חדר בריחה דירה 68

חדר בריחה דירה 68

ברוכים הבאים לברית המועצות ולחדר בריחה דירה 68! צירוף מקרים של ביטול חדר אחר והצורך למצוא חדר במהירות הביאו אותי ללסמוך על המלצה שקיבלתי בפורום . וכך אני והשותפה הקבועה לחדרי בריחה הגענו לפענח את תעלומת דירה 68.
בתחילה הייתה לי בעיה להבין את סיפור הרקע עצמו כי רוסיה הסובייטית לא ממש מסתדרת לי עם על טבעי ומכשפות. אבל ככל שהסיפור התגלגל הבנתי שיש לנו עסק עם רוצחת סידרתית רגילה, שפשוט מפחדים ממנה וקוראים לה מכשפה אז אתם יכולים לנשום לרווחה, הכל פה סה”כ דיי הגיוני. ואפילו שיוויוני, רוצחת אישה זה מחזה נדיר בנוף חדרי הבריחה.

מילה על החברה עצמה, עשינו בזמנו את אתגר הפיראטים של Challenge. וזה עד היום אחד מחדרי הפיראטים הזכורים לי לטובה, שגם עזרו לי להדביק בחיידק חדרי הבריחה עוד זוג חברים. החדר אומנם כבר הספיק להסגר ולהפתח במתכונת חדשה במיקום אחר אבל אני בהחלט זוכרת חסד נעורים לחברה.

ועכשיו בואו נדבר על דירה 68 ומה שאנחנו מצאנו בה.

פרטים טכניים

היינו זוג מנוסה (70 וכ50), ביום שבת אז לא הייתה בעיית חניה ומצאנו את המקום בקלות.
חדר ההמתנה עצמו הוא בו זמנית גדול מרווח וגם לא ממותג בכלל בשום דבר שקשור לחדר או לחברה. זה קצת מוזר כי את מגיעה וכמעט בשום מקום לא רואה סימנים שמדובר בעצם בחדר בריחה. ומצד שני יש נחשי גומי בשפע ועוד כל מיני שטויות אכילות של חדרי בריחה.
המפעילה הייתה ממש מוצלחת, הבינה את הראש שלנו ולא נתנה לנו רמזים מיותרים.

חדר בריחה דירה 68 - מה תמצאו בדירה ?

תפאורה

התפאורה בחדר זוכה אצלי בציון סביר. היא מתאימה לסיפור ויש רגע אחד חמוד של הפתעה אבל באמת לא שום דבר מיוחד (אפילו בסטנדרטים של רוסיה הסובייטית). ואם כבר מדברים על ארץ אבותיי, אז אני חייבת להודות שאין הרבה ייצוג בחדרי בריחה בישראל לברית המועצות ועכשיו כשראיתי אחד – זה לא עשה אותי הרבה יותר שמחה…

רמת פחד: אני, לצערי הרב, פחדנית גדולה (ועדיין איכשהו עושה שוב ושוב חדרים מפחידים). ולכן בדרך כלל לא הולכת לחדרי בריחה מפחידים אבל הפעם צירוף הנסיבות גרם לזה לקרות. וגם זה שהחברה מאפשרת באתר שלה לבחור ברמות הפחד, שיכנעו אותי לנסות את מזלי. אז ברמת הפחד הכי נמוכה זה באמת חדר לא מפחיד ( ועדיין הצלחתי להיות בלחץ).
ואם אתם פחדנים שמרגישים צורך בחדר מפחיד לכו על זה. למרות שלדעתי חלק מהותי מהחוויה בחדר זה כנראה הפחד כי בלי הפחד זה היה חדר ממוצע למדיי.

חידות ורמת קושי

חדר שמתאים לזוג מנוסה,  אולי שלישיה של לא מנוסים אבל לא מעבר לזה.

חידות: החידות….שוכנעתי ללכת לחדר כי הוא היה אמור להיות חדר חידות מעולה. אז זהו שלא ממש, זאת אומרת היו חידות ובאמת שזה לא חדר תפאורה או טכנולוגיה, אז כנראה חידות.
אבל לא מדובר בחידות מרגשות מדיי או מחדשות מדיי. פשוט חידות רגילות לחלוטין שכבר ראינו בחדרים אחרים וחידה אחת סתומה למדיי שתקעה אותנו בסוף כי באמת שלא הבנו אותה.
לכן אני בכנות מקווה שברמות פחד יש שם ריגוש מיוחד כי אחרת מדובר בחדר ממוצע למדיי.

סיכום חדר בריחה דירה 68

חדר דודא במיקום טוב.

דירוג: 2 מתוך 5.

2 תגובות בנושא “חדר בריחה דירה 68

השאר תגובה