חדר בריחה הוליווד 117

חדר בריחה הוליווד 117

סוף סוף עשיתי את חדר הבריחה הוליווד 117. ההייפ מסביב לחדר הזה מסרב לשכוך ואנשים ממשיכים להמליץ עליו פעם אחר פעם למשחק של קבוצת שחקנים מנוסים. אז כמובן שהוא היה ברשימה ועכשיו הרבעיה שלנו התאספה ונסענו לתל אביב לבקר באולפן מס’ 117 בהוליווד.
אבל לא הכל קסום כמו שהייתם חושבים, כי באולפן בוצע רצח מזעזע! ואנחנו נאלצנו להתחזות לכוכבי הוליווד בשביל לנסות לפתור את התעלומה. אגב אתם לחלוטין יכולים לפנות אליי בתור גברת גל גדות. כל משך המשחק כולם האמינו שאני זאת היא 😉

פרטים טכניים

הוליווד 117 הוא אחיו הצעיר של דה סיקס שעוד לא יצא לנו לבקר בו (אבל אנחנו מתכננים) והוא נמצא במיקום של אוז, כשהחדר היה בתל אביב.

אנחנו היינו בחג אז כמעט ולא הייתה תנועה ואפילו קרה לנו הנס של למצוא חניה מול החדר באפור (בתל אביב!!). בימים רגילים אני מניחה שניסים כאלו לא קורים אז אני ממליצה על החניון של קניון TLV. חנינו בו בעבר וזה כמה דקות הליכה מהחדר.

בחדר עצמו חיכה לנו כיבוד קל בצורת פופקורן ולובי שקצת עדיין לא סגור על עצמו.
וראוי להזכיר את המפעילה שמילאה את התפקיד שלה בצורה מעוררת השראה. זה באמת דיי מגניב לראות בן אדם שניה אחת מדבר איתך בצורה שירותית ורגילה. וכעבור דקה הוא כבר חלק מהסיפור ומוביל אותנו לאולפן שבו התרחש הרצח.

התאמות

שפות: עברית/ אנגלית. חוץ מקטע פתיחה קצר כל החדר מתורגם גם לאנגלית.

קושי גופני: חוץ משחקן אחד, כל השאר לא נדרשו למאמץ גופני מיוחד במהלך המשחק. יש קטע התכופפות חלקית וקטע טיפוס קל – אם זה רלוונטי דברו עם המפעילים מראש. לדעתי אפשר לעקוף גם אותם.

פחד: החדר לא מפחיד. ומשזה נאמר – יש קטע אחד מפחיד. אבל הוא דורש רק שחקן אחד ואפשר לדלג עליו אם אומרים מראש למפעילים. אצלינו היה גיבור אמיץ שפתר אותו בגבורה, אבל אם זה לא הקטע שלכם, ממש לא חייבים.

תפאורה

זה מצחיק להגיד את זה אבל חדר בריחה הוליווד 117 הוא מאוד הוליוודי. יש כאן אווירה ותפאורה גדולה מהחיים. ואתם מרגישים כאילו באמת נכנסתם לאולפן הוליוודי. אני יודעת שהחדר מומלץ גם לילדים אבל אני דווקא ממליצה ללכת בעיקר לקבוצות מבוגרים. פשוט כי ילדים יפספסו כל כך הרבה רפרנסים שיש בחדר, שהמבוגרים יהנו מהם בטירוף. כולל הבדיחה הקבועה שלנו – מה ילדים עושים כשנותנים להם במהלך החידות פריטים הסטוריים שכבר לא נמצאים בשימוש היום? (סטייל טלכרטים, קלטות וטלפוני חוגה).
החדר מיועד לשעה וחצי ובצדק. זה נותן לכם מספיק זמן לעמוד באמצע החדר ולצחוק ממשהו. או לרקוד, לרקוד זה בהחלט מומלץ.

נקודה אחת בסיפור עיצבנה אותי מעט אבל זה קשור לכך שאני קצת פריק קונטרול. יש קטע עלילה שבכנות פשוט הייתי משנה כי בעיניי הוא מתסכל יותר מכל דבר אחר אבל שאר חברי הצוות שלי דיי עברו על זה , אז יכול להיות שזאת רק אני.

ובנושא אחר – היות והחברה פרסמה אותם אז אני מצרפת פה שני שירים שקשורים לחדר ובעיניי הם פשוט מבריקים. בחדר יש גם ווידאו שאני מבינה למה אי אפשר היה לצרף ביוטיוב, אבל שממש מוסיף.

שיר החושך

המנון הזוגות

רמת קושי

בינונית +. אנחנו היינו רבעייה מנוסה (כל אחד מעל 50 חדרים לפחות) והרגשנו שאומנם נדרשנו לחשיבה אבל לא היו פה חידות שהפתיעו אותנו יותר מדיי. החידות מאוד הגיוניות ונהנינו לפתור אותן. אבל לא הרגשנו אתגר מיוחד, כל מהלך החדר היה ברור לנו לאן הולכים עכשיו ומה בדיוק אנחנו מחפשים. באחד החללים אפשר היה להקשות עלינו יותר אבל זה לא קרה. אני לא יודעת אם זה לא נהוג בחדר או שפשוט המפעילה החליטה שלא.

בקיצור נהננו אבל זה לא הרגשנו מאותגרים יותר מדיי.

חידות

אני אגיד ישר שאחת החידות המדהימות בחדר היא חידה שידעו להעריך אותה רק שחקנים מנוסים של חדרי בריחה. לכן אומנם אפשר לעשות את החדר גם כחדר ראשון, אבל כדאי לשמור אותו ולהנות ממנו אחרי שצברתם טיפה ותק. פשוט כדי שתהנו כמונו מהחלק הזה (הזכרתי כבר ריקודים?). בכלל יש בחדר כמה מקומות ששחקנים מנוסים שמכירים את הסצנה המקומית יקבלו אקסטרא חוויה.

שאר החידות הן חידות מאוד חמודות, והיו כמה כאלו שבוצעו בצורה מיוחדת בחדר.

ציון סופי לחדר בריחה הוליווד 117

דירוג: 4 מתוך 5.

חדר מומלץ מאוד.

יוליה 🙂

טבלת ההישגים בהוליווד 117

6 תגובות בנושא “חדר בריחה הוליווד 117

השאר תגובה