חדר בריחה הולי פיצה

חדר בריחה הולי פיצה

היום נדבר על חדר בריחה שהוא לא 100% חדר בריחה או לפחות לא כל כולו חדר בריחה. ידענו את זה מראש ולמרות שאנחנו זוג חובבות חידות הלכנו בכל זאת כי הסקרנות הכריעה אותנו 🙂
הולי פיצה הוא חדר בריחה שסובב כל כולו סביב פיצה אבל למרבה ההפתעה יש שם גם כמות הגונה של חידות והחידות לא עלבון לאינטיליגנציה אלא חידות בתמה ומאוד מענינות. אני מאוד מרוצה מזה שבדקנו את הכיוון הזה ויש לי הרגשה שזה לא יהיה החדר הקולינרי האחרון שלי.

הנושא היחיד שלא עבד לי בכל הסיפור הזה, זאת הפיצה עצמה – היא לא הייתה טעימה. אבל וזה אבל גדול מסתבר שזה עניין של מזל או אולי במקרה שלנו חוסר מזל. כי שלחתי כבר לא מעט אנשים לחדר ורובם דיווחו שהפיצה הייתה טעימה בהחלט.
אז תדמיינו פה משיכת כתפיים וירטואלית ולכו לעשות את החדר כדי שגם אתם תוכלו להביע דיעה על הפיצה.
להזמנות: חדר בריחה הולי פיצה

פרטים טכניים

היינו בסופ”ש – זוג מנוסה והיה לנו מזל עם החניה. אבל תזכרו שמדובר בתל אביב ובסמס ששלחו לנו מראש אמרו לחנות בחניון במרחק של 10 דק’ הליכה, אז קחו את זה בחשבון לפני שמגיעים. חדר ההמתנה משותף גם להולי פיצה וגם לקינוח קטלני אז אומנם הזוג שהיה שם כשהגענו לא גילה לנו כלום אבל ראינו את הקינוחים שהם הכינו ו-וואו, זה נראה ממש טעים! (אני תוהה האם טכנית זה נחשב לספויילר…)

תפאורה

התפאורה בחדר מתאימה ממש לסיפור המעשה , תומכת בו ומקדמת אותו. וגם החידות משתלבות בצורה נהדרת בעלילה עצמה ולמרות שאין שם עלילה ענפה מדיי – הכל סובב סביב הנושא (פיצה!!!) בצורה חביבה מאוד ולפעמים יצירתית בטירוף (חידה אחת שאני לא אסגיר, אבל גרמה לי למצמץ כמה פעמים מרוב הפתעה שמישהו חשב על שימוש כזה לחומרים דיי בסיסיים).
מצד אחד חדר בריחה קולינרי מגביל את יוצרי החדר כי הם צריכים להיות בתימה של האוכל ומצד שני זה מאפשר להם להתפרע עם דברים שנראים לנו רגילים לחלוטין. ואז מרכיבים או פעולות יום יומיות מקבלות פתאום משמעות נוספת, ומגניבה.

רמת קושי

חדר לא קשה, החידות דורשות מחשבה אבל בזוג פתרנו אותן בצורה זורמת וללא קשיים מיוחדים.אתם יכולים ללכת לחדר בקבוצה קצת יותר גדולה, רצוי עם ילדים שיעריכו את הנושא לעומק וגם למבוגרים לא יהיה משעמם. רק אל תגזימו עם הגודל כי סה”כ לא מדובר בחללים גדולים.

חידות

חידות: החידות באמת חמודות, דורשות מחשבה וכמה מהן גם דיי חדשניות. מה שכן יש חידה שמתבססת על אחד החושים שאני מאוד לא אוהבת אבל למזלי בת הזוג שלי טובה בלהתמודד איתן.

ציון מסכם

לכו, תהנו ותקחו ילדים איתכם.

דירוג: 3.5 מתוך 5.
הפיצה שהכנו בחדר הבריחה הולי פיצה

6 תגובות בנושא “חדר בריחה הולי פיצה

  1. עשינו את קינוח קטלני והיה מעולה. לא יודעת אם יש שם כמה רמות של חידות, אנחנו עשינו עם ילד בן 6 וזה מאוד התאים לרמה שלו והוא מאוד התלהב. תוך כדי פתרון החידות גם מכינים קינוח שזה בונוס מאוד נחמד גם לצעירים וגם למבוגרים ובסוף יושבים ואוכלים אותו.

השאר תגובה