חדר בריחה: מראה מראה – החדר נסגר

חדר בריחה: מראה מראה – החדר נסגר

לצערי הרב החדר נסגר אבל אם תרצו חדר אחר מעולם האגדות שנמצא בקרבת מקום תבדקו את חדר הבריחה רובין הוד בכפר סבא.

לחלופין החברה יצרה כמה קופסאות בריחה שמגיעו עד הבית:
קופסת בריחה הראש בתיבה – למבוגרים
קופסת בריחה עוף החול – למבוגרים ולצעירים

“מראה מראה שעל הקיר מי היפה בכל העיר?”  (לא יכולתי לוותר על הציטוט)
יש מעט מדיי אגדות בחיי היום יום שלנו אז החלטתנו הפעם ללכת לחדר בריחה מהאגדות, מילולית מהאגדות כי כל הסיפור של החדר מבוסס על שלגיה ושבעת הגמדים.
החדר כבר קיים דיי הרבה זמן והתלבטתי זמן מה האם ללכת או לוותר, אבל בסופו של דבר האהבה שלי לאגדות הובילה להחלטה ללכת, כי בכל זאת קשה לוותר על חדר שקשור לאחת האגדות הקלאסיות (וזה לכם שיעור בשיווק נכון, אם זה היה עוד חדר על איומים מסוריה/איראן ושות …. כנראה שהיינו מוותרות).

פרטים טכניים: היינו שתיים מנוסות (70+ ו-18). הגענו בחמישי בערב ומצאנו בקלות חניה חינמית ליד החדר.
לעומת זאת למצוא את הדרך מהחניה אל החדר עצמו, היה מבצע הרבה יותר מורכב. החדר נמצא במעין מרתף שמגיעים אליו דרך החניה של הבניין אחרי סיבוב או שניים אבל אני גאה להגיד שהצלחנו לבד אפילו בלי הנחיות (הגענו מוקדם אז היה לנו זמן לבזבז).  חדר ההמתנה של המקום הוא חדרון חביב בלי יותר מדיי תפאורה או השקעה אבל קיבלנו מים ודובוני גומי אז אפשר להגיד שהמינימום ההכרחי היה שם.

תפאורה:
 כצפוי החדר מתמקד בעולם האגדות ומנסה לייצר תחושה שנפלנו לתוך מערת הארנב שהובילה בדיוק לבית של הגמדים ומשם…לאנשהו.. 🙂
התפאורה מאוד חמודה והיו רגעים שבאמת הרגשנו שעברנו לעולם אחר אבל לא באמת האמנו בזה בצורה מוחלטת. כמו שחברתי למסע ניסחה את זה “הייתה תחושה שהגימור לא עשויי טוב כמו בחלק מהחדרים האחרים” החדר היה יפה וחמוד אבל לא באמת ברמת אגדה.  

רמת קושי: היינו שתיים מנוסות ויצאנו ב57 דקות. רמת הקושי בעיניי מתאימה לזוג מנוסה או להרכב גדול יותר ללא נסיון. במיוחד הייתי ממליצה על החדר הזה לילדים, הנושא מאוד מתאים והחידות הן כאלו שילדים יכולים לפתור, אולי עם עזרה קלה של מבוגרים.

חידות:
החידות היו לרוב מאוד מיוחדות ונהניתי מאוד מכמה מהן. אבל היו גם לא מעט חידות שההקשר שלהן לא היה ברור. זאת אומרת שידענו מה החידה וידענו בתיאוריה איך אמורה להיראות התשובה אבל ישבנו ובהינו בחידה מבלי להבין איך באמת פותרים אותה. בנוסף יש חידה אחת שצריך להתייחס אליה בנפרד כי היא דורשת ידיעה מסויימת של השפה האנגלית ומצד שני היא שונה לחלוטין בקונספט הבסיסי שלה מכל מה שאני מכירה אז היא עלולה להיות מאוד מבלבלת למי שכבר עשה חדרים ומבין איך הם עובדים (וכנראה נורא פשוטה למי שעושה חדר בפעם הראשונה).

ציון מסכם:

דירוג: 2.5 מתוך 5.

 
חדר נחמד מאוד ומומלץ במיוחד לילדים

2 תגובות בנושא “חדר בריחה: מראה מראה – החדר נסגר

השאר תגובה