חדר בריחה רובין הוד

חדר בריחה רובין הוד

חדר בריחה רובין הוד היה על הראדר שלי מהרגע שהחדר נפתח. גם נושא שאין לי איך להשאר אדישה אליו וגם הביקורות הראשונות דיברו על חדר עם תפאורה והשקעה מדהימות. אז ברור לכולנו שזה שהקורונה סגרה הכל עיצבן אותי מאוד והכריח אותי ללמוד שיעור בדחיית סיפוקים. ואם נוסיף חטא על פשע אז גם אחרי שההייפ הראשוני לכאורה ירד קצת, עדיין אנשים ביקרו בחדר וחזרו לספר שמדובר באירוע מאוד מיוחד.
ולמה אני מספרת לכם את כל ההקדמה הזאת? כדי להסביר שברגע שהסגר הנוכחי נגמר (השלישי, למי שקורא את זה בעתיד) יצרתי קשר עם בעלי החדר והזמנתי סלוט. וזה שיצא שחגגנו בתאריך הזה תקופה דיי עגולה עם בן הזוג, זה בכלל לא הפריע 🙂

אז קבלו אותו – רובין הוד!

פרטים טכניים

החדר נמצא בכפר סבא, במתחם שבו פעם היו אבירי השולחן העגול והימ”מ. עולים במעלית לקומה השניה ובשילוט פונים לכיוון של “חדר בריחה ימ”מ” והולכים עד שמגיעים לדלת חומה עם חלונות מזכוכית ונכון לכרגע ציור של אבירים עליה. אני מקווה שבהמשך בעלי החדר יסדרו שם שילוט נורמלי.
מבחינת חניה, אנחנו היינו באמצע שבוע והייתה חניה ממש מול המתחם, אני מניחה שאם אתם מגיעים לבשעות הערב לא תהיה לכם שום בעיה.

בתוך החדר עצמו יש שירותים ומקום לשתות כוס מים, אין פינוקים מיוחדים. נכנסים, מסדרים את כל העניינים הטכניים ומיד מתחילים לעשות את החדר. החדר מאוד פופולארי כרגע אז כדאי להגיע בזמן כי הסלוטים יחסית צמודים וכדאי שיהיה לכם את כל הזמן שאפשר.

משחק לזוג: טכנית ההזמנה באתר אפשרית לקבוצות של מינימום 3 שחקנים, אבל בפייסבוק בעלי החדר נענו לבקשות הציבור הזוגי ואמרו שניתן להזמין את החדר לזוג. רק שימו לב שזוגות יכולים להגיע רק באמצע שבוע בשעות הבוקר. אז אם האופציה הזאת מתאימה לכם, תזמינו את החדר בטלפון או דרך פניה בפייסבוק.

עוד נקודה חשובה – התשלום בחדר מתבצע במזומן או בביט.

חדר בריחה רובין הוד, נכנסים יש לאגדה

תפאורה

אמרנו כבר שהחדר מפורסם בתפאורה שלו? בהחלט אמרנו! באתר החדר הם מתארים את זה כחוויה שלקוחה מהסרטים ולמען האמת הם לא רחוקים מהמציאות. התפאורה בחדר היא אחת היפות שראיתי ויוצרת את ההרגשה הזאת שיש בחדרי בריחה טובים – שאתה נמצא בתוך סיפור ואתה הגיבור הראשי שלו. זה אחד החדרים הללו שאם היו נותנים לי להצטלם לתמונת הסיום בכל מקום שרציתי – כנראה שהייתי מצטלמת בכל החדר, כמו תיירת מתלהבת 🙂

עוד אלמנט מעניין שיש בהחדר זה שיש כל מיני משימות שפחות קשורות לחידות אלא יותר “משימות אווירה”, כך שלא רק האווירה עצמה עוטפת אתכם אלא יש גם פעילויות שתומכות בהרגשה שאתם ביער שרווד. אני נמנעת פה מלתת ספויילרים כדי לא להרוס אבל בהחלט עשו פה עבודה מאוד מושקעת על איך לגרום לשחקן להרגיש חוויה.

ההתאמה של החדר לקהלים שונים: היו 2 מקומות שבהם נדרשנו להתכופף. לא הייתה זחילה ואני מניחה שעם תיאום מראש אפשר גם להמנע מההתכופפויות.

רמת קושי החידות

בינונית +. הייתי אומרת שאם מתמקדים בחידות אז זה חדר שמתאים לזוג-שלישיה של מנוסים או לקבוצה גדולה יותר של מתחילים. החידות היו תמיד מובנות וזרמנו מהאחת לשניה ללא קושי. כן היו רגעים שהרגשנו שהמפעיל מנסה קצת להאכיל אותנו בכפית אבל אני מניחה שזה נובע מהיותנו זוג. בכל מקרה אם זה משהו שמפריע לכם חשוב להדגיש את זה בשיחה הראשונית מולו.

ציון סופי

חדר בריחה רובין הוד – מומלץ מאוד. כדאי ללכת גם בקבוצות קטנות בשביל להנות מהחידות ומהחוויה כולה אבל גם בקבוצות יותר גדולות עם ילדים בשביל שהם יהנו מהאגדה הקטנה שיש לנו פה בכפר סבא.


ובאיזו אגדה אתם ביקרתם לאחרונה? 🙂
יוליה

7 תגובות בנושא “חדר בריחה רובין הוד

השאר תגובה