חדר בריחה: אסון במצולות

חדר בריחה: אסון במצולות

הביקורת נכתבה על החדר כשהוא היה בעמק חפר, מאז הוא עבר לקיבוץ מרחביה (ליד עפולה).

הפעם אני וחברתי הקבועה נסענו לעמק חפר בשביל לעשות את חדר הבריחה אסון במצולות (Nuclear Nightmare), שזה כמו לשחק בצוללות אבל בגרסת חדר בריחה 🙂
תמיד מפתיעים אותי החדרים הללו שנמצאים בישובים קטנים ומתגלים כפנינות אמיתיתיות, אבל אני מקדימה את המאוחר..
הסיפור הוא שמפקד הצוללת שלנו השתגע קלות ונעל אותנו עם ראש נפץ גרעיני שעומד להתפוצץ בעוד 60 דק’ ואנחנו אנשי צוותו הנאמנים צריכים להציל את עצמינו ואת העולם באותה הזדמנות, להגיע לפצצה ולפרק אותה.

פרטים טכניים: כשנרשמים לחדר מקבלים סמס עם מס’ טלפון שאליו מתקשרים כדי שיפתחו לכם את שער החניה במקום, מאוד נוח, עשינו את זה וחסכנו לעצמינו את חיפוש החניה כי כל הרחוב נראה אדום לבן. לגביי חדר ההמתנה הוא היה חביב למדיי, רואים בו התחלה של עיצוב ויש שתיה קלה וסוכריות.

תפאורה: מושקעת. קצת שונה מסגנון תפאורות ההוליווד של החדרים החדשים אבל מושקעת וכל הזמן מרגישים חלק מהסיפור. יש כמה אלמנטים שאני מנחשת שנבנו בעבודת יד והם ממש וואו 🙂

רמת קושי: קשה! עשינו בזוג ויכול להיות שזה המקרה, שעוד זוג ידיים עובדות ומנוסות היה ממש עוזר לנו. החדר מתאים לשלישייה מנוסה ולהרכב קצת יותר גדול של פחות מנוסים. אגב משיחה עם המפעיל אני מבינה שגם קבוצות של ילדים עושות את החדר, אז גם זה מומלץ מאוד, הילדים יהנו שם. רק במקרה של ילדים הייתי הולכת על קבוצה אפילו גדולה יותר של 5 או 6 משתתפים.

חידות: פה היה קטע מעניין, כשקונספטים של כמה חידות חזרו על עצמם בוריאציות שונות… מעולם לא ראיתי את זה בחדר אחד וזה היה מעניין ומוזר בו זמנית. החידות היו חידות טובות של חשיבה , בלי מפתחות ועם הפעלת הראש בכל מיני כיוונים שונים.

ציון מסכם:

דירוג: 4 מתוך 5.

מומלץ ביותר 🙂

אחרי התמונה, כמה מילים על החדר עם הרבה ספויילרים אז הקריאה הלאה היא על אחריותכם. אם עוד לא עשיתם את החדר ,  אני ממליצה לא להמשיך…

2019-03-09 15.49.02

כמה מילים על החדר בריחה אסון במצולות עם ספויילרים:

בואו שניה נדבר על כמות החידות בחדר בהן היה צריך להעביר משהו במבוך. אני ספרתי 3 חידות כאלו…מצד אחד זה היה דיי מוזר כי אני רגילה לחידה שתופיע רק פעם אחת בחדר (וזאת גם אחת החידות הנפוצות בחדרי בריחה בכלל) ומצד שני כל פעם היה לזה טייק אחר, פעם אחת זה היה פיזי ופעם אחרת מכאני ובפעם השלישית בכלל עם מגנט…מעניין. עם כי כמובן שהחידה עם המגנט והמבוך היא חידה שראיתי עשרות פעמים אז היא ספציפית אצלי ברשימת החידות הלא מוצלחות.

החידה האהובה עליי הייתה החידה בחדר השלישי שבו שיחקנו במשחק הצוללות, כולל לחפש רמזים בחדרים שונים ולרוץ קדימה ואחורה. אומנם כל אחד ממרכיבי החידה לא היה משהו מרגש מדיי אבל הכל ביחד היה מעניין וכיף.

אז בהחלט חדר שאני ממליצה עליו ואם יש ילדים מתבגרים אז בכלל טוב כי כאמור משחק צוללות זה כיף 🙂

תעשו חדרים,

יוליה

3 תגובות בנושא “חדר בריחה: אסון במצולות

השאר תגובה