חדר בריחה: דירה 68

חדר בריחה: דירה 68

סוף סוף חדר בריחה קל”ב! אז בצירוף מקרים של ביטול חדר אחר והצורך למצוא חדר במהירות סמכתי על המלצה שקיבלתי ופנינו אני וחברתי, שהיא בת זוגתי הקבועה לחדרים, לפענח את תעלומת דירה 68.
בתחילה הייתה לי בעיה להבין את סיפור הרקע עצמו כי רוסיה הסובייטית לא ממש מסתדרת לי עם על טבעי ומכשפות אבל ככל שהסיפור התגלגל הבנתי שיש לנו עסק עם רוצחת סידרתית רגילה (סוף סוף קצת שיוויון לנשים!), שפשוט מפחדים ממנה וקוראים לה מכשפה אז אתם יכולים לנשום לרווחה, הכל פה סה”כ דיי הגיוני.

עוד מילה על החברה עצמה, עשינו בזמנו את אתגר הפיראטים של Challenge וזה עד היום אחד מחדרי הפיראטים הזכורים לי לטוב, שגם עזרו לי להדביק בחיידק חדרי הבריחה עוד זוג חברים. החדר אומנם כבר הספיק להסגר ולהפתח במתכונת חדשה במיקום אחר (עדיין לא הבנתי אם זה אותו החדר או שהחידות שונו) אבל אני עדיין זוכרת חסד נעורים לחברה.

ועכשיו בואו נדבר על דירה 68 ומה שאנחנו מצאנו בה.

פרטים טכניים: עשינו בזוג מנוסה (70 וכ50). היינו ביום שבת אז לא הייתה בעיית חניה ומצאנו את המקום בקלות. חדר ההמתנה עצמו הוא בו זמנית גדול מרווח וגם לא ממותג בכלל בשום דבר שקשור לחדר או לחברה. זה קצת מוזר כי אתה מגיע וכמעט בשום מקום לא רואה סימנים שמדובר בעצם בחדר בריחה ומצד שני יש נחשי גומי בשפע והם ממש טעימים.
בנוסף המפעילה הייתה טובה, הבינה את הראש שלנו ולא נתנה לנו רמזים מיותרים.

תפאורה: התפאורה בחדר זוכה אצלי בציון סביר, היא מתאימה לסיפור ויש רגע אחד חמוד של הפתעה אבל באמת לא שום דבר מיוחד (אפילו בסטנדרטים של רוסיה הסובייטית).

רמת קושי: חדר שמתאים לזוג מנוסה,  אולי שלישיה של לא מנוסים אבל לא מעבר לזה.

רמת פחד: אני, לצערי הרב, פחדנית גדולה ולכן בדרך כלל אני לא הולכת לחדרי בריחה מפחידים אבל הפעם צירוף הנסיבות וגם זה שהחברה מאפשרת באתר שלה לבחור ברמות הפחד, שיכנעו אותי לנסות את מזלי. אז ברמת הפחד הכי נמוכה זה באמת חדר לא מפחיד ( ועדיין הצלחתי להיות בלחץ) ואם אתם פחדנים שמרגישים צורך בחדר מפחיד לכו על זה. למרות שאני מודה שלדעתי חלק מהותי מהחוויה בחדר זה כנראה הפחד כי בלי הפחד זה היה חדר ממוצע למדיי.

חידות: החידות….שוכנעתי ללכת לחדר כי הוא היה אמור להיות חדר חידות מעולה. אז זהו שלא ממש, זאת אומרת היו חידות ובאמת שזה לא חדר תפאורה או טכנולוגיה, אז כנראה חידות. אבל לא מדובר בחידות מרגשות מדיי או מחדשות מדיי, פשוט חידות רגילות לחלוטין שכבר ראינו בחדרים אחרים וחידה אחת סתומה למדיי שתקעה אותנו בסוף כי באמת שלא הבנו מה הקשר שלה לחיינו.
לכן אני בכנות מקווה שברמות פחד יש שם ריגוש מיוחד כי אחרת מדובר בחדר ממוצע למדיי.

ציון מסכם:

דירוג: 2 מתוך 5.

התמונה לקוחה מאתר החברה (כי כאמור לא היה שם יותר מה לצלם).

תגובה אחת בנושא “חדר בריחה: דירה 68

השאר תגובה