חדר בריחה הולי פיצה

חדר בריחה הולי פיצה

היום נדבר על חדר בריחה שהוא לא 100% חדר בריחה או לפחות לא כל כולו חדר בריחה. ידענו את זה מראש ולמרות שאנחנו זוג חובבות חידות הלכנו בכל זאת כי הסקרנות הכריעה אותנו 🙂
הולי פיצה הוא חדר בריחה שסובב כל כולו סביב פיצה אבל למרבה ההפתעה יש שם גם כמות הגונה של חידות והחידות לא עלבון לאינטיליגנציה אלא חידות בתמה ומאוד מענינות. סה”כ אני מאוד מרוצה מזה שבדקנו את הכיוון הזה ומבחינתי זה גימיק ממש מגניב לחדר בריחה בשביל לגוון את החדרים שאנחנו עושות.

הנושא היחיד שלא עבד לי בכל הסיפור הזה, זאת הפיצה עצמה – היא לא הייתה טעימה. אומנם זאת לא איזו דרישת בסיס אבל אם כבר יש פיצה בסוף, רצוי שהיא תהיה טעימה. כי אחרת, הדבר האחרון שזוכרים מהחדר, זה שהיה לך לא טעים. אגב ככה כבר שלחתי לחדר כמה קבוצות – לכו, יהיה לכם ממש מגניב רק אל תאכלו את הפיצה בסוף.
להזמנות: חדר בריחה הולי פיצה

פרטים טכניים

עשינו בזוג מנוסה, היינו בסופ”ש אז היה לנו מזל עם החניה אבל הזהרו כי מדובר בתל אביב ובסמס ששלחו לנו מראש אמרו לחנות בחניון במרחק של 10 דק’ הליכה, אז קחו את זה בחשבון לפני שמגיעים. חדר ההמתנה משותף גם להולי פיצה וגם לקינוח קטלני אז אומנם הזוג שהיה שם כשהגענו לא גילה לנו כלום אבל ראינו את הקינוחים שהם הכינו ו-וואו, זה נראה ממש טעים! (תוהה האם טכנית זה נחשב לספויילר…)

תפאורה

התפאורה בחדר מתאימה ממש לסיפור המעשה , תומכת בו ומקדמת אותו. וגם החידות משתלבות בצורה נהדרת בעלילה עצמה ולמרות שאין שם עלילה ענפה מדיי – הכל סובב סביב הנושא (פיצה!!!) בצורה חביבה מאוד ולפעמים יצירתית בטירוף (חידה אחת שאני לא אסגיר, אבל גרמה לי למצמץ כמה פעמים מרוב הפתעה שמישהו חשב על שימוש כזה לחומרים דיי בסיסיים).

רמת קושי

חדר לא קשה, החידות דורשות מחשבה אבל בזוג פתרנו אותן בצורה זורמת וללא קשיים מיוחדים. עם זאת אני ממליצה ללכת לחדר בקבוצה גדולה יותר, רצוי עם ילדים שיעריכו את הנושא לעומק וגם למבוגרים לא יהיה משעמם. רק אל תגזימו עם הגודל כי סה”כ לא מדובר בחללים גדולים במיוחד.

חידות

חידות: החידות באמת חמודות, דורשות מחשבה וכמה מהן גם דיי חדשניות. מה שכן יש חידה שמתבססת על אחד החושים שאני מאוד לא אוהבת אבל למזלי בת הזוג שלי טובה בלהתמודד איתן.

ציון מסכם

דירוג: 3.5 מתוך 5.
הפיצה שהכנו בחדר הבריחה הולי פיצה

4 תגובות בנושא “חדר בריחה הולי פיצה

השאר תגובה