משחק וירטואלי: אחוזת הרצח של התא האפור

משחק וירטואלי: אחוזת הרצח של התא האפור

מי היה מאמין שיום אחד אני אשב בבית ואשחק בזום עם עוד 10 אנשים זרים בתעלומת רצח, כשאני הרוצחת?
בואו נתחיל מההתחלה – משחק בלשי וירטואלי הוא משחק שנערך כל כולו בזום ועוסק בתעלומת רצח שאתם צריכים לפתור. במקרה שלפנינו תעלומת אחוזת הרצח נכתבה על ידי גדי ויסברט ומשוחקת כולה בזום.
הקטע המגניב בכל הסיפור הוא שאף אחד לא יודע מי הרוצח כולל הרוצח עצמו. וכך מצאתי את עצמי לאורך הערב אומרת “חברים, אני חושבת שיכול להיות שאני הרוצחת”.

הרשמה והזמנה

משאירים את הפרטים באתר או מתקשרים למספר 054-7833062 ומחליטים באיזו תצורה אתם רוצים לשחק. יש 2 אופציות: או שאתם מצטרפים למשחק יום חמישי ( כמו שאנחנו עשינו) ואז משחקים עם חבורה של אנשים זרים. או שאתם מארגנים קבוצה של חברים או בני משפחה ומשחקים משחק פרטי מולם.

מבחינת תמחור העלות למשתתף במשחק יום חמישי היא 75 ש”ח והמחיר לקבוצה פרטית הוא 750 ש”ח.
אם אתם מצטרפים למשחק יום חמישי אז מדובר בזמנים קבועים וזה על בסיס מקום פנוי.
ואם אתם מארגנים משחק פרטי אז אני מניחה שמדובר בהתאמה אופטימלית לזמן שלכם.
המשחק עצמו נערך בזום וכל מה שאתם צריכים זה רק להתחבר אליו בזמן שנקבע.

אחרי שאתם נרשמים גדי שולח לכם מייל עם כל הפרטים:

  • רקע לסיפור התעלומה, מתי היא קוראת ומה הסיפור ההסיטורי שעליו היא מתבססת.
  • מידע על הדמות שלכם. אתם תקבלו איפיון של הדמות וכמה נקודות שכדאי לחשוב עליהן ושאלה שכדאי שתשאלו במהלך המשחק את אחת הדמויות האחרות.
  • חומר רקע על הדמויות האחרות שישתתפו במשחק.
    אם תרצו אפשר גם להתחפש. זה מאוד כיף ומשפר את איכות ההרפתקאה לכולם.
משתתפי תעלומת הרצח במשחק הוירטואלי "אחוזת הרצח".

משחק וירטואלי

נכנסים לזום ומשם מתחיל המשחק. יש מנחה שמכניס אתכם לסיפור העלילה ומוביל אתכם בחלקים השונים של המשחק אבל רוב הזמן מדובר בשיח בין כל המשתתפים שנועד להבין את כל פרטי התעלומה. לכל אחד מהשחקנים יש את האג’נדה שלו וחלק מסתירים מידע מסויים שמתגלה רק אם שואלים אותם ישירות.

אני חייבת להגיד שהייתי ממש מופתעת עד כמה נהניתי מבילוי של שעה עם אנשים שלא פגשתי בחיים. כולם נכנסו במידה זו או אחרת לדמויות שלהם ועשו ממש נסיונות להאשים אחד את השני ברצח ובין לבין גם לגלות מה בעצם קרה שם. כמו שניחשתם, מסתבר שאני הייתי הרוצחת, מי היה מאמין?!

חידות

במקרה הזה אין ממש חידות אלא יותר תעלומה אחת כללית שצריך לפתור. יש שלב במשחק שבו כן יש קצת אלמנטים של חדר בריחה אבל בסופו של דבר זה יותר משחק פסיכולוגי מונחה מאשר חדר בריחה כמו שאנחנו רגילים אליו.

סיכום

עשינו את החדר ביחד עם בן הזוג. אני מאוד נהניתי מהעלילה ואלמנט שיתוף הפעולה עם אנשים זרים ואילו הוא היה מעדיף בבירור לעשות את אותו הדבר אבל ביחד עם חברים ומשפחה.

אני ממליצה על המשחק בתור הרפתקאה קלילה לערב יום חמישי. ואם אתם כמו הבן זוג, טיפוסים שמעדיפים לשמור את האשמות הרצח שלכם לחברים….אז תארגנו חבורה 🙂

**המשחק נשלח אליי לסקירה **

תגובה אחת בנושא “משחק וירטואלי: אחוזת הרצח של התא האפור

השאר תגובה