חדר בריחה סודי ביותר

חדר בריחה סודי ביותר

יש משהו כייפי בלהגיע לחדר בריחה ושהסוכן מאלדר יפגוש אותנו ויתן לנו משימה. זה מה שנקרא היכרות עם קהל היעד 🙂
היום בתפריט – חדר בריחה סודי ביותר!
הפעם נסענו להרצליה לבקר בחדרים של חברת צ’אלנג’. אומנם במקור היינו אמורות לעשות חדר אחר של החברה, אבל יצא שהיה בלבול במעמד ההזמנה. כי רשמו אותנו לחדר של מינימום 3 ואנחנו היינו זוג.
אז המפעיל שהיה סופר שירותי, הסביר את הבעיה והציע לנו לעשות במקום את סודי ביותר.
אגב, יכול להיות שמי שעוקב אחרי הבלוג הזה זוכר את הביקורת שלי על החדר דירה 68 שהייתה פושרת מאוד.
אבל מתוך הבנה שעברו כבר הרבה שנים מאז, החלטתנו לתת צ’אנס נוסף לחברה.

פרטים טכניים

החדר נמצא בהרצליה פיתוח באזור שאפשר למצוא בו חניה (לפחות ביום שישי). כדאי לשים לב למיקום של החדר שאתם מקבלים במייל האישור כי יש לחברה שני מתחמים בכתובות שונות. לא שזה כזה נורא כי מדובר בשני בנינים במרחק של 3 דק’ הליכה ביניהם אבל סתם שלא תתבלבלו.

היות ויצא שהיינו בשני המיקומים, אני יכולה להגיד שבשני המקומות יש חדר כניסה גדול ומרווח. בו יושבים, שותים קפה או מים ואוכלים כמות מאוד לא בריאה של נחשים וסוכריות גומי.

אגב כשיצאנו ראינו שהתחילה שם מסיבת יום הולדת לקבוצת ילדים בגיל יסודי. לכן אם אתם מחפשים לעשות יום הולדת או אירוע חדר הקבלה של החדר יכול להתאים.
פה מזמינים

התאמה של החדר לקהלים שונים:

  • אין התכופפיות וזחילות שהן חובה.
  • בחדר מבקשים להגיע בבגדים נוחים ונעלים סגורות.
    אין משהו קיצוני שדורש את זה אבל אני מניחה שזה הגיוני לכל חדר.
  • החדר מתאים לילדים, אבל לא קטנים מדיי. אם אתם באים עם ילדים רגישים, יהיה רגע קצר שידרוש הכנה מוקדמת.

תפאורה

בהתחלה חששתי שהגעתי לחדר משרדי מהדור הישן, אבל לשמחתי דיי מהר התברר שהחדר עבר שיפצורים וחידושים ויש בו חללים מגניבים ומעניינים.
כן צריך להגיד שמדובר בחדר יחסית ישן, אם אני זוכרת נכון, הוא בן 5. זאת אומרת שהתפאורה שמורה טוב והחדר מגניב אבל זה לא הדור הנוכחי של החדרים שמתהדרים בתפאורות הוליוודיות. לכן צריך לעשות תיאום ציפיות מסויים כדי להנות מהחדר כמו שהוא.

בחדר יש הרבה אלמנטים טכנולוגיים שמגיבים אחד לשני. מצד אחד זה מוצלח ומגניב ומצד שני יש קצת קושי עם חלקים מסויימים שעובדים לא בהכרח הכי טוב למשתמש. זאת אומרת שהיה רצף פעולות שלא ממש הצלחנו להבין ורק בהסבר בסוף הבנו שפשוט יש מנגנון אוטומטי שמגיב יותר לעצמו מאשר אלינו.

לסיכום, תפאורה חמודה ובהחלט תואמת את רוח החדר.

חידות ורמת קושי

החידות בחדר שייכות לקטגוריות שונות ואם זכרוני לא מטעה אותי, לא היו בו מנעולים. מה שכן היה זה ניצול מאוד מעניין של מרחבים שונים ושל אלמנטים במרחבים הללו. לקבוצות של מתחילים יהיה יחסית קשה בחדר כי יש בו הרבה דברים שקורים בו זמנית ולכן אחת מדרישות הבסיס זה להתרכז.

אז מצד אחד ממש נהניתי מהחידות כי הן בסגנון שכבר מזמן לא עשיתי, דורשות חשיבה ועם זאת מאוד הגיונית. ומצד שני היו כמה חידות בעיקר בחלל האחרון של החדר ש…וול לא זרמו לנו. כן הצלחנו לפתור אותן בעזרת רמז של המפעיל אבל הקפיצות הלוגיות שקרו שם, היו פחות מובנות לנו. והייתה עוד חידה חביבה שהייתה לחלוטין סבבה אבל דרשה חידוש (אמרנו למפעיל ואני מקווה שעד שאתם תעשו את החדר היא כבר תחודש).

ציון סופי – חדר בריחה סודי ביותר

משמעותית יותר טוב מהחדר השני של החברה שעשינו אבל בקטגוריית חדר כיף שעושים כשנמצאים באזור.

דירוג: 3 מתוך 5.

יוליה

תגובה אחת בנושא “חדר בריחה סודי ביותר

השאר תגובה