גלוית חידות CryptoCards

גלוית חידות CryptoCards

גלויה מסתורית נחתה בתיבת הדואר שלי ועכשיו אני צריכה לפצח את החידות כדי לגלות מה המסר שהוצפן בשבילי. כך מתחילה ההרפתקה שהיא גלויית חידות CryptoCards.

זוכרים שאמרתי בסיכום השנה שלי שככל שעובר הזמן והקורונה ממשיכה, אז העוסקים בחדרי בריחה הופכים יצירתיים יותר ויותר? אז גלויה שעליה יש 5 חידות, מגיעה הביתה ואתם צריכים לפצח אותה בלי לעשות שימוש בשום אמצעי מיוחד. אגב מה שיפה פה זה שהחידות גלויות לעין אבל צריך להשקיע מאמץ בשביל למצוא אותן.

הרשמה והזמנה

תהליך ההזמנה מאוד פשוט, אני חושבת שהשלמתי אותו בכ5 דק’. נכנסים לאתר, מכניסים את הכתובת של מי שתרצו שיקבל את הגלויה (החלק המאתגר פה זה המיקוד) ומכניסים מסר אישי או סרטון יוטיוב.

אני קיבלתי את הגלויה שלי לסקירה ואז הלכתי והזמנתי אחת לחבר. לכן אני יודעת שכל הסיפור עולה 59 ש”ח ומאוד קל לתפעול. זה שעשוע מאוד חמוד בשביל לשמח חבר ביום ההולדת שלו.

לכל גלויה יש מספר סידורי ייחודי, שמאפשר לכם להכנס לאזור האישי שלכם באתר. שם יהיה הסבר על תהליך המשחק ושדה בשביל להזין את הקוד שתקבלו אם תפענחו את החידות.

התאמה של הגלויה לקהלים שונים:

  • אתם צריכים ראייה יחסית טובה, כי יש דברים דיי קטנים על הגלויה
  • הגלויה לא דורשת ידיעת שפות חוץ מההוראות בהתחלה
  • אני חושבת שהיא פחות מתאימה לילדים לבד, אלא בליווי מבוגרים. כי יש את אתגר ה-להבין מה קורה בגלויה והוא עלול לתסכל ילדים קטנים מדיי
זאת המעטפה שמקבלי כשמזמינים גלוית חידות CryptoCards

חידות

כל גלויה מכילה 5 חידות והיא מתאימה למשחק של שחקן בודד או זוג. אנחנו עשינו את זה בזוג ופתרנו אותה בקצת פחות משעה.

החידות שונות ברמת הקושי שלהן אבל הן בהחלט על הצד המאתגר ולא פשוטות מדיי. בכל מקרה יש גם רמזים באתר, שמחולקים להרבה שלבים. כך שמקבלים הנחיה לאורך הדרך מבלי לקבל בהכרח את הפיתרון.

אני לא רוצה לספיילר אבל יש פעולה דיי בסיסית שלקחה לכל אחד מאיתנו כמה דק’ טובות ואני מודה שזה מעיד משהו על החשיבה שלנו בתוך הקופסה. הגלויה בנויה בצורה מאוד מעניינת כך שיש לחידות חלקים שונים ולוקח קצת זמן להבין את “הראש” שלה. אבל ברגע שמבינים, כמו עם כל סדרת חידות – הדרך נהיית הרבה יותר קלה.

סיכום

גלויית חידות CryptoCards היא משחק ייחודי מאוד ויש לו את היתרון שאתם יכולים לשלוח אותה ממש בקלות לאנשים אחרים. בהחלט הפתעה חמודה לחברים שלכם שחובבי חידות (נו בסדר, גם לכם 🙂 ).

תגובה אחת בנושא “גלוית חידות CryptoCards

השאר תגובה