משחק דיגיטלי Operation P.R.A.T

משחק דיגיטלי Operation P.R.A.T

היום אני רוצה לספר לכם על עוד משחק דיגיטלי חמוד שעשיתי לפני כמה ימים עם חברה.
שם המשחק הוא Operation Paranormal Research Anomaly Taskforce או בקיצור Operation P.R.A.T. והוא מגיע אלינו מבית היוצר של חברת Get Lost Escape Rooms שיושבת בעיר דובר, אנגליה. יש לחברה עוד שני חדרים אחרים שכרגע סגורים בגלל הקורונה. אז זאת הזדמנות מאוד נחמדה לעשות חדר אנגלי מבלי לצאת מהבית 🙂

אגב החדר זכה בפרס סיפור העלילה הטוב ביותר לשנת 2020 של אתר Escape The Roomers.

הרשמה והזמנה

המשחק עולה 15 פאונד. אנחנו שיחקנו בזוג אז זה יצא 33 ש”ח לכל אחת. מזמינים את המשחק פעם אחת ואז כל המשתתפים מזינים את הקוד שהתקבל ומשחקים. כמו משחקים דומים בסגנון, עדיף לפתוח במקביל למשחק גם ערוץ זום בשביל לדבר ולחשוב ביחד.

המשחק הוא באנגלית אבל שלא כמו בA lost memory אין פה פונטים שונים, אלא טקסטים רגילים ושחקן שמדבר איתכם בין החידות השונות. אגב השחקן הוא אחד מרגעי השיא של המשחק, הוא משעשע, כריזמתי ומספר סיפור נהדר.

למי זה מתאים? המשחק מתוכנן להיות שעה-שעתיים. אנחנו היינו זוג מנוסה וסיימנו בערך בשעה. לכן לדעתי הוא מתאים לזוג עד רבעייה תלוי ברמת הנסיון שלכם. באתר כתוב שילדים מגיל 8 יכולים לשחק בו ואני נוטה להסכים איתם, לא היה משהו סופר מפחיד או מאיים לאורך כל המשחק.

משחק דיגיטלי Operation P.R.A.T

עלילת המשחק

ראש סוכנות PRAT גייס אתכם למשימה הסודית – לעזור לו להפתר מרוח הרפאים שהתחילה לרדוף אותו. במבטא משעשע מאוד ד”ר הול מספר לכם שלמרות שהוא בעצמו מנהל סוכנות לטיפול בנושאים פאראנורמליים. במקרה הזה הוא החליט לזמן צוות חיצוני ומיומן בשביל לעזור לו עם הנושא המציק. לאורך הסיפור אתם תגלו מי היא רוח הרפאים שרודפת אותו, למה זה קורה ואפילו תעזרו לו להפתר ממנה. אגב כמובן שבתהליך תתקלו במזימה מרושעת ותגלו מי הנבלים שעומדים מאחוריה.
למי שחושש, אין שום דבר מפחיד בסיפור, למרות המעורבות המרובה של רוחות הרפאים בעלילה.

חידות

זהו משחק ברמה בינונית. החידות היו חמודות ואפילו הייתה חידה אחת בסגנון שעוד לא ראינו. אבל סה”כ לא רמת קושי מטורפת אלא יותר משחק דודא למנוסים או משחק קליל ונחמד למי שמחפש לפתור קצת חידות אבל לא להזיע תוך כדי התהליך.
אנחנו נתקענו קצת בהתחלה כי ניסינו לפתור את כל החידות שראינו בו זמנית. לכן אני מחדדת לכם – שצריך לפתור כל פעם חידה אחת. פתרתם חידה? יופי תזינו את הפתרון בשדה שיש לכם בתחתית המסך ותמשיכו הלאה. זה משהו שלא הבנו מיד ולכן בזבזנו קצת זמן על גרסאות שונות של הפתרון.

סיכום משחק דיגיטלי Operation P.R.A.T

משחק קליל וחמוד שאפשר לשחק בזוג מהבית אפילו באמצע הלילה, כשמשעמם ורוצים לפתור חידות ולצחוק ממנחה מקסים. בהחלט יש פה תמורה למחיר הנמוך כי החידות למרות היותן לא מורכבות מדיי עדיין דורשות חשיבה והגיוניות מאוד.

האם אתם מוכנים למשחק דיגיטלי Operation P.R.A.T??

יוליה

2 תגובות בנושא “משחק דיגיטלי Operation P.R.A.T

השאר תגובה