חדר בריחה אחוזת השכן

חדר בריחה אחוזת השכן

הפחדנית שוב הלכה לחדר בריחה מפחיד אבל הפעם זה היה שווה את זה 🙂
על חדר בריחה אחוזת השכן המליצו עשרות אנשים אבל תמיד פסלתי אותו כי כאמור אני פחדנית. ואחוזת השכן ידוע כחדר מפחיד….
עד שנשמה טובה ריחמה עליי וסיפרה לי שאפשר לבקש להוריד את רמת הפחד למינימום ואז גם אני אזכה להנות מהחידות המגניבות של החדר. אגב, ראוי לציין את המפעילה (שהיא גם בעלת החדר אם אני לא טועה) שכיבדה את הבקשה שלי ל”לא מפחיד” אבל אחר כך שיכנעה אותנו להשאיר אלמנט מהותי שבסוף לא היה כזה מפחיד אבל היה אחד האלמנטים היחודיים והמענינים של החדר.

פרטים טכניים

עוד יום ועוד חדר בראשון לציון, אני מודה שמעולם לא חשבתי שמגמת ההשתלטות של העיר הזאת תמשיך אבל נראה שרשל”צ נחושה בדעתה להיות מעצמת החדרים של ישראל כי אפילו בתל אביב לא נפתחים כל כך הרבה חדרים טובים בתקופה האחרונה. אז ראשון לציון, בשישי בצהריים, בלי בעיות חניה ואפילו בלי בעיות התמצאות כי בכל מקום כתוב לאן ללכת, איזה חדר ואיזו קומה.

התאמה של החדר לקהלים שונים:

  • אפשר לשחק את החדר גם באנגלית וברוסית אבל צריך לתאם את זה מראש
  • יש התכופפות קלה וקצת טיפוס
  • חדר מפחיד אבל לא מפחיד מדיי (ואפשר לבקש להתאים את רמות הפחד)
  • יש מבצע לזוג הורים + שני ילדים = 430 ש”ח בהזנת קוד קופון FA2022
  • אני לקחתי לחדר מתבגר וחוץ מכמה קפיצות הוא היה סבבה, לשיקולכם בנוגע לילדים

כאן מזמינים

תפאורה

הסיפור הוא שאתם עוקבים אחרי האחוזה המפוארת של השכן שלכם. ואז אתם רואים משהו שאתם ממש לא אמורים לראות, רצח? כמובן שאתם מתכננים לחקור את הנושא ולכן פורצים לאחוזת בהזדמנות הראשונה שאתם מוצאים. אבל תזהרו, השכן הוא שכן מסוכן והוא עשויי לחזור ללא שום התרעה מראש!

תפאורה מאוד יפה. לא משהו מגה מרגש כמו סרט הוליוודי אבל מושקעת ויפה ומרגישים את זה. משהו בסגנון של התפאורה הזכיר לי את הקלף של ג’ק אבל אני לא יודעת האם יש קשר בין שני החדרים. בכל מקרה מסוג החדרים שאני מעריכה ומרגישה שנכנסתי לסיפור שכיף לי להיות בו.
אגב החדר זוכה בפרס אחת ההתחלות המקוריות ביותר לחדר בריחה שפגשתי עד כה.

אם תרצו עוד קצת להכנס לסיפור, החברה פרסמה סרטון פרסומת קצר לחדר:

רמת קושי

הייתה רמת קושי טובה לזוג. הרגשנו שעבדנו והיו כמה חידות שעצרנו וחשבנו עליהן לעומק, אז מבחינתי רמה מעולה לזוג מנוסות. החידות היו מענינות והייתה הרגשה של גילוי עם כל חלל חדש שנכנסו אליו וסגנון החידות בו השתנה. למרות שלא כל החידות חדשניות כשלעצמן אבל הרבה פעמים הביצוע שלהן היה חדשני וכזה שעוד לא ראיתי.
כולל חידה אחת שעשיתי כבר עשרות פעמים אבל הפעם נבנתה בצורה קצת שונה אז לפחות זה 🙂

ציון מסכם לחדר בריחה אחוזת השכן

חדר מאוד מומלץ. אנחנו היינו זוג ואני ממליצה לעשות אותו לא בקבוצות גדולות מדיי, מקסימום 3-4 שחקנים. בכל מקרה גם הפחדנים וגם אלו שלא – שווה לחוות את החוויה.

דירוג: 5 מתוך 5.

אחרי התמונה, כמה מילים על החדר עם הרבה ספויילרים אז הקריאה הלאה היא על אחריותכם.

הסושי שאכלנו אחרי שסיימנו את חד הבריחה אחוזת השכן
אילוסטרציה: הסושי שאחרי

חדר הבריחה אחוזת השכן עם ספויילרים

בהתחלה כשהגענו לחדר ניסיתי להדגיש כמה שיותר למפעילה שאני פחדנית מוסמכת וצריך להוריד כל דבר מפחיד שקיים בחדר כדי שאני אהיה מסוגלת לתפקד. אני מאוד שמחה שהיא שכנעה אותי להשאיר את כל הנושא של הרוצח שדופק על הדלת הנעולה כי זה טריק מאוד מגניב (ואפקטיבי) להכניס אנשים לאווירה של החדר, שלא ראיתי בשום מקום בישראל ואני מאוד שמחה שלא פיספסתי אותו.

אבל אני מקדימה את המאוחר, לאחוזת השכן יש כניסה מאוד מקורית לחדר ואני חייבת להודות שהייתי שמחה לראות איך כל פעם גורמים לקבוצות שונות להתיישב על הספסל וכמה שיכנוע נדרש כל פעם. אם תהיתם, אנחנו שיתפנו פעולה כמעט מההתחלה.

העיצוב של כל החללים מאוד מצא חן בעיניי, גם החדר הראשון, למרות שלכאורה הוא חדר רגיל, הרגיש לי מעוצב מאוד בטוב טעם ועם הרבה סטייל. חידת הטלפון הייתה אחת החידות המוצלחות והקשות בחדר.

החלק פחות מוצלח היה כאשר בחלל הרביעי היינו צריכות להוציא עם העכבר את המפתח מהצינורות – מצד אחד החידה הייתה עשוייה בצורה יפיפיה ומצד שני כמה עוד פעמים נוציא חפץ כלשהוא מתוך מבוך בעזרת מגנט. כן פה המבוך היה בגודל של קיר שלם אבל באמת שהחידה הזאת הופיעה כבר בכל כך הרבה חדרים.

ולמען האמת, הטיפוס והזחילה שבסוף החדר נראים לי דיי מיותרים אבל אני מניחה שמישהו יותר ספורטיבי ממני אולי נהנה מזה.

תעשו חדרים וספרו לי אם נהניתם!

3 תגובות בנושא “חדר בריחה אחוזת השכן

השאר תגובה