חדר בריחה:אגרבה

חדר בריחה:אגרבה

בהתקף ספונטניות אחרי שסיימנו את הנבואה החלטתנו לנצל את ה20% הנחה שזכינו בהם וללכת לחדר היחיד שעוד לא עשיתי במתחם – חדר בריחה אגרבה. לפני שנדבר על החדר אני אזהיר שאני חובבת אלאדין של דיסני מגיל קטן.
למה זה חשוב? כי אני מכירה בערך כל רפרנס לסרט וידעתי מראש שהסיכוי שהם יעמדו בציפיות שלי הוא אפסי ולכן החלטתי לרסן אותן ואכן מצד אחד החדר לא מגה מרגש לחובבת אלאדין ומצד שני יש חלל אחד שכל כך שווה את זה שאין לי מילים, פשוט מושלם לכל מי ששר בילדותו את הנסיך אלי.

פרטים טכניים: נשר. היינו ביום שבת בשעות הערב והחניה היא אינסופית. אם זאת הפעם הראשונה שלכם במתחם אז דעו שלשתי החברות שנמצאות כאן יש מנהג מגונה לחיות רק על פי החדרים הבכורים. החדרים שהוקמו ראשונים אלו החדרים שאליהם יש שילוט, כך בשביל להגיע לאגרבה צריך ללכת לאקסקליבר ובשביל להגיע להנבואה צריך ללכת לבית הנטוש. הגיון של בעלי חדרים…

פרטים טכנים חשובים: החדר מותאם לדוברי רוסית, אומנם המפעיל שלנו לא דיבר רוסית אבל כל הרמזים וההפעלות מוקלטים מראש בצורה מאוד חמודה ויכולים להיות כולם ברוסית.

החדר לא דורש התכופפויות מיוחדות אבל בהחלט מומלץ לבוא אליו בנעלי ספורט ולא במגפיים חדשות ומגניבות.

תפאורה: ציון 10. תפאורה גדולה מהחיים ומאוד מגניבה, אחד החדרים בסגנון ההוליוודי שהוקמו לאחרונה כמו אוז, מחוז 13, אוואטר, ויקינגים וכו…
אלו הם חדרי הבריחה עם תפאורה הוליוודית, התפאורה יפיפיה ומושקעת לכל אורך החדר. כשכמובן יש חללים מושקעים יותר ויש חללים מושקעים פחות אבל כולם יפים ומענינים. אגב ברמת זרימת החללים וסוג התפאורה החדר ממש הזכיר לי את אקסקליבר אבל חוץ מתחושת הזיהוי זה לא פגע בחוויה.

רמת קושי: בינונית. היינו רבעייה ויצאנו לקראת סוף הזמן שלנו אבל אני מרגישה שביזבזנו הרבה מאוד זמן בחוסר הבנה מה לעשות ולא בפתרון אקטיבי של חידות. היו כמה חידות מאוד חמודות כולל אחת שהיא מבחינתי יציאה מוחלטת מהקופסה אבל לצידה גם הייתה חידה מסוג שאני שונאת ובאמת שפתרנו אותה על ידי ניחוש טהור פשוט כדי לא לבקש רמזים.

חידות: יחסית לגודל של החדר לא היו בו הרבה חידות, כל חלל כלל כמות ממוצעת של חידות ורובן לא משהו שלא ראיתי בחדרים אחרים. הייתה אחת ממש מיוחדת (נתנו לנו רמז ועדיין ידענו שבלעדיו לא היינו עושים את מה שנדרש מאיתנו) ואחת שאיזנה אותה לצד הרע. לא הרבה חיפושי מפתחות ולדעתי בכלל בלי מנעולים.

ציון מסכם:

דירוג: 2.5 מתוך 5.

לחובבי אלאדין זאת אופציה לא רעה וילדים מגה יהנו בחדר.

אחרי התמונה, כמה מילים על החדר עם הרבה ספויילרים אז הקריאה הלאה היא על אחריותכם. אני ממליצה לכל מי שעוד לא עשה את החדר ומתכוון לעשות,  לא להמשיך…תעשו את החדר ותחזרו לקרוא 🙂

thumb

כמה מילים על חדר הבריחה אגרבה עם ספויילרים:

החידה ששנאתי היא כמובן חידת הריחות. שונאת אותן בדיוק כמו את חידות המוזיקה ובמקרה הזה גם כל הנרגילות הריחו בעיקר כמו ברזל ולא כמו הפרי שהיה מצוייר. אז ניחשנו ולמזלי הצלחתי לנחש טוב ומהר אז לא היינו צריכים לבקש רמז.

החידה שמחוץ לקופסה מבחינתי היא בחלל הראשון (מה נסגר עם כל החול הזה?!) – זריקת התפוח על השלט של הפיל. לא משהו מסובך או מורכב אבל מחוץ לקופסה של כל החידות הרגילות וזה ממש מגניב.

כמובן שהחלל האהוב עליי הייתה המערה עם דמות הנמר שנראית בדיוק כמו בסרט והייתה נהדרת כולל המעבר על גשר החבלים האותנטי בדרך אליה. ברמת חוויה זה שידרג משמעותית את כל החדר.

בחלל המרכזי, אישית לא ממש אהבתי את הדמות בתוך הקופסה, זה הרגיש לי מיושן אבל סה”כ כל החידות היו חמודות פלוס מינוס.

אז חג בחירות שמח, מקווה שאתם מנצלים אותו בשביל להצביע ולעשות חדרים 🙂

*כל התמונות נלקחו מאתר החברה ולא שייכות לי.

2 תגובות בנושא “חדר בריחה:אגרבה

השאר תגובה