חדר בריחה משחקי הכס – הצפון זוכר

חדר בריחה משחקי הכס – הצפון זוכר

בואו נתחיל מההתחלה – לא ראיתי את משחקי הכס ולא קראתי את סדרת הספרים שיר של אש ושל קרח. עכשיו אחרי שהוצאנו את זה מהמערכת בואו נדבר על חדר בריחה משחקי הכס 😉
אני חושבת שזה אחד החדרים האחרונים שנשארו לי לעשות בנתניה ואני שמחה לספר שבשלישיה מנוסה היו לנו מספיק חידות, נהנינו ויצאנו בפחות משעה.

פרטים טכניים

החדר נמצא באזור התעשייה של נתניה. אנחנו הגענו בשעות הערב ומצאנו חניה דיי בקלות ליד הבניין. אני ממליצה להגיע קצת לפני, כי מדובר בבניין גדול וצריך למצוא את הכניסה הנכונה וזה יכול לקחת כמה דקות.

שימו לב! החדר הוא למינימום 3 שחקנים אבל אפשר לתאם איתם באמצע השבוע ובמחיר גבוהה יותר מהרגיל גם משחק בזוג.

התאמה של החדר לקהלים שונים:

  • יש זחילה בחדר.
  • אין צורך בהכרות מקדימה עם הסדרה/ספרים
  • התשלום הוא לפני הכניסה לחדר

כאן מזמינים.

תפאורה

התחלתי מזה שלא חייבים להכיר את היצירה המקורית כדי לשחק בחדר אבל ההיכרות בהחלט תורמת. כל החללים מעוצבים עם אלמנטים מתוך הסדרה ומי שצפה ואהב כנראה יהנה יותר ממני. וכך גם החידות הן חלק מהתימה הכללית של החדר כך שהכל סובב סביב הסיפור.

התפאורה עצמה הייתה מושקעת וניכרת ככל שהתקדמנו בהרפתקה.

חידות ורמת קושי

החדר הוא ברמת קושי בינונית ל3 אסקייפריות מנוסות. עשינו אותו יחסית בקלות וכשיצאנו היינו קצת בטעם של עוד. היינו מוכנות לעוד חידות ולא הרגשנו שממש עבדנו קשה. אבל זה גם יכול להיות טוב למי שמחפש חדר כייפי שלא דורש לשבור עליו את הראש.

החידות עצמן היו כאמור מובנות ולא דרשו מחשבה מיוחדת, חוץ מחידה אחת שאין לי איך לתאר לכם מבלי לספיילר את האירוע אבל מבחינתינו הייתה בנויה עקום. זאת אומרת לא הצלחנו להבין איך אנחנו פותרות אותה בלי רמז. אבל היות ואני לא יכולה להשוות עם קבוצות אחרות אז אני לא יכולה להגיד האם זאת חוויה ייחודית לנו או באופן כללי זאת חידה לא אינטואיטיבית מדיי.

ציון סופי לחדר בריחה משחקי הכס

חדר ששווה לעשות לקבוצות של מתחילים או למנוסים בהרכבים קטנים. כמו כן כמובן לחובבי משחקי הכס, לדעתי זה אחד החדרים הבודדים בארץ, אז בהחלט שווה למי שאוהב 🙂

דירוג: 3.5 מתוך 5.

2 תגובות בנושא “חדר בריחה משחקי הכס – הצפון זוכר

השאר תגובה