חדר בריחה: ספר הצללים

חדר בריחה: ספר הצללים

חדר בריחה חדש ומומלץ בתל אביב 🙂 

לאחרונה נפתחו יותר חדרים חדשים מחוץ לבירת חדרי הבריחה מאשר בתוכה והנה סוף סוף חדר שנמצא כמה דקות משרונה, מתאים לזוגות ומספר סיפור מעולה עם תפאורה יפה ברקע.
בחדר הבריחה ספר הצללים אנחנו היינו זוג גיבורות אמיצות שהיו צריכות לעבור לעולם הצללים ולהציל את העולם שלנו מהשתלטות של רוחות רפאים זועמות. תשמחו לדעת שתוך 59 דק' עמדנו במשימה ובזכותינו כולכם בטוחים עכשיו.

פרטים טכניים: לב ליבה של תל אביב, ולמרות זאת ביום שישי בצהריים מצאנו חניה ממש מול החדר. אם במקרה יש לכם קצת פחות מזל, בעלת החדר אומרת שאפשר להתקשר אליהם ויש להם חניה. בחדר ההמתנה חיכו לנו מים ועוגיות והעברנו שם כמה דקות נעימות בזמן שעשינו תדריך כניסה לחדר (שהיה מינימאלי אחרי שאמרנו שיש לנו כבר נסיון).

תפאורה: ספר הצללים שייך לז'אנר חדרי הפנטזיה ולמרבה השמחה מבצע אותו על הצד הטוב ביותר. התפאורה מושקעת ויש חללים עם טריקים תפאורתיים מאוד מגניבים שתורמים מאוד לאווירה של החדר ולזרימת הסיפור.
אגב, אני מעט חששתי שהחדר יהיה מפחיד אבל התברר שהחששות שלי היו מיותרים, יש כמה רגעים מותחים אבל לא יותר מזה.

רמת קושי: היינו זוג עם נסיון של הרבה חדרים והחדר היה בדיוק ברמה בשבילנו, לכן הייתי ממליצה עליו לזוג מנוסה או לשלישיה מתחילה.

חידות: כמו בכל חדר, היו פה הרבה חידות שהיה קל יחסית להבין ולצידן היו עוד חידה או שתיים שבאמת גרמו לנו לעצור ולחשוב לעומק על מה שאנחנו עושות (כמעט לקחנו רמז אבל בסוף התאפקנו ופתרנו לבד).

ציון מסכם:

דירוג: 4.5 מתוך 5.


מאוד מומלץ לכל הזוגות המנוסים שמחפשים חדר קשה לאתגר אותם

אחרי התמונה, כמה מילים על החדר עם הרבה ספויילרים אז הקריאה הלאה היא על אחריותכם. אם עוד לא עשיתם את החדר ,  אני ממליצה קודם לעשות אותו ואז לחזור ולקרוא את מה שהיה לי להגיד על החידות באופן פרטני..

2019-11-08 12.30.11-1

כמה מילים על חדר בריחה ספר צללים עם ספויילרים:

החלל האהוב עליי בכל החדר היה החדר הקטן עם המראות.
החידה המרכזית גרמה לנו לחרוק חזק מאוד בשיניים ולהנות מאוד מפתירתה והאווירה שנוצרה הודות למראות, לאורות ואפילו לפרפרים הייתה קסומה לחלוטין.

סהכ החיבה שלי לחדר נובעת מזה שהם הצליחו ליצור אווירה פנטסטית לא זולה אלא אמינה ולשלב בתוכה חידות מוצלחות. כך למשל החידה הגדולה של עץ החיים שהורכבה מ4 חידות, החידות עצמן לא היו קשות במיוחד אבל הן היו חלק מהסיפור הכללי ואפילו ראינו איך הרוחות נעלמות ככל שהתקדמנו בפתרון החידות וזה היה מגניב.

אז לכו לעשות את החדר וספרו לי איך היה

יוליה

תגובה אחת בנושא “חדר בריחה: ספר הצללים

השאר תגובה