חדר בריחה Galactic Pioneers

חדר בריחה Galactic Pioneers

היכונו להמראה! היום אנחנו ממריאים לחדר בריחה בפראג וממנו לגלקסיה אחרת 🛸
חדר בריחה Galactic Pioneers לוקח אתכם אל מחוץ ליקום המוכר לנו – להוביל התיישבות בכוכב אחר.
מדובר בחדר השני שעשינו בביקור שלנו בפראג (אם פיספסתם: הסקירה של חדר הארי פוטר – בית ספר לקוסמים) ולחדר הזה קדמה צפיה מאוד גדולה. החדר זכה בהרבה פרסים בינלאומיים בשנת 2019. ומתהדר בהרבה מאוד גדג’טים וביקורות טובות ברשת.

פרטים טכניים

החדר צמוד לאזור העיר העתיקה של פראג ויש הרבה אמצעי תחבורה ציבורית שמאפשרים הגעה קלה.

באתר החברה מוגדר שהחדר מתאים לקבוצות של 2 עד 6 שחקנים. אנחנו היינו זוג וכפי שתוכלו לראות לפי המשך הסקירה, מבחינתי החדר לא מתאים לזוג. יש בו יותר מדיי חידות, יותר מדיי דברים וצריך קבוצה של כ-4 שחקנים כדי להתייחס כמו שצריך לכל מה שקורה בו.

מבחינת התמחור, הוא משתנה ע”פ גודל הקבוצה וזמני שיא בשבוע. כך שאם אתם קבוצה של 4 שחקנים שבאים בשעות הבוקר, תקבלו את המחיר הטוב ביותר. אנחנו היינו זוג ובגלל אילוצי לו”ז נאלצנו לבחור בזמן שיא ושילמנו כ160 ש”ח לבן אדם. לא מטורף במונחי ישראל אבל יקר מאוד בשביל פראג.

התאמה של החדר לקהלים שונים:

  • אין זחילה בחדר
  • ניתן לשחק בצ’כית או באנגלית
  • מומלץ להזמין מראש כדי לוודא נוכחות מפעיל דובר אנגלית במתחם

כאן מזמינים

תפאורה

תפאורה מאוד אמינה ובאמת מרגישים שנכנסים לספינת חלל שעומדת לקחת אתכם אל הלא נודע. כדאי לסייג שלא מדובר באחת התפאורות המטורפות שכבר פגשנו בחדרי פנטזיה למיניהם אלא פשוט בתפאורה מושקעת מאוד. החדר נותן וויב חזק של חדר מוביל, ללפני כמה שנים. זאת אומרת שכבר ראיתי חדרים בישראל שעושים דברים יותר מטורפים מזה. אני מקפידה לספר לכם את זה כדי להוריד קצת את הציפיה אם תחליטו ללכת לחדר. כי אנחנו באנו מוכנים לראות ניסים, בגלל הפרסומים באתר והביקורות שקראנו. ומה שקיבלנו בפועל זה חדר מושקע אבל לא משהו שעושה “וואו”.
יש חלק מסויים בחדר שכל כולו נועד לייצר חוויה מאוד מיוחדת ואני חושבת שחובבי מדע בדיוני וכל מי שאי פעם חלם להיות חלק מצוות של ספינה מאוד יהנה ממנו.

תציצו בטריילר שהחברה עשתה לחדר:

חידות

יש המון מהן. אני אסייג מראש ואומר שהיינו זוג ולכן לא ממש היה לנו סיכוי לעשות את כל החידות בזמן הנתון אבל מהרגע שנכנסנו הרגשנו שאנחנו הולכים לאיבוד. החידות לא ממש אינטואיטיביות ודורשות כל פעם תהליכים מורכבים שלא הבנו עד הסוף.
מצד אחד הרגשנו אכזבה מהחדר ומהחידות, כי לא ממש נהנינו לפתור אותן ואז הפעילה הייתה צריכה לתת לנו רמזים ובמקרה אחד שבו פשוט לא הצלחנו להבין את ההגיון של החידה – גם לפתור בשבילנו. ומצד שני אני מניחה שאם באים בקבוצה גדולה וכל שחקן מקבל חלק קטן, כל הסיפור נהיה הרבה יותר הגיוני.
אני מנסה להציג את כל צדדי המטבע כי באמת שמעתי דברים טובים על החדר וגם המפעילה אמרה שילדים עפים עליו ומצד שני – לא בשבילנו 🤷‍♀️
אחד מאותם חדרים שמשחקים אותם ופשוט לא מתחברים.

ציון סופי לחדר בריחה Galactic Pioneers

אם אתם בפראג בקבוצה גדולה ונושא של טיסה לחלל זה נושא שמגניב אתכם, שווה לנסות את החדר. בכל שאר המקרים הייתי אומרת שתוורו ותנסו את אחד מעשרות החדרים האחרים בעיר.

דירוג: 2 מתוך 5.

תגובה אחת בנושא “חדר בריחה Galactic Pioneers

השאר תגובה