמובן שתוכלו לנחש באיזה חלק נכנס האלמנט של הכנת הפיצה.
התפאורה בחדר הייתה חמודה ואמינה מבחינת הסיפור. כאמור הפתיחה הייתה חלשה אבל ככל שהתקדמנו בין החללים כך הדיעה שלי על כל ההפקה הלכה והשתפרה. אגב אם אתם חוששים או לא בטוחים לגבי כל נושא הכנת האוכל, הכל מבוצע בצורה מאוד סטרילית וגם הפיצה שבסוף הייתה לנו ממש טעימה.

מבחינת מבנה החדר, קודם פותרים את החידות ומכינים את הפיצה ואז יש איזור נפרד שבו יושבים (גם קבוצות אחרות) ואוכלים את מה שהכנו בלי הגבלה של זמן. התשלום קורה לפני שנכנסים לחדר אז כשסיימתם אתם כבר לא תלויים באף אחד ויכולים לאכול את היצירה.

חידות ורמת קושי

רמת הקושי של החדר היא בינונית לכיוון הקלה. אנחנו היינו זוג ויחד עם כל הסיפור של הכנת הפיצה יצאנו קצת לפני הזמן ובלי בעיות מיוחדות.
חוץ מחידה אחת שדורשת הפעלת אלמנט שהיה לנו דיי זר ולכן לא ממש הבנו שהוא לא עובד לנו בפעם הראשונה שניסינו. אחרי שהתגברנו על הקשיים הטכניים (החליפו לנו אלמנט) הכל זרם ללא הפסקה. אבל ההרגשה הכללית של החידות בחדר היית מאוד חיובית, לא נתקלנו במשהו שהיה לנו קשה והיו כמה חידות מגניבות שגרמו לשנינו להתלהב ברגע שהבנו איך הפתרון עובד.

בהחלט רמה שמתאימה למשפחות ולילדים עם פחות נסיון בחדרי בריחה.

ציון סופי לחדר בריחה משאלה של פיצה

זה הציון של שני שחקנים דיי מנוסים. מבחינתי החדר מיועד לקבוצות עם ילדים קטנים יותר ושם זה יהיה בול מה שצריך.

דירוג: 2.5 מתוך 5.

2 תגובות בנושא “חדר בריחה משאלה של פיצה

השאר תגובה