חדר בריחה מטרו

חדר בריחה מטרו

הפעם החלטתנו לא ללכת רחוק אלא להשאר ליד הבית ולעשות את אחד החדרים שקיימים באזור כבר הרבה שנים. הכירו את חדר בריחה מטרו, הוא נמצא בנתניה כבר 4 שנים (כך לפי המפעילה) והוא השכן של המאה שכבר כתבתי עליו.
הסיפור של החדר מתרחש באחת הערים החביבות עליי בעולם – לונדון. אתם סוכנים חשאיים שגילו שיש פצצה מסוכנת שהוסתרה בתוך המטרו המפורסם בעיר וכמובן שאתם מוכנים לסכן את עצמכם וללכת לחפש את הפצצה. כללי הז’אנר ברורים – יש לכם שעה אחת בשביל למצוא את הפצצה ולנטרל אותה.

היינו 3 שחקניות מנוסות וסיימנו את החדר ב42 דקות, המפעילה אמרה שזה היה קרוב לשיא של החדר.

פרטים טכניים

החדר נמצא באזור התעשיה פולג בנתניה, באזור שבו אחרי שעות העבודה יש הרבה מאוד חניה חינמית. במקום יש חדר מבוא חביב עם שתיה קלה. החלל משותף לשני החדרים של החברה, אז כשהגענו והייתה שם קבוצה של ילדים שעמדה להכנס לחדר השני, חיכינו בחוץ כדי לא ליצור התקהלות גדולה מדיי.

התאמה של החדר לקהלים שונים:

  • החדר מתאים לילדים
  • אין בחדר התכופפויות או זחילות מיוחדות אבל יש מקום אחד שאנשים עם קשיי הליכה יצטרכו לעקוף אלמנט מסויים. אם יש לכם קושי כזה תדברו עם המפעילים, אני מאמינה שהם ימצאו פתרון.
  • באתר יש תרגום לרוסית ולאנגלית אז אני מניחה שאפשר לעשות את החדר גם בשפות הללו.

כאן מזמינים את החדר

תפאורה

כמתבקש מגיל החדר מדובר בתפאורה חמודה אבל לא מרשימה במיוחד.
ומצד שני האווירה מאוד מציאותית. מי שבנה את החדר שילב בו כל מיני אלמנטים שמאוד מזכירים את המטרו של לונדון ולכן אומנם זה לא מפואר אבל מאוד מכניס לאווירה.

חידות ורמת קושי

החידות הן ברמת קושי בינונית. הן הגיוניות (חוץ ממקום אחד שבו עשינו דילוג לוגי קל והגענו לתשובה הנכונה) ולמי שעושה את החדר בצורה מסודרת הכל זורם בלי קשיים מיוחדים. למנוסים החידות יהיו כנראה מעט יותר קלות אבל לזוגות או שלישיות בלי הרבה נסיון יהיו שם כמה מקומות שתידרש מחשבה מעמיקה.

אחד הדברים שאני מאוד אוהבת בחדרים הישנים זה כל מיני חידות פשוטות שאיכשהו מעולם לא הגיעו לחדרים המשודרגים, לרוב מדובר בחידה של שלב אחד שצריך למצוא משהו או לראות משהו במרחב וזה תמיד מאוד כיף. גם בחדר הזה יש חידה או שתיים שהיו כאלו – פשוטות אבל ברגע שאני פותרת אותן אני מיד מחייכת כי יש את תחושת האדרנלין והכיף של פתרתי!

ציון סופי

חדר נחמד למתחילים וחדר דודא למנוסים.

דירוג: 2.5 מתוך 5.

4 תגובות בנושא “חדר בריחה מטרו

השאר תגובה