חדר בריחה: המשימה

חדר בריחה: המשימה

והיום חדר הבריחה הראשון שלא ידעתי עליו כלום לפני שעשיתי אותו ולמען האמת לא ידעתי איך קוראים לחדר תוך כדי זה שאני עושה אותו. סיפור שהיה כך היה; הייתה לנו הזמנה לחדר אחר אבל הם ביטלו לנו כשהיינו כבר בדרך אז נאלצנו לחפש דחוף חלופה אחרת ובאסקייפר היה את החדר השני של החברה פנוי – NYC במהירות גבוהה, שמעתי עליו דברים טובים אז הוחלט ללכת עליו. נפלנו על המפעילה דיי בהפתעה (היא לא ענתה לטלפון אז פשוט הלכנו לחדר) והיא הכניסה אותנו לחדר שבדיעבד התברר בתור המשימה כי הסתבר שלחדר השני יש מינימום של 3 משתתפים.
וכך הגענו לחדר הבריחה המשימה, חדר מהדור הראשון, אבל כנראה חדשני מאוד ביחס לתקופתו ובעיקר נחמד ביחס לתקופתנו.

פרטים טכניים: תל אביב, אנחנו חנינו בעזריאלי והלכנו רבע שעה אז לא הייתה בעיית חניה. בכניסה לבניין צריך להתקשר באינטרקום למפעילה כדי שתיתן לכם את קוד הכניסה לבניין והחדר עצמו הוא בקומה -1 למרות מה שכתוב בחלק מהשלטים. חדר ההמתנה קטן וחביב עם תה ומים לפני שנכנסים להרפתקאה.

תפאורה: חביבה. יש חלל מאוד מעוצב ומגניב אבל הרוח הכללית של המקום בעיקר חביבה.
פה כדאי לסייג שאם זה החדר הראשון שתעשו או אחד החדרים הראשונים אז כנראה שתתרשמו הרבה יותר ממני כי אני כבר ראיתי את זה בביצוע הרבה יותר טוב בחדרים אחרים אבל כשלעצמו זה יכול להיות מגניב למדיי.

רמת קושי: היינו זוג מנוסה והרמה הייתה בינונית. יש שם הרבה חידות לכן זה מספק תעסוקה ראויה לשעה ואנחנו יצאנו אפילו קצת אחרי כי נתקענו על הבנת הוראות.

חידות: חידות מעורבות, חלקן באמת מעניינות ודורשות מחשבה וחלקן נראות כאילו הן נועדו בעיקר למשוך זמן. בסה”כ היו חידות מסוגים שונים ואפילו חידה אחת ממש מגניבה בתפעול שלה, מעוצבת ומבוצעת נהדר.

הסתייגות: כשאני עשיתי את החדר הוא היה שייך לחברת escape in 60 minuted ועכשיו נראה שהוא עבר לחברת mystic room, אני מניחה שמדובר באותו החדר אבל כדאי לבדוק לפני שהולכים.

ציון מסכם:

דירוג: 2 מתוך 5.

רק למתחילים או למנוסים שפשוט מתים לחדר.

אחרי התמונה, כמה מילים על החדר עם הרבה ספויילרים אז הקריאה הלאה היא על אחריותכם. אם עוד לא הייתם בחדר ואתם מתכננים, אני ממליצה בחום ללכת ורק אחר כך לחזור לקרוא את החלק השני..

k-102-maew-6750-lyj1898-1-security

כמה מילים על חדר הבריחה המשימה עם ספויילרים :

החלל הכי מגניב בחדר הזה הוא חד משמעית החלל השלישי עם מנגנון השעון והחידות בנושא. חדר יפה, פשוט אבל ממש מגניב מבחינתי. שני החללים האחרים היו הרבה יותר פשוטים ולא מחדשים בכלל. הסיפור של הטיסה בוצע קצת עקום כי הוא היה תלוי לחלוטין בהקשבה למפעילה ואני פספסתי את זה אז ישבנו בחדר הטיסה כמה דקות ובהינו בחלל בתקווה שמשהו יקרה.

בכלל הייתה לי קצת הרגשה שחלק מהחידות נועדו למשוך זמן – חידת הפיענוח של המכתב לא הייתה מסובכת בכלל אבל תהליך הפיענוח לקח לא מעט זמן, החלק של חדר הטיסה בפועל היה פעלול נחמד ותו לא והחידה עם הצפיה בווידאו, דרשה לראות 7 סרטונים כשבפועל היינו צריכים רק אחד….

אז היה נחמד וניפגש בחדר הבא 🙂
תמשיכו לעשות חדרים!

יוליה

תגובה אחת בנושא “חדר בריחה: המשימה

השאר תגובה