חדר בריחה: הסדנא – מהיר ועצבני

חדר בריחה: הסדנא – מהיר ועצבני

את החדר הזה עשינו באחד ההרכבים הכי חזקים שלי – רבעייה מאוד מנוסה (כולם מעל 50 חדרים) שמחפשת חדרי בריחה עם חידות מאתגרות. אחרי לא מעט חיפושים והמלצות, החלטתנו לנסות את החדר הקשה ביותר של חברת Mind attack – הסדנא.

פרטים טכניים: החדר נמצא בקרית אתא באזור לא בנוי במיוחד, שבו לא תתקשו למצוא חניה. אנחנו בעיקר הסתבכנו עם למצוא את החדר עצמו אבל ההנחיה של המפעיל “תמצאו את השער הצהוב” מאוד עזרה. מגיעים למקום, עוברים את השער הצהוב ועולים לקומה השניה. במקום חדר המתנה חביב עם כמה משחקים, קפה/תה ולעבודה.

תפאורה: היא לא פאר היצירה אבל היא מאוד מתאימה לנושא החדר. כל החללים מעוצבים בתמה אחידה שממשיכה לכל אורך הסיפור ומכניסה אותנו לסיפור ההרפתקאה.

רמת קושי: פה אנחנו מגיעים לסיבה שהחדר מאבד נקודות, מבחינתי. רמת הקושי היא רמה מכובדת בהחלט אבל בסופו של דבר לצוות שלנו זה לא היה מספיק. התחלנו את החדר ולא עצרנו, פתרנו את כל החידות בלי לעצור וכמעט בלי להתבלבל. וכתוצאה מכך אחרי שיצאנו כולנו הרגשנו דיי מאוכזבים כי לא הרגשנו את האתגר, בצורה משעשעת בגלל שהלך לנו ממש טוב לא חווינו את הריגוש הרגיל של חדר בריחה.

חידות: היו פה כמה הברקות שלא ראיתי והיו מבוצעות בצורה מעניינת. אבל חוץ מהן הרוב היו חידות מורכבות מכמה שלבים שבסופו של דבר היו מאוד ברורות בסדר שלהן ובמטרה שלהן.

התאמות: החדר לא דורש זחילה או התכופפות משמעותית

ציון מסכם: חדר דודא מאוד נחמד שאני ממליצה עליו 

דירוג: 3 מתוך 5.

אחרי התמונה, כמה מילים על החדר עם הרבה ספויילרים אז הקריאה הלאה היא על אחריותכם. אם עוד לא עשיתם את החדר ,  אני ממליצה קודם לעשות אותו ואז לחזור ולקרוא את מה שהיה לי להגיד על החידות באופן פרטני..

The workshop escape room

כמה מילים על חדר בריחה הסדנא – מהיר ועצבני עם ספויילרים:

בוא נצלול ישר ולעניין, החלל השני עם כלי הרכב היה חלל מאוד מגניב. אומנם מוסכים הם לא המקום החביב עליי ביום רגיל אבל היה משהו מאוד מגניב בעיצוב והאווירה של המקום. אהבתי את חידת הדגלים והמנורות ואהבתי את חידת הצמיגים (בצירוף מקרים מדהים, אני זאת שפתרתי את שתיהן 😉 ). וגם החידות שהיו בחדר הפנימי היו נחמדות ומקוריות (חידת המפתחות הויזואלית הייתה ביצוע יפה של רעיון ישן). אבל את החדר האחרון עם הרובים, בכלל לא אהבתי.

עוד נקודה שהייתי מעדיפה לוותר עליה זה דף ההוראות בחדר הראשון, ברגע שראינו אותו והתחלנו לפעול עפ ההוראות בנוגע לסדר, זה הפך את כל החלל להרבה יותר קל ולסוג של משחק ילדים “עודד אמר”.

יוליה

Photo by Alessio Lin on Unsplash

2 תגובות בנושא “חדר בריחה: הסדנא – מהיר ועצבני

השאר תגובה