חדר בריחה: המאה

חדר בריחה: המאה

היום סוף סוף חדר בריחה בנתניה! הייתה תקופה כשהיו נפתחים פה חדרים כל שני וחמישי אבל לצערי מזה זמן מה זה כבר לא המצב. למזלי שמרתי את חדר הבריחה המאה בשביל שתי החברות הנתניתיות שלי, כך שכשסוף סוף קבענו תאריך היה לי את החדר המתאים להציע להן.
המאה מבוסס בצורה קלושה על סידרה באותו השם והסיפור שלנו זה שהגענו לכדור הארץ בשביל לגלות בסיס צבאי נטוש שמכיל אספקה חיונית לחברינו שנשארו על החללית ולכן אנחנו מחפשים אותו על כדור הארץ שעבר אפוקליפסה גרעינית לפני כמאה שנה.
הכרות עם הסדרה לא הכרחית, שלושתינו פספסנו אותה ועדיין נהנינו מאוד מהחדר.

 פרטים טכניים: החדר נמצא באזור התעשיה החדש של נתניה, אנחנו היינו ביום חמישי בערב והייתה המון חניה חינמית בסביבה. בפנים יש חדר המתנה מאוחד עם חדר כניסה אבל יש מרווח בין הקבוצות כך שאנחנו לא שמענו ספויילרים וגם לא הסגרנו מידע הכרחי לאף אחד.

תפאורה: החדר ידוע הודות לתפאורה המרשימה שלו, כפי שהבנתי מי שבנה אותו גם בונה תפאורות לתוכניות טלויזיה וזה בהחלט ניכר. התפאורה מעניינת ומכניסה לסיפור, זהו חדר עם כמות החללים הגדולה ביותר שראיתי וכולם מעוצבים בהתאם לרעיון המרכזי. אני לא יכולה להגיד שהתחברתי לכל החללים (אבק זה לא באמת אלמנט שאני אוהבת) אבל הרגשתי בכולם שאני בתוך הסיפור והיה גם גיוון מעניין ביניהם.

רמת קושי: בינונית. החדר איבד נקודות בעיניי כי רמת הקושי של החידות היא לא גבוהה מדיי ואני מרגישה שיחסית לכמות החללים כמות החידות הייתה דיי קטנה. אתה מרגיש את הלחץ הודות לריצה בין החללים השונים וכל פעם צריך לראות מה במיקום החדש זאת חידה ומה מסיח אבל בפועל לא הרגשתי מאמץ קשה מדיי. זהו חדר של 75 דק’ ואנחנו יצאנו אחרי 68 דק’ כשבעיקר התעכבנו בחידה האחרונה.

חידות: החידות היו חמודות, לא חדשניות יותר מדיי אבל מתאימות לאווירה ולסיפור ובלי מנעולים. חשוב להגיד שכמה חידות דרשו אנגלית ברמה בסיסית ואחת החידות הייתה טיפה פיזית, כי זה מסוג האזהרות שהרבה חדרים לא נותנים והן עשויות להרוס למי שזה חשוב לו. סה”כ החידות היו מובנות ויחסית קלות לפתירה, חוץ מהחידה האחרונה שכאמור דיי נתקענו עליה וזאת כנראה הפעם הראשונה בחיי שקיוויתי שיתנו לי את החידה בכתב כי הראש שלי פשוט לא קלט מה רוצים ממני. למזלי שתי השותפות שלי רגילות לאלתר ולמרות שגם הן לא הבינו עד הסוף, הן הצליחו להגיע לפתרון הנכון לפני שכולנו נהיינו מתוסכלות מדיי.

ציון מסכם:

דירוג: 4 מתוך 5.

אפשר להגיע עם ילדים, הם יהנו מהחוויה.

אחרי התמונה, כמה מילים על החדר עם הרבה ספויילרים אז הקריאה הלאה היא על אחריותכם.

20181108_192621-01כמה מילים על חדר הבריחה המאה עם ספויילרים:

זהו חדר חמוד ובאמת נהנינו לרוץ בכל האזורים בחוץ והחידה עם הסימנים במעגל לא הייתה קשה לפיצוח אבל כייפית לעשיה. כמוה גם החידה הקטנה של הקוד בתעלה כשהיינו צריכות להבין שבעצם הקוד מורכב מכל המספרים שלא מסומנים על הקודן, זה באמת היה טוויסט נחמד.

מה שלא אהבתי זה את הבקתה בחוץ שבה הכל היה מלא אבק והייתה את החידה באנגלית עם הפסוק מהתנ”ך. קודם כל אבק זה באמת לא הקטע שלי וחוץ מזה גם הפסי נייר שהיינו צריכות להכניס לחריצים היו כבר בלויים וזה היה פחות כיף.

ובסוף נתקענו על החידה של הלווינים, פשוט לא קלטנו מה צריך לעשות, למרבה המזל המפעיל היה איתנו והיה קשוב וחזר כמה פעמים טובות על המשימה עצמה עד שביצענו אותה כמו שצריך.

זה הכל להיום, אל תשכחו לעשות חדרים 🙂

7 תגובות בנושא “חדר בריחה: המאה

השאר תגובה