חדר בריחה אחוזת השכן

חדר בריחה אחוזת השכן

הפחדנית שוב הלכה לחדר בריחה מפחיד אבל הפעם זה היה שווה את זה 🙂
על חדר הבריחה אחוזת השכן המליצו עשרות אנשים אבל תמיד פסלתי אותו כי כאמור אני פחדנית ואחוזת השכן ידוע כחדר מפחיד…. עד שנשמה טובה ריחמה עליי וסיפרה לי שאפשר לבקש להוריד את רמת הפחד למינימום ואז גם אני אזכה להנות מהחידות המגניבות של החדר. אגב, ראוי לציין את המפעילה (שהיא גם בעלת החדר אם אני לא טועה) שכיבדה את הבקשה שלי ל”לא מפחיד” אבל אחר כך שיכנעה אותנו להשאיר אלמנט מהותי שבסוף לא היה כזה מפחיד אבל היה אחד האלמנטים היחודיים והמענינים של החדר.

פרטים טכניים

עוד יום ועוד חדר בראשון לציון, אני מודה שמעולם לא חשבתי שמגמת ההשתלטות של העיר הזאת תמשיך אבל נראה שרשל”צ נחושה בדעתה להיות מעצמת החדרים של ישראל כי אפילו בתל אביב לא נפתחים כל כך הרבה חדרים טובים בתקופה האחרונה. אז ראשון לציון, בשישי בצהריים, בלי בעיות חניה ואפילו בלי בעיות התמצאות כי בכל מקום כתוב לאן ללכת, איזה חדר ואיזו קומה.

אפשר לשחק את החדר גם באנגלית או ברוסית אבל צריך לתאם את זה מראש.

תפאורה

תפאורה מאוד יפה. לא משהו מגה מרגש כמו סרט הוליוודי אבל מושקעת ויפה ומרגישים את זה. משהו בסגנון של התפאורה הזכיר לי את הקלף של ג’ק אבל אני לא יודעת האם יש קשר בין שני החדרים. בכל מקרה מסוג החדרים שאני מעריכה ומרגישה שנכנסתי לסיפור שכיף לי להיות בו. בחדר הזה יש לדעתי את אחת ההתחלות המקוריות ביותר לחדר בריחה.

רמת קושי

הייתה רמת קושי טובה לזוג. הרגשנו שעבדנו והיו כמה חידות שעצרנו וחשבנו עליהן לעומק, אז מבחינתי רמה מעולה לזוג מנוסות. החידות היו מענינות והייתה הרגשה של גילוי עם כל חלל חדש שנכנסו אליו וסגנון החידות בו השתנה. למרות שלא כל החידות חדשניות כשלעצמן אבל הרבה פעמים הביצוע שלהן היה חדשני וכזה שעוד לא ראיתי.

לאתר החדר: אחוזת השכן

ציון מסכם:

דירוג: 5 מתוך 5.

אחרי התמונה, כמה מילים על החדרים עם הרבה ספויילרים אז הקריאה הלאה היא על אחריותכם.

הסושי שאכלנו אחרי שסיימנו את חד הבריחה אחוזת השכן
אין לי תמונה של החדר אבל יש לי תמונה של האוכל שבא אחרי – מסעדת טמפופו בטיילת של בת ים, 15 דק’ נסיעה מהחדר

חדר הבריחה אחוזת השכן עם ספויילרים

בהתחלה כשהגענו לחדר ניסיתי להדגיש כמה שיותר למפעילה שאני פחדנית מוסמכת וצריך להוריד כל דבר מפחיד שקיים בחדר כדי שאני אהיה מסוגלת לתפקד. אני מאוד שמחה שהיא שכנעה אותי להשאיר את כל הנושא של הרוצח שדופק על הדלת הנעולה כי זה טריק מאוד מגניב (ואפקטיבי) להכניס אנשים לאווירה של החדר, שלא ראיתי בשום מקום בישראל ואני מאוד שמחה שלא פיספסתי אותו.

אבל אני מקדימה את המאוחר, לאחוזת השכן יש כניסה מאוד מקורית לחדר ואני חייבת להודות שהייתי שמחה לראות איך כל פעם גורמים לקבוצות שונות להתיישב על הספסל וכמה שיכנוע נדרש כל פעם. אם תהיתם, אנחנו שיתפנו פעולה כמעט מההתחלה.

העיצוב של כל החללים מאוד מצא חן בעיניי, גם החדר הראשון, למרות שלכאורה הוא חדר רגיל, הרגיש לי מעוצב מאוד בטוב טעם ועם הרבה סטייל. וכמובן שהרצנו את הבדיחה הרגילה – האם דור המילניום ידע להשתמש בטלפון חוגה או שזה חלק נוסף באתגר בשבילם. אגב חידת הטלפון הייתה אחת החידות המוצלחות והקשות בחדר.

חלק פחות מוצלח היה כאשר בחלל הרביעי היינו צריכות להוציא עם העכבר את המפתח מהצינורות – מצד אחד החידה הייתה עשוייה בצורה יפיפיה ומצד שני כמה עוד פעמים נוציא חפץ כלשהוא מתוך מבוך בעזרת מגנט. כן פה המבוך היה בגודל של קיר שלם אבל באמת שהחידה הזאת הופיעה כבר בכל כך הרבה חדרים.

ולמען האמת, הטיפוס והזחילה שבסוף החדר נראים לי דיי מיותרים אבל אני מניחה שמישהו יותר ספורטיבי ממני אולי נהנה מזה.

וזה הכל להיום, לכו לעשות כבר חדר 🙂

3 תגובות בנושא “חדר בריחה אחוזת השכן

השאר תגובה