חדר בריחה נייד כספת היהלום

חדר בריחה נייד כספת היהלום

מהיוצרים של חדרי הבריחה קיוב, עוקץ ואקשן, הכירו נא את חדר בריחה נייד כספת היהלום.

מעטות הן החברות בישראל שאני אלך לחדר שלהן מיד אחרי הפתיחה. לרוב אני נותנת להייפ מסביב לחדרים חדשים להצטנן ואז מחליטה ללכת או לא. במקרה שלפנינו ביום שבו הם פרסמו בפייסבוק שיש חדר חדש, שלחתי וואטסאפ בשביל לתאם הגעה.
שלושת החדרים הקיימים של The Maze, הם בין חדרי הטופ שלי. וספויילר קטן – גם הפעם הם לא איכזבו 🙂
חדר כספת היהלום מגיע עד הבית והוא מתאים לקבוצה של 4 מנוסים ואולי 5 או 6 שחקנים שפחות מכירים את התחום.

הרשמה והזמנה

שולחים וואטסאפ למספר 053-8233164 או נכנסים אליהם לאתר וממלאים טופס.
אחרי זה יוצרים איתכם קשר ומתאמים הגעה, לשלם אפשר בביט או במזומן.
נכון לרגע כתיבת שורות אלו הם מגיעים בעיקר לגוש דן אבל נאמר לי שהם עובדים על זה.

ביום ההזמנה שליח מביא אליכם הביתה את הקופסה (שלא נראית כמו שום קופסה שראיתי בחיי) ויש לכם עד שעתיים לנסות ולפרוץ אותה. המשחק מיועד לשעה וחצי אז אל תדאגו בגלל מגבלת הזמנים, אתם אמורים להספיק הכל. ואם לא, כרגיל יש רמזים שיעזרו לכם להתקדם.

קופסת בריחה כספת היהלום

המשחק

סיפור העלילה הוא סיפור מאוד משעשע שמזכיר בין השורות גם את בית הנייר (נו אם אנחנו כבר בספרד…). אחד היהלומים המפורסמים בעולם נמצא בתוך כספת בלתי ניתנת לפריצה. רק שבצירוף מקרים נדיר הבנתם שבעצם יש דרך לפרוץ אותה והחלטתם לנצל את ההזדמנות! ויחד עם חבורה של פורצים מנוסים אתם מתכננים תוכנית ומנסים לפתור את כל החידות שמפרידות ביניכם לבין היהלום. אנחנו היינו חבורה מנוסה של 4 שחקנים , וסיימנו את החדר תוך שעה בלי רמזים.
תוך כדי הסיפור תגלו גם את נקודת המבט הישראלית על העניין אז בכלל לא משעמם שם.

הקופסה עצמה היא אחת הקופסאות המעניינות ביותר שראיתי בז’אנר הזה. יש בה המון פעולות אוטומטיות וטכנולוגיה שעושה דברים ברגע שפתרתם משהו. חדר בריחה מכני אצלכם בסלון 🙂

חידות

כספת היהלום מתאימה לקבוצות של שחקנים מנוסים כי גם יש הרבה חידות וגם הן מאוד שונות אחת מהשניה וכל פעם דורשות חשיבה שונה. זה מעניין שברגע שעושים חדר בריחה בתוך הבית מתמקדים יותר בכל חידה וחידה, בזמן שבחדר בריחה רגיל חלק מהחידות עלולות ללכת לאיבוד בגלל החלל עצמו. במקרה הזה היו שתי חידות שמעולם לא ראיתי כמוהן ועוד כמה חידות מאוד חמודות של יציאה מגבולות הקופסה. וזה תמיד כיף 🙂

רוב הזמן התפצלנו לזוגות וכל זוג היה עסוק במשהו אחר באחד הצדדים של הקופסה. אגב, תראו איזה חידוש – יש בקופסה חידות מכל הכיוונים. וזה מאוד עוזר אם מראש אתם שמים את הקופסה על שולחן שיש אליו גישה מכיוונים שונים.

סיכום

תזמינו את הקופסה, אתם תהנו, סמכו עליי 🙂
הייתי ממליצה לא לעשות אותה עם ילדים קטנים מדיי כי היא עלולה להיות להם מורכבת מדיי אבל למתבגרים עם מבוגר בחבורה היא תהיה מצויינת.
אז תעשו ותספרו לי מה חשבתם.

מלך ספרד מתוך חדר בריחה נייד כספת היהלום

8 תגובות בנושא “חדר בריחה נייד כספת היהלום

  1. אשמח להמלצה לחדר בריחה נייד בתחום הסייבר שאפשר לעשות לו אדפטציה לפתרון טכנולוגי שאותו רוצים לקדם, ויופנה לקהל עסקי

השאר תגובה