קופסת בריחה The Cursed Dollhouse

קופסת בריחה The Cursed Dollhouse

כנראה הקופסה הכי מקורית שעשיתי מעולם. חשבתי על זה ועברתי בראש על כל קופסאות הבריחה שעשיתי עד כה ולא הייתה אחת שהייתה שווה לזאת ברמת ההשקעה, האורך או החידות. את הקופסה קיבלתי ליום ההולדת ולקח לי זמן להגיע לעשות אותה אבל ברגע שהתחלנו פשוט לא היה גבול לרמת ההתלהבות שלנו. קופסת בריחה The Cursed Dollhouse היא בית בובות שלם שמתחבא בתוך קופסה סטנדרטית 💥😀

סיפור העלילה

יש לכם בשכונה שכן חשוד ויום אחד החלטתם ללכת ולרחרח אצלו בחצר כדי להבין מה קורה שם. בשלב הבא פרצתם לסככת העבודה שלו ושם ראיתם בית בובות מקסים לחלוטין. כמובן ששום דבר בסיטואציה לא גרם לפעמוני אזהרה לצלצל ולכן אתם מתקרבים לבית הבובות כדי לחקור אותו יותר מקרוב. הבית דומה לחלוטין לבית של השכן וכשאתם מסתכלים מקרוב אתם גם רואים דמויות מיניאטוריות בתוכו ואז…. ✨✨✨
ברוכים הבאים לנסיון שלכם לברוח מבית הבובות המקולל!

על המשחק

לפני שמתחילים לשחק צריך להרכיב את בית הבובות. זאת הייתה הנקודה הראשונה שבה ממש התרשמנו מהמשחק. אתם מקבלים לידיכם קופסה שנראית כמו כל קופסה אחרת ואיכשהו, אם עוקבים אחרי ההוראות מקבלים בית בובות ממש מגניב!
אז קחו בחשבון בחישוב זמן המשחק שעוד 10-20 דק’ הולכות על קריאת הוראות והרכבת המשחק לפני שמתחילים.

המשחק מיועד לשעתיים וחצי אבל לדעתי לקח לנו אפילו יותר. היינו זוג מנוסה אבל לא ממהר 😀
חילקנו את המשחק ל3 חלקים, כל פעם עשינו שני חדרים ובפעם האחרונה את עליית הגג וסיום המשחק. לכן אני ממליצה לתכנן מספיק זמן כדי שלא תמהרו וכדי שיהיה לכם זמן לא רק לפתור את החידות עצמן אלא גם להעריך כמה מההפתעות שמשחק מכין לכם.

ידיעת האנגלית הכרחית לחלוטין למשחק הזה. יש חוברת שמלווה אותו שבהתחלה מסבירה איך להרכיב את בית הבובות ואז מלווה את המשחק עצמו ותורמת לאווירה.

להזמנת המשחק

אווירה וחוויה

מעולה! קודם כל המשחק הפיזי סופר מיוחד ויפה וגם יש את החוברת שמלווה ומספרת סיפור מצמרר בחלקים. כל פעם שאתם עוברים חלל בבית הבובות אתם מקבלים עוד חתיכה מהסיפור.
אני מאוד נזהרת מלעשות לכם ספויילרים כי זה משחק ששווה מאוד לשחק אבל אני אגיד שיש הרבה פרטים קטנים שמאוד משפרים את החוויה. אומנם זה לא חדר בריחה ואתם נמצאים בסלון בבית (או כל חדר אחר שתבחרו 😉) אבל הפרטים הקטנים וההפתעות שמחכות לכם יוצרים חוויה מאוד מיוחדת.

חידות

חידות מצויינות. מה שיפה בקופסה הזאת זה שהיא מכילה דיי הרבה חידות. ובגלל שיש כמות גדולה יש גם מגוון גדול בסוגי החידות. יש חידות שדורשות חשיבה ויש חידות שדורשות עבודה עם הידיים. והן משתנות מחדר לחדר כך שמה שעשיתם בחלל אחד יכול להועיל בחלל אחר אבל גם להשתנות לחלוטין. בזמן ששיחקנו שמתי לב שאני הלכתי על סוג מסויים של חידות והיה לי ממש מגניב לראות עוד ועוד כאלו ובן הזוג שלי התחבר יותר לסוג אחר וגם לו הייתה מספיק עבודה. אז תהיו מוכנים לזה שאם אתם אוהבים סוג מסויים של חידות יש סיכויי סביר שהוא יהיה בקופסה אבל לא רק. ורמת הקושי של החידות מאוד מכובדת. הייתי אומרת שיש כמה חידות קלילות אבל הרוב נמצאות ברמת קושי קשה. לא טירוף, כי היינו צריכים לחפש רמז רק פעם אחת אבל דברים שלקח לנו זמן לפתור.

סיכום קופסת בריחה The Cursed Dollhouse

מאוד מאוד ממליצה! זה לא משחק זול, באזור ה50$. אבל אם אתם אוהבים חידות ורוצים לקבל חוויה מאוד מיוחדת מבלי לצאת מהבית זאת בהחלט קופסה שכדאי שתבדקו.

השאר תגובה