חדר בריחה: הקלף של ג’ק

חדר בריחה: הקלף של ג’ק

עוד יום עוד חדר בראשון לציון 🙂 אבל הפעם חדר טוב, חדר ממש טוב! חדר הבריחה הקלף של ג’ק הומלץ לי על ידי הרבה אנשים ונראה שהם ידעו על מה הם מדברים.

אני שמחה לדווח שאחרי תקופה, שהייתה יותר חלשה נמצא פה חדר עם חוויה, שירות וחידות, בדיוק ברמה שזוג החובבות הזה מחפש. אנחנו בכלל לא נדבר על זה שהחדר נמצא בדיוק מול מסעדת סוהו (סושי מדהים!), מה שהופך את כל הבילוי לממש מושלם כי אפילו לא היה צריך להזיז את האוטו מהחניה.
והפעם – הקלף של ג’ק.

פרטים טכניים

היינו זוג מנוסות (50+ ו-70+) ויצאנו ב62 דקות.
מציאת המקום דורשת מעט הכוונה מהמפעילים כי מדובר בבניין פנימי עם כניסה לא ממש ברורה, אבל התקשרנו והסבירו לנו (קחו כמה דק’ נוספות לנושא ההכוונות). בגלל שהיינו בסופ”ש הייתה שם בעיית חניה אז חנינו בחניון בתשלום, שני מטר מהמקום. חדר ההמתנה ממש חמוד ומעוצב יפה, אבל כשהקבוצה שלפנינו יצאה ביקשו מאיתנו לחכות בחוץ כדי להמנע מספויילרים, מה שכמובן לא מנע מהקבוצה לזרוק משהו לאוויר כשהם יצאו ועברו על פנינו, אבל בקטנה.

תפאורה

החדר יפייפה, באמת עשויי בצורה מעולה ונאמנה לסיפור. חשוב לציין שאין פה איזו תימה סיפורית חזקה שחייבים להצמד אליה לכן זה לא מגה מורכב, אבל מה שהם המציאו, הם המציאו בצורה יפה וזה בוצע ללא דופי.

רמת קושי

זה אחד החדרים שבשביל לעשות בזוג צריך להתקשר מראש ולהסביר כמה נסיון יש לכם, אבל זה בהחלט שווה את זה, כי לזוג מנוסות רמת הקושי הייתה מעולה.
היה בהחלט מאתגר, החידות דרשו מאיתנו להתאמץ ולהתרוצץ לא מעט אבל זה שהיינו מנוסות באמת שיחק תפקיד מהותי כי ידענו איך לגשת לחידות ואיך לתקשר בינינו כך שנבצע כל מיני דברים במהירות (להשוואה הקבוצה שלפנינו – משפחה של 5 אנשים, לא הצליחה לעשות משהו בפרק הזמן הנדרש ואנחנו בזוג, בגלל שאנחנו רגילות לעבוד אחת עם השניה, הצלחנו).
רגע נחמד היה כשהבעלים סיפר לנו בסוף המשחק, שהחזרנו לו את האמון במשחקי זוגות – אני בהחלט מקווה שכן, כי זה חדר מעולה לזוג מנוסה.

חידות

החידות בחדר הן חצי משימתיות וחצי חידות מחשבה הארד קור, שילוב שעבד ממש טוב לשתינו כי היו הפוגות בין חשיבה מאומצת בצורת כל מיני משימות קטנות שהיה צריך לעשות ולא דרשו יותר מדיי מחשבה. לא החידות החדשניות ביותר (הכל היה דיי ברור מההתחלה) אבל חידות מענינות שדורשות מחשבה גם אם אני יודעת מה כיוון המחשבה הנדרש עוד לפני שהתחלתי לחשוב.

ציון מסכם

דירוג: 4 מתוך 5.

בהחלט חדר מומלץ לזוגות מנוסים ואם אתם פחות מנוסים לכו על שלישיה או רבעייה אבל לא יותר מזה.

התפאורה בחדר הקבלה בחדר הבריחה הקלף של ג'ק
תפאורה מתוקתקת
הסושי שאפשר לאכול במסעדה שנמצאת מול הקלף של ג'ק
טקסט לא פרסומי אבל באמת סושי מדהים בסוהו

4 תגובות בנושא “חדר בריחה: הקלף של ג’ק

השאר תגובה