משחק דיגיטלי Alone Together

משחק דיגיטלי Alone Together

אמרתי כבר שהקורונה פתחה לנו שערים למדינות אחרות ? אז הפעם בואו ננסה משחק קטן מארה”ב.

המשחק הדיגיטלי Alone Together הומלץ לי בתור משחק חידות ושיתוף פעולה חמוד. היות והוא גם חמוד וגם חינמי מיד קבעתי דייט וירטואלי עם חברה בשביל לעשות אותו. והנה סקירה קצרה של מה שקרה אחר כך 🙂

איך משחקים ?

כל מה שאתם צריכים כדי לשחק זה שני מחשבים וחיבור אינטרנט. המשחק מיועד לזוג שחקנים שלא נמצאים אחד ליד השני. כי אלמנט מאוד משמעותי כאן זה שאתם לא רואים את המסך של השחקן השני.

כדאי גם להכין מראש דף נייר עם עט כדי לכתוב הערות כי יהיו כמה שלבים לחלק מהחידות.

המשחק הוא חינמי ואפשר לשחק בכל זמן שנח לכם.
לכן כשהחלטתם אתם נכנסים ללינק וכל אחד לוחץ כפתור ההתחלה (שחקן 1 /שחקן 2).

עלילת המשחק

אז תשמעו, אין ממש עלילה …
מדובר בקובץ של חידות כשהאלמנט “העלילתי” העיקרי פה זה הנסיון שלכם לתקשר עם הצד שני מעבר למגבלות המחשב. תראו אני והשותפה שלי עשינו הרבה משחקים ביחד והרגע הראשון במשחק היה קצת לא ברור. ממה מתחילים? מה רואה הצד השני ?

לכן קחו את העצה שלי ותתחילו לאט, תתארו לשותפה שלכם את כל מה שאתם רואים וברגע שתגיעו למשהו שמקשר בין המסכים תתחילו משם. חשוב מאוד בכל שלבי המשחק לדבר אחת עם השניה ולהסביר מה בדיוק השתנה ומה החידות שעדיין לא נפתרו.

רמת קושי

למשחק אין קובץ רמזים מובנה לכן בשביל רמזים תצטרכו לחפש באינטרנט או עדיף – פשוט לדבר שוב עם השותפה ולראות מה פיפספתם. רמת הקושי היא בינונית ואין משהו שאי אפשר להבין רק מלהסתכל על המסכים שלכם בתשומת לב.

ומצד שני ברגע שמחפשים באינטרנט אתם עלולים לראות את המסך של הצד השני וזה כבר ספויילר משמעותי. וזאת גם הסיבה שאני לא מצרפת צילום מסך של מה שאני שיחקתי כי אני לא יודעת באיזה צד אתם תהיו. אז בכל מקרה של קושי עדיף לעצור ולדבר קצת עם השותפה למשחק, ככה אנחנו פתרנו כמה נק’ קושי שהיו לנו.

אגב אם משווים למשחק ההולנדי ששיחקנו בזמנו A lost memory – אין ממש מה להשוות. שם הייתה עלילה וכמות חידות מאוד גדולה וכאן אנחנו מדברים על כ10 חידות שלפי החברה אמור לקחת 45 דק’ לפתור. וזה בערך גם הזמן שלקח לנו להתמודד עם האתגר.

סיכום משחק דיגיטלי Alone Together

משחק חידות חמוד אם אתם אוהבים חידות ורוצים לבלות שעה של כיף עם חבר או חברה.

2 תגובות בנושא “משחק דיגיטלי Alone Together

  1. חזק ביותר! תודה יוליה על ההמלצה. שיחקנו בעלי ואני (עם ילד בן 9 שהיה איתי) והיה ממש מהנה. לקח לנו 49 דק’. ממליצה בחום 🙂

השאר תגובה