מדיניות הבלוג

מדיניות הבלוג

אלו הקווים המנחים שלי בניהול של מנת אסקפיזם.

הביקורות שלי מבטאות את דעותיי בלבד ובמקרים שבהם ביקשתי גם חוות דעת של מי שעשה איתי את החדר, אני מציינת את זה.
היות והנאה מחדרי בריחה כמו כל תחום, היא מאוד סובייקטיבית, יהיו פעמים שבהן אני אסכים עם דעת הרוב לגביי חדר מסויים ויהיו פעמים שבהן אני אהיה במיעוט וזה גם בסדר. המטרה שלי היא לשקף את ראיית העולם שלי ובכך לעזור לכם הקוראים למצוא חדרי בריחה שמתאימים לכם.

חיוב ולא שלילה

כשהקמתי את הבלוג חשבתי הרבה על המהות של ביקורות חיוביות ושליליות. הרבה פעמים אני קוראת ביקורות שנועדו לפרוק עצבים, להעביר את החוויה השלילית של השחקן בחזרה ליוצר החדר. ואני מודה שזה פחות הכיוון של הבלוג הזה. אני בוחרת בחירה מאוד מודעת שלא לכתוב ביקורות שכל מהותן קטילה של עסק.
זאת אומרת שאם אין לי שום דבר טוב להגיד על חדר הבריחה ואין שום תועלת שאני יכולה להביא לקורא – אני לא אכתוב על החדר.
המטרה שלי היא להכווין אתכם לחדרים שתהנו מהם, לכן אם יש בחדר אלמנטים חיוביים לצד שליליים, אני אכתוב על החדר ואתאר את שני צידי המטבע. אבל לא אטריח אתכם בלקרוא ביקורת שכל מהותה לאן לא ללכת.

נקודת מבט

כמו שהתחלתי להגיד, כל הביקורות בבלוג מבטאות את נקודת המבט שלי על תחום חדרי הבריחה. יש שחקנים שאוהבים יותר תפאורה, יש כאלו שחידות ויש כאלו שאוהבים לעשות בקבוצות גדולות. הטעם שלי מבוטא בצורה ברורה בביקורות שלי ואני לא טוענת פה למונופול על נקודת מבט. יהיו כאלו שיתחברו למבט שלי ויהיו כאלו שפחות. אני מזמינה אתכם תמיד לשתף איתי את נקודת המבט שלכם ולקבל בהבנה את שלי.

שיתופי פעולה

מעת לעת אני עושה שיתופי פעולה עם גופים שונים בבלוג. לרוב מדובר בחברה ששולחת לי את המשחק שלה או מזמינה אותי לשחק בחדר הבריחה שלה. כל פעם שמדובר במקרה כזה אני כותבת בצורה ברורה בפוסט הסקירה שהמשחק התקבל לסקירה.
שיתופי הפעולה הללו נועדו להקל קצת על העלות הכלכלית הגבוהה של התחביב שבחרתי לעצמי אבל אין בהם כדי להשפיע על הסקירה שלי.
כשאני כותבת על משחק שהתקבל במסגרת שת”פ אני מקפידה אפילו יותר מהרגיל לתת את נקודת המבט האובייקטיבית ביותר לקורא.

תגובות לפוסטים

אני מקפידה לאפשר לכל גולש קבוע או מזדמן להגיב בקלות המרבית על כל פוסט המתפרסם בבלוג, לכן אין צורך להזדהות או הרשם לבלוג. מאידך סובלנות, קבלת האחר ותרבות שיח הם ערכים חשובים לדיון פתוח וראוי, תגובות אשר יפרו ערכים אלו עשויות להמחק.

מטרת השיח בתגובות בבלוג איננה לשמש במה לפרסום וקידום עסקים על ידי בעלי עניין. אין לפרסם בתגובות בבלוג קישורים לאתרי אינטרנט או עמודי פייסבוק חיצוניים. תגובות אשר יפרו איסור זה יובילו למחיקה \ חסימה.

עידכונים

חדרי הבריחה נוטים לשנות בעלות אחת לתקופה. כתוצאה מכך שהם עוברים שיפוץ, עוברים לכתובת אחרת או שמבוצעים בהם שינויים אחרים. כל פעם שאני שמה לב שקרה שינויי אני מעדכנת את הפוסט הרלוונטי. אבל לפעמים אני מפספסת ובמקרים כאלו אני אשמח אם תשתפו אותי בפרטים העדכניים ביותר. בכל מקרה לפני שאתם מזמינים חדר בריחה אני ממליצה לקרוא את מה שכתוב עליו באתר החברה או להתקשר אליהם ישירות.